Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
hej dziewczynki!!
no moja dziś nie spokojna, ale już dostała czopka i w reszcie śpi, ja jestem okropnie wymęczona, bo nocą nie mogę zasnąć, a jak już zasne to zaraz budzi mnie krzyk Rozalki przez sen 😞 nie wiem czy ząbkuje(nic nie widze) - ale jutro pójdę z nią do przychodni to zobaczę. A dziś przez pół dnia próbowałam zrobić temat(do soboty musze zrobić 2 no i dupa jedna metoda obliczeń działa a duga mi nie działa 😞 więc sobie nad tym jeszcze posiedzę - tak że nie wiem dziewczyny jak to będzie z tym czwartkiem - bo w sobotę zaczynam zjazd z sesją 😞 ufff sesja znowu mnie zaskoczyła

Widzę że podjadacie 🙂 - podjadajcie - smacznego - ja też podjadam choć zupeł nie nie powinnam i jeszcze się pocieszam że to przez to karmienie piersią hihi

Aguś - to żelazko świetne!!

Ani - ja miałam niby problem z toksoplazmozą tylko że mój lekarz zalecił mi badania w kieunku tokso dopiero w 35 tygodniu ciąży! i też wyszło coś dziwnego że może być ta toksoplazmoza i zalecił test na awidność toksoplazmozy - tz taki z którego wynika kiedy miała miejsce infekcja - jaki czas wcześniej, czekałam na wyniki 8 dni - bo robią te badania tylko we Wrocławiu i przysyłają wyniki do punktu diagnostyki i tak im schodzi(pobierają krew w kraku 🙂 w pkt diagnostyki) no i po tym tygodniu chodzenia na rzęsach - bo jak pewnie wyczytałaś konsekfencje tokso w ciąży są straszne przyszedł wynik że wszystko w porządku i infekcja jest stara. Najgorsze że w szpitalu zaraz po urodzeniu Rozalki robili jej badania w kierunku tokso i przy wypisie babeczka coś mi mówiła że powinnam się zgłosić z Młodą do szpitala na oddział chorób zakaźnych czy coś takiego, no tylko że ja wtedy miałam 40 stopni gorączki i nic z tego co mówiła nie zrozumiałam 😞 ale nie dostałam żadnego skierowania ani nie wpisali nic na karcie wypisu, ani w książeczce zdrowia i jak doszłam do siebie to u pediatry Rozalki pytałam i pani stwierdziła że jeśli by była potrzeba żebym z Młodą poszła tam to gdzieś by to zapisali.... sama nie wiem i życzę Ci żebyś znalazła szybciutko lekarza który potraktuje Cię i Twoje dziecko indywidualnie i postara się Wam szybko pomóc - w sumie mój był całkiem ok - Jeży Skotnicki http://www.skotnicki.pl/ginekologia/ i za wizytę bierze tylko 50zł, nie ma swojego usg ale w jego rękach czułam się pewna o swoje zdrowie i Młodej - ma naprawdę duże doświadczenie

hihi ale eferat - sorki - to przez niedospanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedzialkowo 🙂 jak sie dzis czujemy?? Ja wstalam przed 9 zjadlam sniadanko, ale nie czuje sie jkaos specjalnie dobrze. Znow zaczely bolec pachwiny i do tego musze do kibelka czesto chodzic 🤢

Daga jutro Twoj wielki dzien 🙂 🙂

Buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 hej nasze rodzące 🙂
nie ma czym się stresować 🙂 - Kacperek wyjdzie(Paulinka może też w końcu hihi) pojedziecie urodzicie i tyle 🙂
a teraz zamiast się stresować to ładować baterie w aparatach kamerkach i telefonach !!

