Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ach bo wymyśliłyście w zimie rosnąć 🙂 następne dzieciaki róbcie sobie na lato 🙂 - my się w tamtym roku całą zimę w moim płaszczu mieściłyśmy a na wiosnę to już chodziłam rozpięta hihi a mój kolega okrutnie żartował że jak brzuszek mi wyskoczy z płaszcza to powinnam sobie kołderki kawałek wyciąć i zakrywać 🙂 coś takiego baaaardzo śmiesznego 😠 😠

słodkich snów i przez sen jeszcze słodszych kopniaczków mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dzień dobry dziewczynki 🙂 Karinko ależ Ty jestes ranny ptaszek 🙂
Co do wczorajszego tematu kurtki, ja rozwiązałam problem i póki co zabrałam Andrzejowi hihihi 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie asiu jestem pod wrażeniem, śliczny masz brzusio 🙂
teraz nie pozostaje mi nic innego jak tylko zrobić zdjęcie mojego.
No dobra zmolestuje Andrzeja.
Dagmara gratuluje umowy, ja też już podjęłam pewne kroki i zaprezentowałam ofertę klientom, być może przygotuj się na poniedziałek bo chyba będą chcieli obejrzeć, i proszę Cię wyślij mi te dane co Ci wysłałam, 😆 😆 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu brzusio piękny 😘 dla małego lokatora brzuszkowego 🙂
ot i cała Aga 🙂 nie dość że kurtkę mężowi okradła to jeszcze go teraz zmarzniętego będzie molestować 🙂
Bzibzio ja też gratuluję umowy 🙂 aż Ci zazdroszczę - ale w pozytywnym słowa znaczeniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara gratuluję umowy 🙂 🙂

Asia jaki Ty masz mały brzusio 🙂 Ja mam juz Duuuuuży 🙂 Dziś moja Paulinka tak skopała moja siostre, ze normalnie szok 🙂 a tak poza tym to dopiero wróciłam do domku 🙂 Przyszedł mi termometr!! Jest super i przede wszystkim szybko mierzy temperature 🙂 🙂 a do tego mowi:P:P:P:P


Aga powiem Ci, ze Twój mąż nie ma z Tobą zaciekawie 😁 😁 oczywiście żartuje sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko mi też termometr przyszedł, jest super, oczywiście też chodzę i wszystkim mierzę temperaturę hihihi. Oczywiście Andrzejowi źle wyszło bo w uchu 32 stopnie, ale potem doszliśmy do tego że chyba pzrez to że mu uszy zmarzły, bo temp. należy mierzyć ale nie zaraz po przyjściu zimna 🙂
😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Karinka jaka temperatura? 🙂 - a siostra dostała za swoje 😉 pewnie kiedyś mamusi zabawki podbierała Paulinka wie wszystko 🙂

oj Asieńko nie byłyśmy 🤢 - od 7:15 można umawiać się telefonicznie na wizyte do 8 - dodzwoniłam się o 7:30 i już nie było miejsca na stroni dzieci zdrowych - przez 2 dni nie otwierali strony dzieci zdrowych (bylo bardzo dużo chorych) no i się zrobiło tłoczno a nasza dr jest tylko 2 godziny na zdrowych dzieciach więc tylko 8 osób może przyjąć ... jutro będę dzwoniła - może się uda...
aaa zrobiłam bliny- co prawda użyłam tylko mąki pszennej no i za dużo jej włożyłam i nie są płaskie jak powinny być ale z kwaśną śmietaną smakują świetnie 🙂 - polecam i mykam smażyć dalej bo je się podaje - a Grześ zaraz wróci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
Karinko mi też termometr przyszedł, jest super, oczywiście też chodzę i wszystkim mierzę temperaturę hihihi. Oczywiście Andrzejowi źle wyszło bo w uchu 32 stopnie, ale potem doszliśmy do tego że chyba pzrez to że mu uszy zmarzły, bo temp. należy mierzyć ale nie zaraz po przyjściu zimna 🙂
😆 😆 😆


nie może być... czyżbyś Aguś z kurtką zabrała i czapkę mężulkowi?? 😠 😠 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mu zabrałam , w końcu to dla dobra jego dziecka hihihhi.
Po za tym idę się położyć , dziś mam bardzo duże zawroty głowy, a do tego mam stan podgorączkowy ( zmierzony nowym termometrem) i boli mnie gardło 😉 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś no to się lecz 🙂 i odpoczywaj grzecznie w łóżeczku.

Krysia, to musicie jutro próbować, życzę żeby się udało. Teraz ta grypa panuje to pewnie dlatego tyle dzieciaków chorych 😞 trzeba uważać nie ma co. Jak bliny dobre wyszły to i ja spróbuje na obiadek któregoś dnia zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzibzio oglądałam je ostatnio, bardzo sprzedawca zachwalał, natomiast ślicznie wyglądają, są bardzo lekkie, jednolite wnętrze a do tego podnoszona część w środku wóżka, tzn można zrobić pozycję siedzącą w gondoli, minus bardzo krótki, gondola wystarczy na max 6 miesięcy, przy założeniu że dziecko siedzi nie ma sprawy, problem jeśli nie bo może okazać się za mały, tak miała moja kuzynka. Natomiast wózek sam w sobi bardzo fajny.
Daga sorki za szczerość ale dosłownie wczoraj je oglądałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...