Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Z tego co wiem jest za darmo... Ogolnie pobieranie oplat przez szpital za porod rodzinny jest bezprawne ale wiecie jak to jest... Podobaja mi sie opinie o szpitalu MSWiA na Galla 🙂 wyglada zachecajaco:P

macie link http://www.zoz-mswia.krakow.pl/ to stronka szpitala a na tej co podala Daga sa opinie. Z tego co panmietam to Ela tam rodzila i byla bardzo zadowolona 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga kazdy szpital ma swoje kryteria takze lepiej sie dowiedziec w szpitalu 🙂 A myslalas o Rydygierze?? Opinie nie najgorsze a stronka wyglada fajnie 🙂 zaraz zadzwonie i dam zanac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ile koszul... hmmm
przede ale to przedewszystkim - stanik do karmienia i wkładki.... ja tego nie miałam i miałam ciągle mokre koszule bo normalne staniki wszystkie były zbyt małe i ugniatały i koszule ciągle miałam mokre, zreszta ja liczę na to że w tym szpitalu będziesz krócej bo ja byłam 6 dni po porodzie!! 😞
więc koszule - z 3, a jak twoja znajoma jakąś do karmienia ma to pożycz - bo to się przydaje - po porodzie to w każdej wolnej chwili szłam pod prysznic...bo strasznie się z człowieka leje a na oddziale gorąco... więc ręczniki no co najmniej 2
podkłady poporodowe tz takie pieluszki -podpaski tak z 2 paczki kup - najwyżej Ci mąż dowiezie
takie majty z siatki - 🙂 ja miałam 2 paczuszki czyli 10 sztuk - jeszcze mi zostało to którejś mogę dać - bo w końcu zaczęły mnie lekko obcierać i tak jak mi mama mówiła tylko wkładałam sobie tą mega podpache 🙂 bez majteczek
szlafrok - to normalka
smoczek dla dzidzi 🙂
ej BziBzio - napiszę Ci dokładniej jak będziesz się pakowała - te rzeczy to najważniejsze chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm na Ujastku jest bardzo ładnie - ale na waszym miejscu wybrala bym blizszy szpital 🙂
a z koszulami sie nie musisz spieszyc i na allegro nie kupuj bo na bazarku obok kupowalam za 27 zl super z bawelny i mozna dotknąć czy Ci materiał odpowiada 🙂 a na allegro niby taniej ale jak sobie przesyłke odliczysz to niewiele 🙂
a może na promocji będzie cos w markecie 🙂 - jeszcze masz czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziweczyny, widzę że dyskusja o szpitalach, ja bardzo bym chciała w Siemieradzkim, ma najlepsze oceny w kategori szpital przyjazny dziecku 🙂
Ale jeśli mówicie że gala jest ok, to rozważę, mam tam też znajomą lekarkę, może by mi cesarkę zrobiła.
Myślę o tym naturalnym porodzie, ze znieczuleniem jest ok.
Pytałam o koszty w siemieradzkim i sprawa przedstwia się tak
lekarz- 1400 zł
położna- 800 zł
szpital- 300 zł cegiełka nie wiem za co
rodzinny poród- 0 zł
znieczulenie- 0 zł
wrażenie męża po porodzie- bezcenne 🙂
aha pokoje 2-, 3- osobowe możliwość jednoosobowego- 120 zł/ dobę.
Co do koszulek, dostałam trzy mam nadzieję że mi wystarczą, stanik do karmienia kupiłam na targu zapłaciłam 12 zł chyba nie duzo.
Ide na 18 na USG 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ta cegielka 300 zl to jest za porod reodzinny.... widze, ze teraz to tak nazywaja 🙂
moja znajoma tam rodzila i nie mam zadnych cegielek tylko od razu mowia 300 zl za rodzinny. Nie wiem dlaczego za to musimy placic skoro jest to bezprawne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie za co?? dosc ze co miesiac pace za wizytee bo z lekarzami na NFZ sie nie da dogadac to nie rozumiem kto wymysla takie ceny i dlaczego?? Niedlugo za przyjecie do szpitala kobiety rodzacej bedzie trzeba zaplacic!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...