Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Asiu ja poszłam na krew bo zorientowałam się na półtora tygodnia przed miesiączką że chyba coś...i radość w głosie mojego jak usłyszał, że dzidziuś...a później latanie z tą pieruńską toxo i strach żeby nie poronić drugi raz...aaaa i mina mojego ojca zdziwionego karpia z opadniętą szczęką hihi i pytanie mojej teściowej a czemu już?! przypomne po 9 latach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam test za testem, wszystkie ujemne, byliśmy bardzo zrezygnowani, na piątek mieliśmy wizytę u specjalisty od niepłodności ale miałam iść po okresie a okres mi się spóźnił , zrobiłam test ujemny, pomyślałam że jestem chora, na drugi dzień zadzwoniła do lekarki, kazała na następny dzień rano zrobić jeszcze jeden test i zrobiłam, jak zobaczyłam dwie kreski to aż mi lży popłynęły, pobiegłam na górę do Andrzeja, kreska już była mocna, obudził się w sekundzie. Potem zrobiłam zdjęcie i wysłałam przyjaciółce od razu zadzwoniła... a teraz moje dziecko pięknie się już do mnie uśmiecha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w zasadzie muszę przyznać że się nie spodziewaliśmu, pamiętam jak dzień wcześniej rozmawialiśmy o tym że chyba trzeba będzie odwiedzić lekarza bo już się troszkę staramy a tu nic z tego....a że okres mi się spóźniał w sobotę na zakupach kupiłam test i zobaczyliśmy te dwie upragnione kreski 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...