Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dziewczyny ja spadam juz do lozeczka bo stanie przy tej kolacji mnie tak wymeczylo i do tego krzyze zaczely bolec 😞 ale lasagna byla wysmienita:P

Dobranoc brzuszki i milej nocy bz wycieczek na siku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny przestańcie kusić - potem w piątek na wieczór znowu będę w kropce z niedokończonymi projektami nie nauczona.... 😞
jeszcze zobaczę jak wyjdzie ale póki co to na dziś udało mi się skończyć 1 temat, a tu jeszcze 3 !!! i ten pierwszy to był najłatwiejszy najkrótszy - ale jojcze

Młoda dostała znowu czopka i dosłownie po nim odpłynęła... biedactwo, ale ja się domyślam czemu ona tak nie morze zasnąć - pewnie na Kacperka i Paulinkę czeka!! 😉
no to od jutra będę miała łatwiej heh

Aniu ja w kołysce miałam piankowy materacyk i jak na jedno dziecko to był oki - bo w kołysce to dzidzia śpi stosunkowo krótko ale i tak główka się odgniotła w nim więc do łóżeczka raczej go nie polecam, a do łóżeczka - kojca nie dokupowałam materaca ale Młoda w nim śpi więc myślę że się przyzwyczaiła. I ten łóżeczko kojec kupiłam na allegro i się opylało - a jakie łóżeczko chcesz Aniu kupić?

a drugiej Ani mówię - będzie dobrze z tą tokso - i najprawdopodobniej wcale jej nie masz a nawet jeśli(odpukać) to wszystko będzie pod kontrolą i dostaniesz leki i wszystko będzie dobrze 🙂

dobra spadam do liczenia spokojnych snów
i wielki buziak dla naszej Dagi i jej wspaniałego synka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki
dzisiaj pierwsza hihihi,
zajadam właśnie śniadanko a zaraz zmykam na chwilę do pracy a właściwie na spotkanie z klientem, wczoraj też byłam 🙂
Potem idę jak już będę na mieście ( u mnie teraz to rarytas i wyprawa hihiih) na gorącą moją ukochaną białą czekoladę 🙂
ehh pyszności 🙂
Daga trzymam kochana kciuki, ale i tak nie wytrzymam tylko pewnie napisze albo zadzwonię hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
No to dziś wszystkie czekamy na wieści od Dagmary 🙂
Trzymam kciuki 😘 Bądź dzielna Mamuśka bo do domu już wrócicie w trojkę 🙂
Karina a ty za przykładem Dagmary... na porodówkę marsz 🙂
a co do czwartku to Asiu mogę cie zgarnąć gdzieś tam z Borku 🙂 tym razem nie będziesz marznąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluniu przekonaj naszą Krysię 🙂
W końcu jedno przedpołudnie jej nie zbawi, jak się nie nauczy do dziś to i tak się już nie nauczy. 🙂
Czuję że Ty masz na nią najlepszy wpływ 🙂
Po za tym kolejny argument , odpocznie sobie troszkę bo dużo ciotek do bawienia, no i w domu więc wygodnie nie tak jak w knajpie 🙂
Daga powodzenia.
Karina jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Aga zeby to było takie proste 🙂
ale masz racje ze jeden dzionek jej ni zbawi 🙂 a niech sie słucha ciotek które już ukończyły studia i wiedza coś na ten temat 🙂 a poza tym albo ja Albo Ania jak mówiła możemy je zabrać dosłownie z pod bloku 🙂 a to propozycja nie do odrzucenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, dzień dobry 🙂

Dzisiaj wstałam wyjątkowo wcześnie bo mają przyjść ze spółdzielni coś sprawdzać a tak pewnie jeszcze bym spała bo kto to widział tak wcześnie wstawać 😉

Ja dziś zaczęłam 33 tydzień 🙂 Masakra, ale szybko teraz ten czas leci 🙂

Co do czwartku to ja nadal ejstem za, a jakby mnie Ela gdzieś z Borku wzięła to już by całkiem było super 🙂 Krysia, Ty się tyle nie ucz 😉 a jak zrobisz sobie przerwę kilkugodzinną to się nic nie stanie, a nawet lepiej będzie dla Ciebie. W najgorszym wypadku razem się pouczymy 🙂

Aguś, a Ty już taka zdrowa jesteś że biegasz po mieście? Czy nagana Ci się należy? 😉

Daguś, powodzenia dzisiaj i pisz do nas bo my ciotki tu na serce zejdziemy jak nam nic nie dasz znać a przecież nie chciałabyś nas mieć na sumieniu 😉 Wracaj do nas już z Kacperkiem 🙂 🙂 🙂
No i Karina, też bys się ruszyła to byście sobie razem rodziły 😉 a w kupie raźniej :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewcyzny 🙂

Dagusia Tobie zycze powodzenia i szybkiego rozwiazania, mamy nadzieje ze Kacperek bedzie dzis z nami jak cos to wyslij fotki mms 🙂 🙂 3mamy kciuki!!

A na mnie chyba jeszce nie pora... mala grzeczna, nigdzie sie jej nie spieszy, a tak chcoialalm miec Koziorozca:P Jutro do szpitala na badania, zobaczymy co tam slychac w brzuszku 🙂

Ja wstalam o 8 bo robotnicy mnie obudzili, potem wpadla siostra ale juz jestem sama 😞 😞

MAla skopala w nocy Pawla po nerkach az biedny sie obudzil 😁 😁

Milego dnia kochane 🙂 Agus Ty tez juz coraz blizej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i to w dwupaku:P

MAm pytanko do Eli jak to jest z macierzynskim, bo do 25 mam zwolnienie a juz bedzie po terminie i kolejnego mi nie wypisze wiec juz musze sie wybrac na macierzynski tylko czy lekarz musi mi jakis papier wypisac czy po prostu ja sama mam zadzeonic do firmy ze juz chce urlop??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina jesli ne bedzie chciał ci wypisac zwolnienia to poprostu udaj sie do lekarza pierwszego kontaktu i on ci wypisze. Ja miałam taka sytuacje i tak zrobiłam bo szkoda mi było macierzyńskiego 🙂 a jesli chcesz ten macierzyński to ginekolog musi ci wystawić papierek na przejście na macierzyński.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...