Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Cześć kobietki
Podejrzewam że to ja zawsze pierwsza wstaję bo juz o 6.30 - musze wyprawić Piotra do szkoły. A jako że dzisiaj piatek to i musiałm iść do pracy, bleeeee. Jakos nie mogę zakończyć tej przeprowadzki, zostały same drobiazgi, ale te cholerstwa najdłużej się sprząta. 😞
Co do spotkań, to nie ma żadnych tajemnych, nietajemne jest we wtorek, na które serdecznie zapraszam i nie przyjmuje wymówek 😁
Krysia nie fochaj się, a Rozalke do chodzika - na pewno kaprysi bo mama nie daje jej spokoju:P
Z prezentami to zależy co kto lubi, ja mojemu panu kupuje cos do komputera, książki (tylko zawsze ciężko je znależć)lub płyty, a na walentynki to raczej coś drobnego lub śmiesznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja się nei wykręcam 🙂
jesteśmy umówione, tylko z Krysią się dogadam bo pewnie ją zgarnę po drodze.
Jadę rano tylko zawieźć zwolnienie do ZUSu, a potem jestem dla Was 🙂
a w ogóle o której się umówiłyśmy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow 🙂 super Aga miałam Cie o to prosić
rety napisałam całego wielkiego posta z wszystkimi żalami ale mnie wywaliło z brzuszka wrrrrrrrrrrrrr
wszystko Grzeska wina
a poszło mi o to że wczoraj cały dzień zabaw z Małą - która naprawde jest teraz nieznośna, potem zasnęła ja zrobiłam super obiad i poprosiłam żeby bawił sie z Młodą a ja musze sie uczyć - na co on że po pracy to on co najmniej godzine sie musi zrelaksować bo zabawa z Rozalką to wbrew pozorom męczące zajęcia - i normalnie jak by mi w pysk strzelił takim zdaniem .........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia czytam w Twoich myślach 🙂
Grzesiem się n ie przejmuj, faceci tacy są, mam nadzieję że do walentynek zdążycie się pogodzić i wykorzystacie gadżety 🙂
Mój też się w pracy nudzi i umawia się ze mną na sex 😁
Czuję że zaczniemy od akcji sex a nie schodów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak już mówiłam, ja wstaję o 6.30, więc o 7.30 jestem juz do waszej dyspozycji 🙂 Ale myślę że tak 10-11 żeby nasze maleństwa zdążyły wstać. 🙂 🙂 🙂
Aga ma rację, nie przejmuj się - ja też się złoszczę na mojego meża że jest bałaganiarz, ale też prawda jest taka że jak go poprosze to zawsze postrząta, a jeśli chodzi o jego papiery to po prostu jest "twórczy nieład" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Aguś z deka przyjemniejsza akcja sex 🙂
a ja się nie mam zamiaru z nim godzić bo wyobraźcie sobie że w naszym związku to Grzesiek zwykle fochuje i ja pierwsza przychodzę się przytulić choć rzadko jest tak że jestem winna całemu zamieszaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie na odwrót.... mąż spokojny, ja wybuchowa, on nie podnosi głosu, ja zaraz krzyczę, a z przepraszaniem to jest różnie, choć częsciej on przychodzi pierwszy, ja żeby przeprosić musze się wyciszyć uspokoić (co mi zajmuje troszkę czasu), a on nie lubi jak jesteśmy pokłóceni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
och Aniu ja wiem że nie ma ludzi idealnych - ale .... ja owszem jestem bałaganiarą - G nie jest!! nawet jak mozna o tym tak pomyśleć - ale kto sprząta?? - no baaa oczywiście że ja bo ja jestem bałaganiarą!
a jak posprzątam to Grześ rzuca rzeczy Rozalki brudne czyste - wszystkie na fotel bo ja się zajmuję segregowaniem rzeczy przecież
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie jeśli chodzi o rzeczy czyste i "czyste" to tylko z skarpetkami walczę 😁
Mąż odkłada rzeczy wieczorem i kolejna dyskusja
- wyrzuć do kosza bo są brudne
- przecież nie są
- miałeś je na nogach to są brudne
- ale tylko przez godzine
- ale chodziłeś w butach
- no ale są czyste.......
- i tak dalej..... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia mnei jakoś ciężko sobie wyobrazić Ciebie wyprowadzona z równowagi 🙂
powinnaś być psycholożką a nie geodetą 🙂
Jeśli chodzi o bałaganiarstwo to u mnie Andrzej jest ale nie wszędzie, w sypialni tak, jak się rozbierze tak zostawi hihi.Czasem zdarzy mu się wynieść ale rzadko 🙂
A a propos akcji sex, to ja jakoś tak mniej miałam ochotę ale teraz już wiem że wszystko jest ok to już nam nie zaszkodzi 😁
Dalej mi nie pomogłyście z prezentem walentynkowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie kłócę z Andrzejem, bardziej mnie to bawi.
Nasze rozmowy wyglądają tak samo jak u Ciebie Aniu.
Ostatnio udało mi się go namówić by spodnie zmienił hihihi,
skarpetki to samo albo majtki, jak włoży na chwilę to są czyste hihihi. a ja głupia myje się 5 razy dziennie hihihi.
a w ogóle Andrzej uważa że mycie jest głupie i ciągle cytuje mi przysłowie " częste mycie skraca życie" hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już sie chwalę 🙂 - Aga słuchaj bo nie bede powtarzać na publicznym forum - zel Durexa uwalniający dreszczyk emocji, taki pierścień wibrujący - no wiecie jaki i zapas gumek i powiem Wam rewelka nie dość że połowe tego co w sklepie każda rzecz kosztowała (niektóre mniej niz połowe) to i jak zapłaciliśmy za to w środę wieczorem to dziś już mi przynieśli i to do rąk własnych, a jak się wyda 100zl to i przesylka gratis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania na litość boską wyglądałabym kosmicznie hihihi.
Wielka kulka z czerwoną kokardką hihiih, ale się uśmiałam jak sobie siebie wyobraziłam hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...