Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
nooo i będą jeszcze większe!!

Aguś - brak mi słów - ja nie rozumiem czemu Ci nie chcą zrobić tej cesarki.... propo asystowania przy porodzie - nie znam Twojego mężusia - ale mój był i chyba nie żałuje - 🙂 ja nie wyobrażałem sobie tego bez niego

biedna Cesia........... biedny Bartuś bez komputera.... 😞

a ja dziś załatwiłam chrzest 🙂 i w Kościele i w zajeździe 🙂 - powiem wam - pikuś 🙂a najgorszy był Grzes bo jak ja negocjowałam cene przyjęcia on stał po stronie kolesia wynajmującego lokal!! wyobrażacie sobie? aż chciałam go uszczypać! - już wiem czemu zawsze roboty robi za połowę ceny
dobra też już mykam spać - słodkich snów - spijcie długo bo maluszki wtedy rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, nie pojechałam dziś na tą krzywą, zapomniałam sobie że mam spotkanie z klientem o 10 więc zaraz pędzę do pracy, na badania pojadę w poniedziałek 🙂
A propos wczoraj, lekarka mi powiedziała że pierwszy poród wykluczył wszystkie wskazania, jedynie teraz jeśli np dziecko będzie położone pośladkowo lub np będzie ważyła 4 kilo, błagam Was przecież my z Andrzejem jesteśmy drobni jak 3 kilo będzie ważyć to będzie dobrze. No i teraz nie wiem co robić, może by nie było tak źle, a z drugiej strony nie wiem czy ryzykować, jeśli się zdecyduje to chyba ze względu na Andrzeja bo on tak jak pisałam bardzo chciałby być przy porodzie. No ale cóż mamy jeszcze czas.
A teraz moje drogie, skoro Krysia zostałaś W Krakowie to może jednak zorganizujemy to spotkanie w przyszłym tygodniu?? później to dopiero chyba w grudniu, w sensie że u mnie, bo zaczynam remont na dole więc nie bardzo będę miała warunki 🙂
Dajcie znać co myślicie 🙂
a w ogóle miłego dnia.
Karina i Daga ale macie smoki duże hihiih, nasze to okruszki na razie hihi
Asiuniu mnie lekarz na 95 % powiedział w 13 tc a na 100% w 19 tc, z czego muszę powiedzieć że do chyba 16 czy 17 tc każdy ma siusiaka, tylko różnią się położeniem i to lekarze odróżniają czy chłopiec czy dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny 🙂 🙂

Widac mala poprawe pogody:P W KONCU!!
Aga jestem bardzo nie pocieszona tym, ze nie udalo Ci sie zalatwic cesarki... Zawsze myslalam, ze to od nas zalezy jak chcemy rodzic 😉 Skoro Ty bys tak wolała to nie rozumiem dlaczego nie chca tago zrobic.....

No Dagmara właśnie specjalnie pytam ile wazy bo strasznie jestem ciekawa czy to normalne, ze tak duzo 🙂 🙂 Przypomnij mi w ktorym dokladnie jestes tc??

Krysia super, ze udlao Wam sie wszystko załatwic 🙂 Gratuluje! To kiedy i gdzie chrzciny?

Moja mala od wczoraj tak wariuje i wpycha mi nozki miedzy zebra:X nie za fajnie 🙂 🙂

A jeszcze mam pytanie do Was, czy macie tak ze twardnieje Wam brzuch na chwile i zaraz przestaje?? Tak jakby wypychal sie do gory?? I tak pare razy dziennie??

