Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daga swietny wybor, mopja kolezanka ma tę sama 🙂 sliczne melodie, z gory karuzeli beda sie odbijac na suficie swiatelka i misie urocze 🙂

Ani pocieszajace ze porod to dopiero poczatek 🙂 My z Daga jestesmy zniecierpliwione bo lekarze mowili ze urodzimy wczesnieju a tu ja mam termin za 3 dni wiec nic wczesniej nie bedzie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przestań , jakby któraś chciała mogę kupować mam w miesiącu 10 bezpłatnych strzałów, a ponieważ ja właściwie mam wszystko to chętnie służę.
Zobaczymy co nam jeszcze babcia przywiezie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam poduszkę w kształcie litery C i jest na prawdę super 🙂 i wcale nie była taka strasznia droga, kupiłam w Smyku za jakieś 80 zł i na prawdę się sprawdza 🙂 i ine jak najbardziej nadają się do karmienia 🙂

Ja już posprzątałam, zupkę zrobiłam, teraz idę kończyć robić mięsko i czekam na Rafała 🙂

A co do spotkania to ja coś czuję że my się chyba najprędzej spotkamy u Dagi lub Kariny na porodówce bo cały czas komuś coś wypada 😞 Buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się zastanawiałam nad laptopem do szpitala ale Andrzej się śmieje :0
Asia ja jestem na czwartek gotowa, coś trzeba Krysie namówić żeby jednak chciała, aby było bez kłopotu podtrzymuje spotkanie u mnie. Ela nam zaginęła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga gratulacje! kurde to rzeczywiście musimy się pospieszyć z tym spotkaniem, ale jak do Ciebie dojadę to chyba zasnę Ci na kanapie. Temat dalej nie wychodzi 😞 kurde ale ze mnie gapa 😞, a Rozalka śpi po 15 minut 😞

a ma Ujastku to na patologi ciąży są nawet 2 kompy i też chyba wszędzie bezprzewodowy net 🙂 i w każdej sali telewizor....

Dagi może nie urodzisz od razu jak Ci zaczną wywoływać (choć to jest wielce prawdopodobne) - ale jestem pewna że w dwupaku Cię ze szpitala nie wypuszczą!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie w końcu już i tak mamy kompleksy że jest taka mądra a po za tym żeby lepiej do głowy wchodziło to trza odpocząć a gdzie nie lepiej jak z nami brzuszkami.
Po za tym Rozalka u cioci będzie miała frajdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...