Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
wow 🙂 to dopiero miałaś weekend Bzibzio - no i teść wspaniale postąpił - nam nasi rodzice nawet nie obiecali - powiedzieli że jest możliwość że nam dadzą swój samochód jak sobie wymienią na inny ... no ale mają sobie kupić w rodzinie naszej auto więc tak naprawdę to nie wiadomo kiedy to nastąpi - czekamy... z resztą moja starsza siostra strasznie się męczy dojazdami do pracy bo nie ma auta i kończy robić prawo jazdy ... i też nie ma kasy na nowe, o naszym rzęchu powiedziała że będzie ja boleć głowa od jazdy w nim - a pewnie moich rodziców nie stac na dwa auta dla siebie i jeszcze dla niej... no więc zupełnie nie wydaje się mi że dostaniemy to autko, zobaczymy czy przez zimę nie wyjdą nam oszczędności i może na wiosnę sobie coś kupimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny 🙂
Pogoda faktycznie powoduje uczucie depresji 😞 a ja już po zakupach teraz kawka 🙂
Od dziś przechodzę na dietę!!!!! juz patrzeć na siebie nie mogę!!! przynajmniej 15 kg muszę zrzucić żeby ważyć tyle co 2 lata temu!! Juz sie zaparłam!! Zadnego pieczywa, słodyczy, a przedewszystkim MZ -mniej żrem!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane: ja juz w domku. W koncu kupilam plaszczyk ijestem bardzo zadowolona, oczywiscie jak mi brzusio urosnie to bede musieala przesunac guziki ale to najmniejszy problem 🙂 tez bym chetnie poczytala cos fajnego, tylko cos do biblioteki nie moge sie wybrac 😁

Agus ostatnio mowiłaś,z e jupilas kozaczki na zime, jak mozesz to napisz gdzie. Ja mam niestety z tym problem bo zeby byly obcisle na lydce to musisla bym chyba na zamowieni9e robic 😁 a chcuiala bym takie do spodniczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja troszkę poczytałam ale humorek dalej średni, chyba muszę czekać na poprawę pogody i choćby niewielkie promyki słońca

Karinka, a jak wyniki? mam nadzieję, że dobrze 🙂 płaszczykiem oczywiście się pochwal 🙂 ja jeszcze swój zapinam i mam nadzieję że jeszcze troszkę będę to może doczekam wyprzedaży zimowych i wtedy dopiero coś kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no super ciuszki Karinko 🙂 a płaszczyk fajny i tani 🙂 no i z kapturkiem - Ty to potrafisz 🙂 - a kozaczki na bardzo wąską łydkę moja koleżanka kupowała w takim sklepie w oficynie przy długiej jak się idzie z nowego kleparza na rynek to po prawej stronie - ja mam odwrotny problem 🤢, no a dieta hmm nie mogę zrezygnować z pieczywa bo to podstawa mojego żywienia... i coś co na pewno nie uczuli Rozalki więc musi troszkę zaczekać bo byłyśmy u szczepienia i mam dalej karmić ją piersią i tylko piersią
🙂 Asieńko - ja też nie lubiłam komedii romantycznych... przed ciążą :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bzibzio - świetnie Cie rozumiem - my też mieliśmy kłopoty finansowe jak miała się urodzić Rozalka(poprzedni pracodawca oszukał mojego Grzesia i nie wypłacił mu pieniędzy za 2 miesiące pracy, nie powiedział Grzesiowi nawet że go zwolnił, przez pół grudnia Grzes był na zasłużonym urlopie, na początku stycznia okazało się że firma nie pracuje tam gdzie pracowała... chyba w połowie lutego dostał list z wypowiedzeniem... no i znalazł w końcu chyba w marcu pracę na bardzo złych warunkach, a ja pracowałam na mowe zlecenie i oczywiście gdy zaszłam w ciążę dalsza praca w takim charakterze była niemożliwa) - ale małymi kroczkami 🙂 kupiliśmy wszystko czego potrzeba i co jeszcze milsze jak się Rozalka urodziła wiele osób z naszej rodziny przekazało prezenciki i prezenty 🙂 więc na pewno dasz radę 🙂 no i Dagmara - patrz na allegro - tam można kupić zestawy całe np po jednym dziecku za właściwie niewielkie pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...