Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No to faktycznie bidulko masz złe wspomnienia tez bym pewnie postąpiła tak jak ty chcąc cc 🙂
Bo ja to jestem przeciwnikiem cc dlatego ze tak urodziłam Bartka 🙂 niestety inaczej sie niedało bo nieschodził w dół i zanikało tętno 😞 zawsze sbie wyobrazałm jak to jest pieknie urodzić samemu 🙂 też sie troche meczyłam bo 6 godzin zanim wykonali cc i bolało strasznie ale sama niemoc w ruszeniu sie po cc jest straszna 😞 naszczescie moja rana gioła sie szybciutko i ja tez doszłam do siebie szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Jak tam kochane?? Ja właśnie się obudziłam 🙂 zrobilam sobie mala drzemke a teraz maz wrocil i siedzimy razem 🙂

Agus zrob tak zeby bylo dobrze dla dzecka i zebys Ty sie za brdzo ne meczyla!! Jestem pewna,ze wszystko bedzie dobrze!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 listopada ide do lekarki tej od cc, jak ona powie mi że nic się nie da zrobić to mam alternatywe, zadzwonię od razu i sprobuję się od razu umówić, mam nadzieję ze w najgorszym wypadku będę wiedziała za tydzień może dwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój z kolei dostaje nerwicy na to że my patzrymy tylko powierzchownie. Uważa że są z nami bo nas kochają za to jakie jesteśmy dla nich a nie za to jak wyglądamy. Ja mam po Adrianie barzdo malutkie, i bardzo schudłam więc w ogóle skóra mi nie wisiała, ale też przytyłam mało. W tej ciąży pzrytyłąm już tyle c z Adrianem do proodu, ale póki co rozstępów nie mam. Smaruje się tysiącem kremów dla mam w ciąży i nie tylko, mam nadzieję że to skuteczne. Piersi już mi tak urosły że na jednej można spać a drugą się pzrykryć hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczelam ogladac ale od razu przelaczylam bo troche mnie to przerazilo... Daga mam to samo co Ty, piersi nie wytrzymaly i pojawiły sie rozstepy take mini ale wazne,z e na brzuszku nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na cycach nie miałam ale na brzuchu pojawiły sie w 8 miesiacu niby niewiele ale były teraz dalej są ale mniejsze i mało widoczne 🙂 pojawiły sie mimo stosowania podobno dobrego kremu pharmaceris foliacti 😞 ja uważam ze rozstepy zależą głównie od genów 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w 4 i 5 stosowalam ziajke a teraz pharmaceris czy cs takiego ale jutro musze isc kupic bo mi sie konczy. Dagmara jak sie dokladnie nazywa ten krem i gdzie mozna go dostac i w jakiej cenie??

Jutro musze w koncu rano na te badania isc.... wygoncie mnie dziewczyny bo sama sie nie zbore. Ale jka pomysle o jezdzie tramwajem to mi nie dobrze:X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...