Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam ani kropli pokarmu 😞 😞 moja mama mowi ze tez nigdy nie miala. takze chyba to rodzinne. karmimy sie sztucznie. przez pierwsze dni byly problemy z kupa ale juz jest dobrze.

Krysiu kochanie poloznej nam nie przyslali ze szpitala tylko sama na wlasna reke musialam zalatwiac. Dobrze ze pediatra malej to znajoma mamy i mnie tez leczyla takze nam pomogla znalezc.
Najbardziej mnie smieszy rto ze na karcie wyp[isowej jest napisane, ze "poinstruowali matke o opiece nad dzieckiem" a tak naprawde nic takiego nie slyszalam jeszcze dostalam opieprz od poloznej szpitala ze nie potrafie dziecka nakarmic i co ze mnie za matka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
oj położną to wszyscy sami załatwiają tz u nas G poszedł do przychodni i dzwoniliśmy żeby do nas przyszła. A bardzo nie w porządku że tak Cie nie poinformowali - przynajmniej na Ujastku to tam jak codziennie się szło na oddział niemowlęcy ot choćby wykąpać dziecko to te panie były szalenie mile i ciągle zarzucały cennymi wskazówkami i jeszcze przed wypisem pani pielęgniarka dokładnie tłumaczyła co jak pielęgnować - tak że to zalezy od dobrej woli.
A z tym kamieniem to myślę że jak byś próbowała dalej i męczyła się to pewnie by poszło mleczko ale sama dobrze wiem ile to kosztuje nerwów i jaki jest mocny nacisk wszystkich na to karmienie piersią i doskonale Cię rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kochane dziewczynki, jesteśmy całe w dwupaku.
Generalnie sprawa wygląda tak, szyjka jest miękka ma ok 3 cm długości, łożysko w grupie II powoli starzeje się, Amelia jeszcze nie jest w kanale więc pani powiedziała że przez dwa tygodnie możemy spać spokojnie aczkolwiek mam się obserwować bo to nigdy nie wiadomo. Mam 3 miejsca z wodami płodowymi, w pierwszym jest tyle że wystarczyło by w zupełności ale mam jeszcze dwa dodatkowe. Amelia waży ok 2,7 kg więc powinna do porodu ważyć ok 3 kg. Przy badaniu wypięła się na nas pupą hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry 🙂
Jak tam dziś samopoczucie zgrzendy????:P :P :P :P :P :P 😉 😉 😉 😉 😉
Aga a pochwal sie co pani doktor powiedziała na temat tych wód- upławów????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spiące królewny sie zrobiły 😉 😉 😉 😉 tylko Asia wstała jak należy 🙂 :laugh: :laugh: :laugh:
taki piękny dzionek a one go marnują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już się nie mogę tego doczekać 🙂
jutro idziemy po wózek żeby było w czym wozić Paulinkę 🙂

Dziewczynki, co można kupić facetowi na urodziny, kończy 30 lat, to kolega z pracy od Rafała i jutro idziemy na imprezkę a ja nie mam żadnego pomysłu.....???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki??? tu nie ma ani jednej oprócz nas:laugh: :laugh: :laugh: nie wiem czy fochy zarzuciły czy jak???
wiesz co my ostatnio kupowaliśmy na 30-tke kamerkę internetową bo fanatyk komputerowy 🙂
ale takim neutralnym prezentem moze być taka karafka na alkohole na stojaku wraz z kieliszkami 🙂 widziałam coś takiego kedys w M1 na jakimś stoisku w pasażu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś robie na obiad placki po wegiersku:laugh: :laugh: od gapiłam 🙂:laugh: :laugh:
już mam gulasz i ziemniaki obrane potem tylko zetrę doprawię i usmażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mi został gulasz więc dziś będzie z ziemniaczkami 🙂 no i barszczyk z uszkami 🙂 pyyyycha 🙂

też sobie pomyślałam że one się potajemnie spotykają :laugh: :laugh: :laugh: a zobaczysz jakie potem będzie ściemnianie, że co one to od rana nie robiły :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochaniutkie, ja też jestem z Wami, więc spotykają się beze mnie hihihi.
ja spałam, właśnie zjadłam śniadanko, biorę się za sprzątanie.
Ja na obiadek dziś mam makaron z serem dla mnie i Adriana a dla Andrzeja mam kawałek schabu.
Ale wybór jest dosyć duży bo gotuje chłopakom na zaś, w pudełka wrzucam i mrożę, jak pójdę do szpitala to mi z głodu nie podaną hihihi.

Eluniu co do tych upławów pani doktor uważa że to był mocz, że ona cały korytarz zsiurkała nie wiedząc, ujście mam zamknięte, czop jest a szyjka się skraca i jest miękka, niestety jeszcze długa bo ma ok 3 cm. powiedziała że przez dwa tygodnie nie powinnam urodzić.

Asia ja nie mam pomysłu na prezent niestety.

A propos prezentów, co kupujecie lub jakie macie niespodzianki na Walentynki?? to ostatnie takie luźne i chciałabym jakąś niespodziankę Andrzejowi zrobić a nie mam pomysłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...