Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dzien dobry dziewczyny 🙂 Jka mija dzien??
Aga gratuluje mebelkow 🙂 wrzuc pare fotek 🙂
Krysia rozumiem, ze szykuje Wam sie male przyjecie z okazji chrzcin 🙂 Super:P:P

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu wprosimy się ale jak już będziecie na luzie po chrzcinach 🙂
Oczywiście na szarlotke 🙂
dziewczynmy mebelki juz złożone, teraz robię obiad, potem zrobię zdjęcie, ależ to wygląda wspaniale brakuje oczywiście drobiazgów typu baldachim, jest złożony bo mógłby się zakurzyć 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewcynki i Chłopaki 🙂 wpadłam powiedzieć dzień dobry 🙂 już w zasadzie popołudniu ale dopiero co wróciliśmy od znajomych. Miał być dzisiaj spacerek ale pogoda nie zachęca do tego 😞

Aguś, czekamy na zdjęcia 🙂 wytrzymamy do czasu kiedy zrobisz obiadek 😉

Krysia ta Twoja szarlotka mi tak tu pachnie 🙂 narobiłaś mi ochoty jak nie wiem co, a gdzie tu dzisiaj szarlotki szukać?

co z naszą Elą i Bartusiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 no śliczne są 🙂
Asieńko - szarlota tylko u mnie - już się piecze z różową oczywiście pianką 🙂
a z chrzcinami to powiem wam mam już dość - wszystko przez moją mame 😞 bo wiecie wczoraj nas przekonywała że w Osieku zrobimy - dziś dzwoniła - nie lepiej zróbcie w Krakowie - normalnie pozwoliłam jej na to i teraz czuje się jak marionetka i jeszcze mi powiedziała że Małą trzeba jak najszybciej ochrzcić bo epidemia grypy się zbliża!! - normalnie ręce opadają bo cycki już dawno opadły 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek my dopiero teraz sie pojawiamy 🙂 coś ostatnio nasz komputerek świruje i mąż robił format dysku miejmy nadzieje ze pomoże bo inaczej będę sie musiała z wami pożegnać w piątek nie wiem na jak długo ale pewnie z miesiąc bo będziemy musieli go oddać do serwisu 😞 Odrana pieczenie u Krysi a mi ślinka aż cieknie a jestem na diecie 🙂 ale dam rade wytrzymam 🙂 Mebelki przepiekne jak już pisałam Aguni sama bym chetnie zamieszkała w takim pokoiku jak dla ksieżniczki 🙂
Daga samochód dostała!! poprostu super teść 🙂 Pogratulować 🙂
Asia widze ze impreza sie udała ze dopiero dzis wróciliście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety 🤢 no tak ja sobie piekę a też miałam być na diecie 🙃 ale człowiek jest pazerny.... chyba w szerokim worku bede chrzcila mała bo do węższego się nie zmieszcze....
no Asiula na to wyglada ze zostaniemy w kraku - to ze powinnismy tu ja ochrzcić ma logiczne uzasadnienie ale moi rodzice wczesniej nalegali na to zebysmy u nich robili.......... 🤢 😠 a moja mama jest skołowana bo siostra dopiero co wyszła ze szpitala i bardzo by chciała dobrze ale zamęt wprowadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia jak piszesz o swojej mamie to tak jakbym czytała o mojej hihi, ona też jest mistrzem zamieszania.
Myślę że powinniście chrzest zrobić w Krakowie, w końcu i tak zamierzacie pozostać w Krakowie 🙂
Mama może przyjechać do Ciebie i pomóc Ci zorganizować wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie - no chyba dam rade - właściwie to nawet nei wiem co dokładnie mam robić ale liczę na to że się dowiem - myślę że za dużo tego załatwiania nie będzie 🙂 a moja mama ma naprawdę dużo spraw na głowie ...
słodkich snów brzuszki i Ela i trzymam kciuki za komputer 🙂 normalnie mi się przypomniało jak moje siostry były małe i dziwnie nam się popsuło video - mechanik oddał nam video + kredki + plastelina takie 3 w 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...