Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dagmara, super że już po badaniach i że wszystko w porządku. Mnie pewnie też w najbliższym czasie czeka ta glukoza 🤨 może nie będzie tak źle, choć tak jak Ty nic nie słodzę 🙂 choć ostatnio słodkie smakuje mi coraz bardziej :laugh: :laugh: :laugh:

ja też teraz sprzątam i obiadek będę robić, a wieczorkiem wychodzimy do znajomych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

cześć dziewczynki, niestety zdjęć mebelków chyba dziś nie będzie, mój Andrzej ciągle siedzi w biurze i czeka na nie. Mają podobno jakieś opóźnienie. No i jeśli się z ekipą nie dogada na złożenie to sam nie zdąży dziś złożyć całych.
Ale ja mam propozycje, nie będę wysyłać zdjęć tylko spotkamy się u mnie 🙂 i tak miałyśmy powtórzyć spotkanie 🙂
Dagmara mogłabym po Ciebie przyjechać, to mogłabyś chyba tak wyjść z domu?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety za Krakowem, ale jest bezpośredni i autobus i bus, dojazd do mnie z salwatora zajmuje ok 20 min, a mieszkam 50 m od przystanku 🙂
Najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu nie będę chodzić do pracy 🙂 tak że terminów mamy do woli 🙂
A mieszkam w Rącznej tj koło Piekar lub Liszek jak bardziej znajomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie ustalamy że widzimy się u mnie w przyszłym tygodniu, tylko trzeba znaleźć dobry termin dla wszyst 😆 kich 😁
Ale się cieszę, ciekawe co na to Ela i Krysia które ostatnio mało się udzielają 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem jestewm - no moja Mała ma zły dzien dzis po tej szczepionce 🤢 a jeszcze okazalo sie ze jednak zgodnie ze starym planem na 90% chrzcimy Młoda 22go listopada u moich rodzicow i w przyszlym tyg bede caly czas tam... 🙂 ale spotkajcie sie my najwyzej obejzymy mebelki na prywatnej audiencji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady z tą prywatną audiencją hihihi, coś napewno wymyślimy, Krysiu nie ma co, chrzciny naszej królewny najważniejsze więc Ty tylko tym zaprzątaj sobie głowę.
U nas postęp prac dosyć duży, łóżeczko stoi złożone, Boże jakie ono duże hihihi, półka wisząca złożona, skrzynia tylko zawiasy, została szafa i komoda, ale moi panowie są tacy zdoln że Asiu chyba nic nie zostawią nam do składani, mimo że zaoferowałam Twoją osobę do pomocy 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super Witaj, ale trafiłaś na wieczór z mężami hihihih, gdzieś dziewczyny pouciekały 🙂
Seriale już się skończyły więc teoretycznie powinny już być, ale cóż, mężowie zawsze mają pierwszeństwo. Zaczną od rana hihihi 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój składa mebelki do pokoju dziecięcego 🙂
wyglądają zjawiskowo masz tu link do nich kolor oczywiście różowy 🙂
http://www.meblik.pl/pl/kolekcje/8/orchidea/
😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mebelki śliczne!!!!!!! Ja to jeszcze nic nie mam dla Synusia bo podobno za wcześnie. Moja Mama jest troszkę przewrażliwiona na tym punkcie bo urodziła mojego brata w 6 m-cu i niestety nie przeżył 😞 Woli nie zapeszać. Z resztą nie było czasu na zakupy bo miesiąc temu mięliśmy ślub i było trochę załatwień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dziwie sie my mebelki zamówiliśmy już dawno ale długo czekaliśmy, choć i tak miały być na koniec listopada, tak że w przyszłym tygodniu będzie " oblewanie" soczkiem hihihi.
Póki co lecę do łóżeczka. Do jutra 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Śpioszki 🙂 witam w Dniu Niepodległości!!
hihi pewnie wszystkie śpią jeszcze wtulone w mężusiów - no nasz Grześ już poszedł pracować troszeczkę... Rozalka dziś ładnie spała wstała myslę że jej to szczepienie przechodzi
Aguś my chcemy audiencję 🤪
no a dziś nie wiem czy sprzątać czy zrobić patriotyczną szarlotkę 🙂
miłego dnia brzuszki i Cesiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki i chłopcy, nie wszystkie Krysiu tulą się w mężów, ja już na nogach, Amelia zgłodniała nie było rady hihihihi. Proponuję Ci zrobić szarlotkę 😁, dobrze ż eRozalka dochodzi do siebie 🙂
Co do audiencji no nie wiem nie wiem :P :P rozważę ale nic nie mogę obiecać 🤪 🤪 🤪
Czy któraś dzieczynka wie może coś o naszej Eli?? coś mi się tu nic nie odzywa
Aha i mebelki prawie złożone, jeszcze zostały drzwi od szafy i komoda która niestety w biurze została 🙂 tak że dopiero w czwartek 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...