Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziewczyny i chłopcy 🙂
Zbieram się do pracy, pogoda nadal fatalna brrr, bardzo mi się nie chce. Idę dziś do lekarza w sprawie tej cesarki, zobaczymy co uda się załatwić 🙂
Napiszę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Dzień dobry Brzusie i Mamusie 🙂

My już jesteśmy po wizycie 🙂 Paulinka ładnie rośnie, wszystko w porządku tylko na 4D nie chciała nam buźki pokazać 😞 ale pani obiecała że następnym razem znowu spróbujemy 🙂 no i czeka mnie badanie z glukozą 😞

a gdzie Wy się wszystkie podziewacie?

miłego dnia, Aguś powodzenia u lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha - a my spałyśmy do 10:21 szok 🙂 i Rozalka znowu zasnęła

no u nas pogoda szara ale da się przeżyć 🙂
super Paulinka -tylko zawstydziła się podglądaczy 🙂 nasza Rozalka twarzyczkę nam i owszem za każdym razem pokazywała tylko pupci nie - 🙂 tylko raz

Aga jeśli twój lekarz nie jest idiotą to Ci zrobi tą cesarkę!
trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie 🙂
I stało sie muszę sie z wami pożegnać 😞 😞 ale obiecuje ze postaram sie tu zaglądać chociaż raz na 2 dni żeby być na bieżąco 😞 😞 😞 😞 😞 😞 ☺️ ☺️ 😞 😞 😞 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 komputer nie obejdzie sie bez serwisu 😞 ale trzymam za was kciukasy 😘 Krysiu- tobie żeby Rozalka rosła zdrowiutka 😘 A wam Pozostałe Brzuchatki życzę przede wszystkim zdrówka i wytrwałości, dobrego samopoczucia i superowych wyników 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny 🙂 ja juz jestem. Bylam u mamy i siostry. Asia ciesze sie, ze wszystko ok z mala 🙂
Elus jak tylko bedziesz dala rade to wchodz na forum, bedzoiemy czekac i caluski dla Bartusia 😘 😘
Aga koniecznie daj znac co zalatwilas u lekarza.
Ja wizyta w poniedzialek, juz nie moge sie doczekac:P:P

Caluje Was dziewczyny i milego wieczorka zyycze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ja mam wizyte dopiero o 18:15... potem do pracy musze skoczyc jeszcze zwolnienie zawiezc, ale bede jechala z mezzem i przynajmniej autobusami sie nie bede tlukla:P:P

Ciekawe co Agnieszka załatwila u tego lekarza.... Daga napisz mi po wizycie ile wazy Twoje malenstwo, jestem ciekawa czy duza roznica wagowa bedzie miedzy naszymi malenstwami 😁

A Krysia gdzie sie podziewa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatni rzut okiem do was bo mąż komputer odpina 😞 😞 😞 😞 😞 😞 ale kurde będę tęsknić za wami 😘 😘 😘 😘 Buziaki i ucalujcie wasze malenstwa od cioteczki i Bartusia 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 Pa pa kochaniutkie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,
wróciłam od lekarki i od razu pojechałam do mojej. Generalnei jestem wkurzona bo nie zrobi mi cesarki, mam oczywiście lekarza który mi ją zrobi ale nie bardzo chcę korzystać z tej opcji. Zagwarantowała mi szybki i bezbolesny ( o ile to możliwe) poród. Umówiłam się z nią na 19 styczeń, mam się zastanowić.Rozmyślam teraz, Andrzej mówi żeby to ja zdecydowała bo to mnie będzie boleć, a zdrugiej strony wiem że bardzo chciałby być przy porodzie, więc sama nie wiem. Jestem rozdarta.
Po za tym mam jutro krzywą, więc trzymajcie kciuki i popołudniu idę na usg 🙂 z tego akurat bardzo się cieszę 🙂
😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus zadecyduj tak zeby bylo dobrze 🙂 🙂 najwazniejsze jest zdrowie Amelki ale nie mniej wazne od Teojego 😘
Współczuje Ci tej Glukozy, bleeeeeeeee ja musialam dwa razy robic, bylam strasznie niepocieszona 😞 😞

Dagmara ja mialam wizyte 19.10 i moja córcia ważyła 1100 gram 🙂 troszke wiecej niz Twoj synek 🙂 🙂

Asia ja te siedowiedzialam w 19 tc o corci ale lekarz dopiero na ostatniej wizycie dal mi stu procentowa pewnosc ze to corka 🙂

DobranoC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...