Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Entliczek jest boski choć nie tani, ja na razie pracuje na Ruczaju to też mam niedaleko, a potem autostradą to i do Eli i do Ciebie Daga mam szybko ( nie blisko).
Ja właśnie zamówiłam wózek, co prawda firma go nie ma ale mnie lubią to mi go ściągną 🙂
http://www.2o2.pl/p,pl,0001,wozek-wielofunkcyjny-city-voyager-tako.html
tylko innej firmy ale taki kolor i podobny model.
Co sądzicie??
Czytam o tych mężach i kurcze mój to normalnie anioł jest, ja to żeby chcieć się z nim pokłócić to muszę się nagłówkować aby sobie coś wymyślić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia jak będziesz miałą ochotę to możemy się razem wybrać na zakupy. Podjadę po Ciebie w któryś dzień i razem sobie pojedziemy, może być tam do entliczka. Choć ja wyprawkę kupuje w hurtowni na ul.kingii, fajne dają rabaty i jest tanio 🙂
Eluniu dobrze się czuje, ale jade zaraz z mlodym do lekarza, do pulmonologa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga wózek super na pewno będziesz zadowolona 🙂 🙂
Daga jak można wiedzieć to jaki koszt jest takiego mieszkania bo jak my kiedys z Alkiem rozglądaliśmy sie właśnie na kurdwanowie to były czasy jeszcze BUMU BUDOWLANEGO to 2 pokoje i prawie 300000 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak dziewczyny?? Ja ise juz zdazylam poklocic bo on oczywiscie nie widzi problemu ze wrocil poltoorej godz pozniej... i stwierzdil ze pierdoli takie zycie ze ja sie go czepiam ze raz na pol roku sie napije. Tylko ze mi nie chodzi o to ze sie napil tylko o to ze maila byc o 16 a nawet nie zadzwonil ze bedzie o 17:30....

Koniec smęcenie 🙂 Agus wozek sliczny, ja mam podobny tylko tako easy rider 🙂 Jutro mielismy jechac po materacyk i wanienke ale znajac Pawła to sie wykreci tym, ze sie źle czuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguni link do akurat tego mieszkanka sie nie otwiera ale znalazłam i pooglądałam również inne 🙂 i muszę powiedzieć że masz piękne zdjatko tam umieszczone z pięknym uśmiechem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Eluniu, Ja już wróciłam, ale okazało się że zostałąm całkiem sama. Adrian pojechał na weekend a mój mąż wybrał siatkówkę zamiast wieczoru ze mną. No cóż może nie tak bardzo będę musiała sobie wymyślać preteksty. Tak że moje drogie, zjem kolację i ide spać bo nawet moja luna głośno już chrapie.
Do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej, wszystkie brzusie i mamusie już poszły spać a my dopiero co wróciliśmy z zakupów i zjedliśmy kolację 🙂

Aguś, z moim mężem tak jak z Twoim 🙂 żeby się pokłócić to się trzeba ostro natrudzić ale nie jest mi przykro z tego powodu 🙂 a Wy dziewczyny już się nie denerwujcie na swoich mężów. Wózek śliczny 🙂 Amelce na pewno się spodoba a na zakupy któregoś dnia możemy się wybrać 🙂

śpijcie dobrze, my dopiero wieczór zaczynamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki, pewnie jeszcze śpicie. Ja coś dziś nie mogę, w ogóle noc miałam kiepską dzionek chyba będzie nie lepszy. Jadę potem na mieszkania, mam pokazać dwa, potem może na zakupy pójdę i poprawię sobie humor. Pogoda fatalna, brrr zimno i ponuro, depresja murowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziubki 😘

Aga ja mialam dzis podobnie... noc fatalna bo nie spalam od 3:30 do 5 bo mojemu Pawłowi sie na rozmowy zebrało 🙂 🙂 Wstałam o 7 także dlugo nie pospalam... teraz trzeba zjesc sniadanie, posprzatac i jechac po materacyk i wanienke i jeszcze na cmentarz jeden ktorego nie zdazylismy zrobic 🙂
a potem mamy miec gosci ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Aguś udanych zakupów Ci zycze 🙂 dostałam od tesciowej sliczna kurteczke dla malej, zrobie fotke i Wam pokaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Widze ze wszystkie dziś zaczynają dzień od zakupów 🙂 ja juz po zakupach spozywczych ale czekaja nas jeszcze zakupy ciuchowe Alek chce buty ja spodnie a Bartek jeszcze jedna czape:laugh: :laugh: Ale pogoda dzis barowa wiec zaczne narazie od sprzatania a potem przyjemności 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...