Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
hej mamuśki i dzieciaczki 🙂
z tym tyciem to zobaczymy jak się sytuacja rozwinie do 37 tc mam jeszcze troche ciąży a lato i grille przed nami 😉
najbardziej mnie denerwuje mój sprytny mąż, który się śmieje, że w końcu zaczęłam bo już myślał, że mam pasożyta!!! foch 🥴
a tak szczerze to okazuje się, że wśród tych normalnych moich ciężarówek z września tylko ja zostałam z niepotwierdzoną płcią... a do wtorku tak daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochane,
U nas nocka średnia, pogoda do dupy, masakra jakaś.
Amelia albo śpi albo marudzi, niech to słońce już wyjdzie!!!!!!
Ania w twoim tygodniu jak już bokiem wchodziłam do drzwi hihih a tak poważnie to ja w 20 tygodniu miałam chyba 13 kg na plusie.

Ania ja już odkładam dla Ciebie, więc albo się od razu postarasz o dziewczynkę albo Szymuś będzie gejem hihiih 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś zobaczymy jak to będzie dalej najwyżej się w drzwi nie będę mieściła hihihihi 🤪
zobaczymy jak to będzie dalej... 😉
co do pogody to jeśli was pocieszy to u mnie pogoda też do du...cały czas mży wczoraj nastała totalna wypizdówka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc spokojna, zjadłyśmy o 22 a potem dopiero o 6 no i spanko do 9, więc można by rzec że jestem wyspana 🙂 choć wcale się tak nie czuję.
Dzisiaj też pewnie będzie marudnie przez tą pogodę za oknem, ja chcę już słonko!!!!! nawet na spacerek wyjść nie można 😞

Ani Tobie kolejne kilogramy nie zaszkodzą, ja pamiętam ten Twój wieeeelki brzuch 😉

Ania powodzenia u lekarza, trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dlaczego tu jest taka cisza??
Daguś gdzie się podziewasz??
Krysiu a co z Tobą?? Coś się podziało?? przynajmniej daj znać, jeśli nie masz ochoty już z nami pisać lżej by nam był0o gdybyśmy wiedziały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś głowa do góry, ja też potrzebuję słońca jak powietrza.
Co do 16 nic się nie martw, zapraszamy Was na cały dzień, my już będziemy zdrowi więc luzik.
No i oczywiście nie chcemy usłyszeć że nie, bo Amelia baaaardzo tęskni za Kacperkiem. Myślę że właśnie przez to jest taka marudna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byłyśmy na krótkim obchodzie w okół domu, masakra. Te psy ( czyt. Luna) to szkodniki.

Amelia też co chwila śpi, ale nie budzę jej, w nocy o 24 i tak robi pobudkę a potem ok 5-6 więc nie ma co jej stresować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już piszę 🙂
moje dziecko znowu śpi, nie wiem co to będzie w nocy, aż się boję no ale przecież budzić jej nie będę, mleko dostała na śpiocha i nawet to za bardzo jej nie obudziło, ta pogoda chyba tak na nią działa

dziewczynki proszę ładnie pisać bo Agnieszka płacze że forum upada, a tak być nie może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo upada
A kupa jej nie obudziła??
My szykujemy się do kąpieli, jeszcze nam tylko taty brakuje 😁
Ale już jedzie z winem 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po wizycie u lekarza, Szymon jest silnym chłopcem i dzięki Bogu nic na płucka nie poszło Mamy kropelki do noska i musimy opukiwać plecki i liczymy że na tym się skończy, i najfajniejsze dla niego, dużo nosić na rączkach by nie leżał i nie odkładało mu się w płuckach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela wróciła wiemy 🙂
może na brzuszek też wróci 🙂
Ania odciągaj katar i będzie wszystko ok 🙂
My już z winkiem, chciałam prasować ale tato powiedział żebym odpoczęła, hmm ależ nie wiem po czym hihihi cały dzień odpoczywam. Ale dobrze tak też zrobiłam, jutro wyprasuje hihi.
A Daga co, dalej prasuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...