Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
ja mam troche sosu z wczoraj i chcę usmażyć placki ziemniaczane 🙂
ostatnimi czasy wszędzie widzę bliny (tz na necie) - mani ja ani grzes nigdy ich nie jedliśmy i nie robiliśmy ale bliny będą kiedy indziej (już drożdze kupiłam) - zresztą nie wiem czy się je podaje z sosem wszędzie figurują z kwaśną śmietaną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zjadla cos smacznego. Np piers z kurczaka z pieczarkami i do tego duuuuuuuuzo salatki z pomidora!!!

Aż się głodna zrobiłam, ide zagrzac zupe i postawic ziemniaki. Ja jestem w tej dobrej sytuacji, ze robienie obiadu zaczyna i konczy sie na obieraniu i gotowaniu ziemniakow 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki i dzieciaki i ich mamy 🙂
Byłam zobaczyć ten wózek ale niestety okazało się ze wózki maja tylko wysyłkowo albo w częstochowie, więc napewno go nie kupię.
Ale za to kupiłam sobie śliczne kozaczki bez obcasa :, elegancka skórka za nawet nieduże pieniążki.
Karibnko obiecuje że zrobię to zdjęcie, ale wiesz jak to jest zawsze coś wypada, ale za to wrzuciłam wczoraj na brzuszek zdjęcie Amelii zapraszam do oglądania 🙂
Asiuniu dziękuję za info zaraz odwiedzę marcowe mamusie 🙂 😆
😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamusie 🙂
My po szczepieniu następne dopiero jak roczek skończy 🙂 troszkę sobie odpocznie mimo ze i tak dobrze znosi ukłucie 🙂
Natomiast ja znowu jakaś chora tym razem od rana mam biegunkę i ogólnie jestem słaba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiula dziękuję ale dalej rozdarta jestem z tym wózkiem, za duży wybór hihihi.
Ale moja droga ja się bardzo cieszę że Paulinka odbiera Ci sen, nie ze złośliwości oczywiście ale dlatego że tak bardzo czekałaś na to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc czesc 🙂 🙂 Jak mija wieczor?? Ja juz po kolacji, ogladalam wlasnie pogode i doszlsm do wniosku, ze musze pomyslec o jakies cieplejszej kutrtce bo juz troche marzne w cienkim plaszczyku a jeszcze zapowiadaja snieg i w nocy po -6 stopni 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, Paulinka może kopać ile chce 🙂 niech jeszcze tylko tata poczuje 🙂 bo też nie może się doczekać.

Karinka, kupuj ciepłą kurtkę bo się coraz zimniej robi a nie możecie marznąć. Ja jeszcze mieszcze się w swój zimowy płaszczyk, nawet troszkę luzu jest więc moge się wstrzymać z takimi zakupami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...