Milego dnia kochane 😘 Aga zalatw szybko klienta i do domku wracaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Dziewczyny!
czy ja dobrze widzę? Asieńka jeszcze śpi? - no coś takiego 🙂

Karinko - chrzcimy w Arce bo jest 100m od naszego bloku 🙂 a potem impreza w zajeździe mogilskim - powiem wam jak było 🙂 a wybraliśmy tam bo nasz znajomy ma tam wesele w czerwcu i hihi no i mam nadzieje że on słyszał że jest tam spoko 🙂 już podpisaliśmy umowę i wszystko ustaliliśmy 🙂

Aguś może ta babeczka ma rację - może zniesiesz lepiej ten poród - zobacz teraz możesz jej zaufać ona na pewno nie zrobi Ci krzywdy. Jeśli chodzi o poród rodzinny - to my tak rodziliśmy - mnie też to bardzo bolało ale myślę że Grześ to przyjął naturalnie 🙂 tak ot tak no nie wiem - musicie to przemyśleć - ale dobrze jest mieć kogo chwycić za rękę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Krysia, ja skorzystałam z Twojej rady i spałam dziś długo, żeby Paulinka ładnie rosła 🙂 pewnie jeszcze troszkę byśmy poleżały ale sąsiedzi zaczęli wiercić i się już nie dało 😞 ale oczywiście jak tylko wstałam to przestali 🙂
Super, że udało Ci się załatwić chrzciny i to w jeden dzień - gratulacje 🙂

Aguś, mnie też czeka krzywa cukrowa, ale to mam zrobić dopiero przed kolejną wizytą czyli za trzy tygodnie. Co do spotkania to ja jestem za 🙂 jak zawsze zresztą.

Miłego dnia dziewczynki, ja dzisiaj wybieram się do rynku a ode mnie to cała wyprawa 🙂 i Wy też korzystajcie ze słoneczka bo nie wiadomo jak długo będzie nam świeciło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia co do porodu rodzinnego to ja sie chba nie zdecyduje na Pawła.... Nie wydaje mi sie, zeby bylo to dla niego cos ciekawego poza tym dla mnie to bedzie chyba krepujace... To napewno nic fajnego. Ja sie zdecydowalam na moja dobra znajoma ktora ma juz dzidzie i bardzo chetnie mi pomoze 🙂 ale to moje zdanie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja myślę Karinko - że nic się nie dzieje i że to normalne - ale na wszelki wypadek powiedz o tym Twojemu ginowi
no serdeczna przyjaciółka to jest to 🙂 albo mama jak ma się super kontakt 🙂
aaa zapomniałam napisać o spotkaniu 🙂 no ale wiecie że mi pasuje - byle na początku tygodnia 🙂bo potem bedzie pieczenie 🙂
.....ji - a to napisala Rozalka 🙂
🙂 chyba sie cieszy na spotkanie i chce was pozdrowic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Mój Paweł też będzie przy porodzie 🙂

Dziewczyny a kiedy wasze maleństwa zaczęły konkretnie kopać? Bo moja kruszynka łaskocze od początku 16 tygodnia, dziś zaczyna mi się 20tc i dalej czuję tylko łaskotki, plumkanie itp.

Też bym się wybrała na ryneczek, ale siostrzenica przyjeżdża. Jutro może się wybiorę. A są już na Rynku te targi z ozdobami świątecznYmi itp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym sie wybrala poogladac i popatrzec ale moj Pawelek to raczej woli posiedziec w domu i odpoczac 🙂 a samej mi sie nie chce. Ale moze wata cukrowa bedzie na Rynku a mam straszna ochote:P:P:P

Moja kopie od 21 tak konkretnie a teraz to raczej nie jest juz kopanie tylko wiercenie i rozpychanie bo ma malo miejsca, czesto widze jak jakas czesc cialka wedruje od prawej czesci bzucha do lewej 😁

Co do spotkania to ja chetnie tylko musialy bysmy sie wszstkie umowic i wszystkie razem tam jechac, tzn. tak by bylo chyba najlepiej i jak nie trafimy to przynajmniej wszystkie 😁 😁 😁

Krysia ta Twoja Rozalka to widze maly geniusz, juz pisac umie:P:P:P:P:P:P Buziaki dla niej i dla wszystkich Brzusiów 😘 i oczywiscie dla Bartusia i Eli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...