my wstałyśmy już i po śniadanku już, a ja sie czuje jak by przeze mnie czołg przejechał... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moje kochane 🙂
Widzę że od rana narzekanie, nie ma co się rozczulać, stres jest i będzie ale trzeba 🙂
Daga Jakoś poleci, za miesiąc zapomnisz.
Karinka Ty trzymaj nogi złożone do czwartku, Paulinka to bardzo grzeczna dziewczynka, obiecała cioci prezent i słowa widzę że dotrzyma hihihi.
Rozlako Ty bądź grzeczna bo nam Twoja mama zejdzie z niewyspania.
Ząbki mają ten urok że czasem wychodzą wychodzą a w ogóle ich nie widać, a dziecko płacze i płacze i nic mu nie pomaga 🙂
A ja nockę miałam w miarę spokojną jedno siku nad ranem, ale jak wstałam zrobić Andrzejowi śniadanie i chciałam się potem położyć to było ciężko, ręce dramat, jakby mi ktoś na żywca kroił, do tego trochę chyba nerki mnie zaczynają boleć, muszę sobie mocz zrobić choć do tej pory był książkowy 🙂
A po za tym siedzę znów sama, wczoraj byliśmy oglądać forda KA mnie się bardzo spodobał, ale ten był chyba po wojnie jakiejś hihi.
No i dalej dupa , siedzę na pustkowiu sama...
To może jednak dziewczynki skończmy co zaczęłyśmy i spotkajmy się u mnie
🙂 serdecznie zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, my dzisiaj znowu pospałyśmy, jakby można było to bym cały dzień spała 🙂 a teraz muszę się zabrać za porządki i obiadek bo Rafał mi napisał że dziś wraca do nas już o 14 🙂 🙂 🙂

Daguś, nie stresuj się, wszystko będzie dobrze, przynajmniej wiesz kiedy Cię to czeka a my dalej w niewiedzy i oczekiwaniu.

Aguś, a Ty jak się czujesz?

Krysia, biedna Rozalka 😞 ale jak już jej ząbki wyjdą to pokaże mamusi na co ją stać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Pawel za to w srode bedzie z nami w domku bo do lekarza trzeba isc a powiedzial ze sama nie pojede 🙂 ja juz obralam ziemniaki i zaraz chyba pokde na zupke bo cos glodna sie zaczynam robic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina Ty już obiad gotowy a ja jeszcze w szlafroku hihiih.
Dziewczynki czuję się lepiej już znacznie lepiej, mam jeszcze niewielki katarek ale co tam , nie złamiemy się.
Karinko może być spóźniony no trudno choć wolałabym na czwartek, spróbuj porozmawiać z Paulinką 🙂
Idę się ubrać i zaraz do Was zejdę.
A Kryisu no masz rację że najwyższy czas choć na dwa na dole hi hi hi.
A gdzie nasz Elżbietka z moim Bartusiem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ciężarówki 🙂
byłam u pani doktor i sama sie zdziwiła że tych badań nie da rady nigdzie zrobić. W związku z powyższym dała mi skierowanie do poradni patologii ciąży i mam lecieć z tym na Kopernika. Olśnienie przyszło wieczorem gdy okazało się że robiłam toxo w dwóch różnych laboratoriach i mają inne przedziały!!! o czym pani doktor też nie pomyślała ;( w każdym razie toxo powtórzyłam dzisiaj i czekam na wyniki...
będzie dobrze dziewczyny nie martwcie się poród to dopiero początek (podobno) haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga kupuj przez aukcjonera,
www.aukcjoner.pl zaloguj się jak na allegro i ustaw sobie strzał np na 6 sekund przed albo ile chcesz i podaj kwotę jaką maksymalnie możesz zapłacić nie będziesz się wtedy stresować.
Jeśli Cię przebiję tzn że dali kwotę wyższą niż ty planowałaś zapłacić w żadnym innym wypadku nie wygra tej aukcji nikt po za tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani szkoda że nie wiedziałam wcześniej bo jest też takie badanie na toxo które robisz i wiesz kiedy nastąpiło zakażenie, wtedy wiadomo też czy się martwić czy nie, po za tym ja myślę że w ogóle to będzie fałszywy alarm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani to nic nie znaczy, ja nawet nie chcę liczyć ile ja lat brałam tabletki, do tego skutecznie przez wiele lat leczyłam się hormonami na endometriozę i mam jedna więc nie ma co się tak nastawiać, zwłaszcza że to dopiero 4 tydzień, większość kobiet nawet jeszcze nie wie że są w ciąży 🙂
Daga podaj kwotę to Ci zlicytuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...