Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
a ja przeglądnęłam zdjęcia od Agi - są świetne - najbardziej mi się podoba to na którym Rozalka liczy włoski Asi
a dostałyście zdjęcia od Cesi? - tz z mojego aparatu - bo wysłałam tylko jej a jak ktoś chce to piszcie bo nie chce wam zaśmiecać skrzynek jeśli już je macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi - doskonale Cię rozumiem - miałam podobną sytuację ... i będzie dobrze, czekajcie sobie w ciepłych objęciach Krzysia, tylko jak zacznie się coś dziać to szybciutko do szpitala bo jesteś napompowana oksytocyną i poród powinnaś mieć expresowy.
My dopiero wróciliśmy z zakupów (byłam po kalkulator i nie kupiłam kalkulatora bo kurde o 40zł droższy niż na allegro... wrrrrrr jutro G pojedzie po ten z alegro, albo ja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga chłopy to uparciuchy 🙂!!!!!! mój zwlekał 5 dni az wkoncu zaczełam myc okna i wody zaczęły się sączyć 🙂
Dobrze ze jesteś z nami 🙂 zawsze to lepiej z czubkami 🙂 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Wlasnie mojej zonie o godzinie 1.30 w nocy odeszly wody.
Teraz znajduje sie juz w szpitalu ale jeszcze nie ma akcji porodowej bo brakuje skurczów.

Wiec czekamy caly czas na rozwoj sprawy,a pozatym jest z nia wszystko wporzadku 🙂

Godz. 5.00 i wiadomosc od zony ze jezeli do godz 7 nie pojawia sie skurcze to ja podlaczaja do kroplowki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze Was rozczarowac ale Karina jeszcze nie urodzila.
Wlasnie wrocilem na chwilke ze szpitala i powiem tak ze sa juz czeste skurcze ale jeszcze troszke brakuje...

Jest pod 2 zastrzykach ,kroplowce i jakis lekarstwach podobno jest coraz blizej 🙂

I prosba nie dzowncie do niej bo telefon pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...