Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item899598632_blender_mikser_robot_moulinex_dd7021_click_and_mix.html

Agus Ty sie znasz bo z Ciebie kuchareczka czy mys;lisz ze bedzie dobry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

http://www.allegro.pl/item903773668_nowy_blender_braun_mr_4050_rhc_hc_450w_gw24_odss.html

no do zupek 🙂 jeszcze taki znalazlam , jak myslisz ktory lepszy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja Karina taki 600w to super zmiksuje nawet miesko 🙂 tez mam taki tyle ze zelmera 🙂
aga a warto kupić bo wsadzisz do byle czego i miksujesz nawet w kubeczku a tu cały malaxer trzeba myć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczeze ze teraz go juz nie uzywam prawie wogóle tylko czasem jak robie jakąś paste 🙂 tak to używam malaxera i wiekszej inwestycji w blender nie robiłam 🙂
polecam ten zelmer dobry i nie drogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka - ja gotuje sama .... no i wyobraź sobie co czuje jak stoję przy garach a potem Rozalka zje 5 łyżeczek i więcej nie chce? - a ze słoiczka to nawet tego nie zje 😞 więc wolała bym jej dawać te kilka łyżeczek ze słoiczka bo podgrzewasz i już gotowe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie wiem dziewczyny - staram się byc chłodna na razie ... no ale w sumie kajdanki mam 😉
wiesz Aniu ale z tym gotowaniem to jest tak że jak się kupuje słoiczek to zawsze tam pisze że z uprawy bio - a jak się kupuje warzywa albo mieso to się normalne w sklepie kupuje i na jedno wychodzi z tym zdrowiem - tak mi się wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia ma racje, mnie lekarka powiedziała że ma sens gotowanie jak masz zdrowe warzywa w innym wypadku lepiej kupić bo selekcja warzyw w takich zupkach jest ogromna 🙂
Krysia wieczorem bądź dominą 😁 ukaraj Grzesia bardzo go ukaraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zostawić Was na pół dnia i potem tyle nadrabiania 🙂

My poszaleliśmy na zakupach ale teraz już padam, w każdym razie wszystko kupione i to najważniejsze 🙂

Krysia, ja widzę że szykuje Ci się upojna noc 🙂 ja dziś nie mam siły na wykorzystywanie Rafała 😉 może rano 🙂 🙂 🙂

Karinka, super że już dobrze z Paulinką 🙂 teraz czekamy na zdjęcia w całej okazałości 🙂

Ja idę teraz włoski farbować bo mi się jakieś siwe pojawiły, ehhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...