Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast same dobre. Kazdy ma inne zdanie 🙂 na kopernika mam w sumie 3 minuty na nogach. Maja bardzo dobry sprzet a to jak zostaniesz potraktowana zalezy od Ciebie. Moja kolezanka tam rodziloa i mowi ze stalo nad nia 5 studentow no ale jak sobie na to pozwolila... To jedyna zla opinia jaka slyszalam. Moj lekarz jest z narutowicza ale cos nie jestem przekonana do tego szpiatala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Piję sam sok, beż żadnych dodatków, ale ,nie nastraszyłyście. Myślałam że dziecku mogę zaszkodzić, tzn jakiś składnik.
Dagamara szkoda że się wcześniej nie odezwałaś bo my miałyśmy już spotkanie brzuszkowe hihihi, co prawda nie wszystkie dotarły to możesz nadrobić hihihi.
Co do kopania to racja niech też coś poczują a po za tym niech wiedzą kto będzie za niedługo rządził w domu hihihihi 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale się rozpisałyście 🙂 wyszłam tylko do sklepu a tu już dwie strony do nadrabiania 🙂

ja na ból gardła piłam herbatkę z sokiem malinowym na przemian z herbatką z cytryną i miodem i muszę przyznać że dzięki temu obyło się bez żadnych innych leków

mój Rafał jeszcze nie poczuł kopniaków bo są za delikatne ale już chyba spodziewa się że teraz Paulinka zacznie żądzić w domku 🙂 hehe, zresztą sam chciał pierwszą dziewczynkę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też niecierpię szpitali... 🙂 chociaż przez niemal całą ciążę brakowało mi telewizora w domu(nie mamy z przekonania 😉) no a w szpitalu mieli 🙂
bzibzio - ja też Ci wysłałam zaproszenie na nk 🙂 i myślę że będzie dobrze 🙂 wytrzymacie razem te 12tygodni 🙂 a potem będziesz szaleć 🙂
a moja niunia podnosi na brzuszku dupkę do góry hihi chyba chce uzyskać zdolności lokomocyjne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Amelia się rozbrykała dziś hihihi, cały zcas kopie, Dagmaro, nie będziesz mogła się spotkać z nami na mieście to my przyjedziemy do Ciebie hihi. Domowe spotkanie coprawda miało pierwsze być u mnie ale odstąpię Ci zaszczytu hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zakupu, na pewno jest wspaniałe, a pomysł połązcenia parapetówki ze spotkaniem jest super, a tak na marginesie jesteśmy niesamowite od razu wryłyśmy się na spotkanie do domu Dagmary hihihi. No cóż skromność to nasze drugie imię hihihih.
A moje drogie nie wiecie co u Elżbiety?? nie ma jej ani na brzuszku ani na gg??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja 🙂
Eech ale sie rozpisałyście:laugh: Tyle do czytania ze niedowiary 😉 Witam nowe mamusie z krakowa i zaraz wyśle zaproszonko na NK 🙂
Asiu GRATULACJE kopniaczków 😘 super wreszcie sie doczekałaś 🙂
Karinka pies superowy 🙂
Aga a ty sie kuruj i tabletki na gardełko niepowinny zaszkodzić bo tez brałam 🙂
Dagmara a Ty wypoczywaj zeby Bartek miał silnego kolege do kopania w piłe 🙂
A co do spotkania jutro to mamy szczepienie 😞 jakis inny dzien???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i zapadła cisza 🙂
a my musimy sie pochwalić ze już super raczkujemy do przody ale za to jestem taki okropny na zęby ze mama wychodzi z siebie i staje obok 😉
normalnie jak ni moje dziecko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Ela się pojawiła 🙂 już martwiłyśmy się o Ciebie!! gratulacje dla Bartusia 🙂 że tak ślicznie raczkuje 🙂

teraz cisza bo mężowie do domu wrócili z pracy więc trzeba się nimi zająć 🙂 ja sama się tak zajęłam że mi ktoś sweterk przelicytował 😞 a był taki śliczniusi 😞

spotkanie pewnie przełożymy na inny tydzień, bo Agusia przeziębiona, Karina i Dagmara nie mogą, Mamusie szczepią maleństwa....może do przyszłego tygodnia Krakowa jeszcze nie zasypie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...