Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Asia to umówmy się o 9.30 na pl. Inwalidów, jeśli to nie kłopot. A w drodze powrotnej odwiozę Cię gdzie trzeba 🙂
Krysia szykuj się bo będziemy kole 10 u Ciebie.
Ania dobrze by było gdybyś nam adres podała hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasto z oregano moglo by byc niezle 🤪 🤪 🤪

Daga sie jeszcze do nas nieodezwala ale sie nie dziwie, pewnie nie ma nawet czasu spokojnie zjesc.

Kupilam butelke dr browna ni9e byla tania ale czytalam o niej opinie i ludzie twierdza ze naprawde p[rzechodzi po niej kolka. zobaczymy jak to bedzie w naszym przypadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina89 napisał:

Kupilam butelke dr browna ni9e byla tania ale czytalam o niej opinie i ludzie twierdza ze naprawde p[rzechodzi po niej kolka. zobaczymy jak to bedzie w naszym przypadku 🙂


Karinko - potwierdzam - mój brat cioteczny miał bliźniaki z kolka i nam ją polecił - i nasza Mała nie miała kolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam prośbę jak będziecie rozliczać swoje podatki i jeżeli nie jest to dla was wielki problem i nie wiecie gdzie przekazać 1% swojego podatku to proszę przekażcie je na konto córci mojego kuzyna , z góry dziękuję :

Prosimy o pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszej córeczki Laury Schewe. Możesz nam pomóc odliczając 1% podatku i przekazując na konto fundacji:


Fundacja Dzieciom
„Zdążyć z Pomocą”
01-685 Warszawa ul. Łomiańska 5
KRS 0000037904
Aby pieniądze wpłynęły na konto dziecka, podatnik w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym powinien wpisać Laura Schewe w rubryce nr 128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczynki 🙂
Samochodzik renault Clio, śliczny, srebrny metalic ehh, dopiero jutro finalizujemy bo tak już jutro byśmy nim jechały 🙂
Daga cieszę się że jesteście w domq.
Kacperzasty jest boski, ja też już chce.... 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia dokładnie tak 🙂
Co do miejsca się zdzwonimy jutro,ale pewnie gdzieś z przystanku 🙂
idę spać już spokojna 🙂
Miłej nocki mamusie i brzusie, i dzieciaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...