Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Cześć dziewczynki,
ja już po pracy, widać że weekend się skończył, rozpisałayście się strasznie.
Krysiu bardzo się cieszę że udało się w końcu zarejestrować na to szczepienie.
Asiu jak nie masz co robić to zapraszam na kawkę i ciasteczko do pracy, masz blisko 🙂we dwie zawsze raźniej 🙂
Dagmarko nic się nie martw zakupami, po pierwsze masz jeszzce czas a po drugie Krysia ma rację na allegro są fajne całe paki, jak chcesz podeślę Ci linki jakieś.Ja tak za 100 zł kupiłam 53 szt ubranek, naprawdę ładnych 🙂
Karinko śliczny płaszczyk i ciuszki, kurteczka bomba.
A ja kozaki kupiłam na tandecie, zapłaciłam 200 zł ale skórzane, no i mieszczę nogę, choć musiałam kupić 37 zamiast 36 .
Po za tym moje kochane jutro przywożą mi mebelki dla Amelki i dziś zamówiłam wózek, jestem bardzo szczęśliwa mimo tej brzydkiej pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi się już humorek troszkę poprawił 🙂 a za jakieś pół godzinki to już będzie super bo Rafał wraca z pracy 🙂 a to jest mój najlepszy poprawiacz humoru 🙂

Aguś, dziękuję za zaproszenie, na pewno kiedyś skorzystam 🙂 jaki w końcu wózek zamówiłaś? bo ja dalej się waham 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam wózek Zagma model Prima, w sumie była najfajniejszy a po za tym zamówiłam przez moją ulubioną stronę i mam ponad 100 zł taniej niż gdybym kupiła w hurtowni w Krakowie, a dodam że zamówią dla mnie specjalnie bo nie mają w swojej ofercie tych wózków, gdyby któraś potrzebowała pomocy przy zakupach to się polecam, mam u nich dobre względy.
Wolnego nie mogę sobie zrobić niestety , mam jutro wycenę lokalu, a muszę się z nią uwinąć do czwartku, bo nie zdążę z kredytem, masakra dużo by pisać 🙂
Mebelki mają przywieźć dopiero między 14 a 16 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo 🙂 🙂 czekam na odpowiedz 🙂 zjadla bym czisburgera z m'donald.... i to nie jednego 🙂 albo pizze... ogromna!! Asia zazdroszcze Ci tej zapiekanki wczorajszej, napwno wkrotcte zrobie taka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z mężusiem w sobotę sobie zamówiliśmy pizze a zamiast sosu pomidorowego zamówiliśmy czosnkowy, Andrzejowi nie bardzo smakowała mnie natomiast baaaardzo, a z mc też bym zjadłą ale big maca mniam 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepne spotkanie mozemy zrobic takie niezdrowe i wybrac sie do mc'donald 🙂 Ja czosnkowy sos uwielbiam, czesto kupuje ten winiary i jem z kanapkami zamiast ketchupu:P:P:P palce lizac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara nie powinnaś tak późno robić badań, przecież może Ci się słabo zrobić od niejedzenia!! nie możesz nigdzie indziej zrobić tych badań??
Ja moje drogie już po serialach , zmykam do spanka, ostatnie trzy noce były koszmarne, może dziś będzie lepiej.
Krysiu wspaniałe zdjęcie Rozalki, normalnie naród klęka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nasza nocka to średnia była...
Rozalka była marudna ciągle się wierciłano a ja ciągle się budziłam - teraz od 6 nie śpi i walczy żeby zasnąć ale jej się nie udaje to 😞 ciągle się wierci - Bidulka
Dagmara - powodzenia w badaniach - choc jeśli robisz je prywatnie to na Twoim miejscu zrobiła bym je gdziekolwiek - tam gdzie masz najbliższą przychodnię z punktem diagnostyki - ceny są wszędzie podobne i Twój lekarz też to zrozumie że nie chciało Ci się czekać o głodzie do 12 😉
no nie Asieńko - jak tak można mieć kiepski humor jak takie wydarzenie już puka do drzwi 🙂 no mam nadzieje ze już lepiej 🙂
Aguś - cieszę się z Tobą z mebelków - ale bardzo Cie proszę nie składaj ich sama 😉 no ale jak będą złożone to proszę o foto 🙂 albo nawet kilka 🙂 pokoju księżniczki Amelii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu współczuje Ci tych nocy naprawdę.
Nic gorszego niż nie możność wyspania się 🙂
Może Rozalka biedna w ciągu dnia spróbuje się przespać, nmoże poprostu połóż się razem z nią.
Ja zbieram się do pracki 🙂
juz nie mogę się doczekać popołudnia, kiedy to przywiozą mebelki dla Amelki 🙂
Życzę udanego choć pochmurnego i deszczowego dnia 🙂
😆 😆 😆
a posyłam buziaki na TVN nadawali z miejscowości całowanie, powiedzieli żeby w taką pogodę buziakami poprawiać sobie humorek( tu zwłaszcza dla Asi ) :*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczeta i Chlopaki 🙂 🙂 Ja juz wyspana po sniadaniu i teraz czeka kolejny dzien nudy 😞 tak mnie to wkurza:X

W sumie co mozna robic na taka pogode.... wydaje mi sie, ze rczej nic 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

u mnie dziś humorek dużo lepszy, nawet pogoda mi już nie przeszkadza 🙂 wyspałam się dzisiaj za wszystkie czasy, tego było mi potrzeba 🙂

Aguś, dziękuję za buziaczki, Wam również przesyłam 🙂 i oczywiście czzekamy na zdjęcia pokoiku jak już będzie gotowy 🙂

Krysia, biedna ta Twoja Rozalka, Aga ma rację - może razem się prześpicie w ciągniu dnia.

miłego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...