Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
hej dziewczyny!
🙂 pisze szybko bo rozalka się denerwuje tu na mnie... 🙂 cieszcie się że wasze dzieciaczki siedzą grzecznie 🙂 w brzuszku przy brzuszku 🙂
ja byłam na imprezie w sobotę - koleżanka miała urodziny - super potańczyłam pobawiłąm się wypiłam 2 pifka ... tylko autobus mi zwiał jeden i wróciłam do domu o 2 i zanim jeszcze zasnęłam... no a rano bezlitośnie Rozalka mi zrobiła pobudkę o 5...więc umierałam wczoraj i dziś też jakoś sie nie wyspałam :/
Aga chyba już wypiła też rano co miała wypić i umiera 🙂 a może nie jest tak źle - oby 🙂
no i znowu Rozalka ze mną pisze 🙂 na kolanach - ona to lubi 🙂
chce pozdrowić wszystkie ciocie i maluszki w brzuszkach i Bartusia 🙂 i teściową 🙂
a ja to juz terAz pękam przed tymi chrzcinami sie stre=suje wiec raczej w czwartek nie dotre...:/ ale pozwaalm zorganizowac 🙂my to mamy zamiar nadrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu nic sie nie stresuj wszystko bedzie tak jak powinno i Rozalka bedzie miala niezapomniane chrzciny 🙂 🙂

http://motherhood.pl/produkt/otulaczek.html

Mam zamiar kupic tak otulaczek, co o tym myslicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie i Brzusie 🙂

No to Dagmara miałaś wczoraj szalony dzień 🙂 oby męzowi spotkanie się udało 🙂 ale dzisiaj też Ci się taki szykuje 😉 porządki, lekarz, teściowa 🙂

Karinka, nad otulaczkiem też się zastanawiałam i myślę że to bardzo praktyczna rzecz i może się przydać.

Krysia, dobrze że się wybawiłaś w sobotę, coś się nam od życia należy 🙂 oczywiście gorące ucałowania dla Rozalki.

Brzuchate Mamusie powodzenia dzisiaj u lekarza i oczywście napiszcie po jak było i jak Wasze Maluszki 🙂

Aguś, smakowała glukoza? A tak w ogóle to gdzie robiłaś? i jaki jest koszt? bo mnie to czeka za dwa tygodnie....

Ja w czwartek mogę 🙂

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienko 🙂 glukoza to taniocha hihi płacisz chyba tylko za badanie krwi jakies 12 zł cos takiego:
)
no i musisz kupic ta glukoze i cytryne!!

ten otulak świetny i cena też 🙂 rety ale wy potraficie dobrze szukać - bo w podobnej cenie jest co rożek... - ja otulaka nie miałam tylko ten rożek ale rożka głównie w szpitalu używałam potem kocyka no a teraz to tylko śpiworek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to koszula jakaś wyjątkowa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 będzie na specjalne okazje 🙂 ale dobrze że kupił

no to dobrze z tą glukozą bo się bałam że znowu nie wiadomo ile sobie policzą, ja też mam oprócz tego zrobić morfologię i mocz ale to akurat tanie badania więc już wiem na co mam się szykować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o tak - koszula musi być wyjątkowa - na pewno jest wyjątkowo droga 🙂
no pamiętam te wszystkie badania... i ile kasy na to szło 🤢 podobno można się zapisać do lekarza z kontraktem z nfz i on może wypisywać skierowania na te wszystkie badania i ma się za free ale tyle chodzenia... a ja sama nie cierpię chodzić po lekarzach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też omijam lekarzy wielkim łukiem, ja jestem zapisana do przychodni, ale jak sobie pomyślę że jednego dnia mam iść po skierowania i odczekać swoje w kolejce między tymi wszystkimi, chorymi osobami to dziękuję bardzo i jednak wolę iść prywatnie na te badania tym bardziej jak piszecie że koszt nie wielki

ja teraz wybieram się na krótki spacerek i zakupy na obiadek 🙂 później się odezwę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze prywatnie a mimo to badania mam za darmo w szpitalu. I do tego wchodze bez kolejki 🙂 Kobiety w ciazy nawet jesli nie maja ubezpieczeia i tak powinny miec badania za darmo ale wiecie jak to jest u tych lekarzy...


Bylam w smyku ale ten otulaczek jest tak cienki ze nie oplaca sie kupowac w moim przypadku jesli rodze w zimie... Kupilam tylko plyn do plukania Lovelki i nic poza tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny
jestem już w domq i narazie hihihi, zaraz lecę do neurologa.
Co do glukozy, zamorduje gołymi rękami wszytskie te które starszą, dla osoby która lubi słodkie z cytryną smakują jak przesłodzona lemoniada, osobiście wolę mniej słodkie ale to nie było takie złe, na początku nawet smaczne, potem trochę za dużo.
Co do służby zdrowia, słuchajcie polecam każdej, jest możliwośc wykupienia sobie za 100 parę zł ubezpieczenia zdrowotnego właściwie w każdym T.U. ja mam np w Allianz, mam za darmo prawie wszystkie badania, za darmo ginekologa i większość lekarzy, płacę na całą rodzinę 117 zł. Mam tez za darmo usg, dlatego mam na każdej wizycie, w ofercie mam kilka prywatnych klinik, ale nie zawsze jest to do wyboru. Jak będziecie chciały oczywiście zapytam ile w poszczególnych TU to kosztuje. Tak jak mówię my mamy pakiet rodzinny, więc to dotyczy całej mojej rodziny.
Co do spotkania czwartek u mnie jest aktualny 😁

A o co chodzi z Kopernikiem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz po wizycie 🙂 🙂 Paulinka wazy 1800 gram termin przesunał mi sie tylko 2 dni na 21.01.2010 🙂 🙂 Wszystko ok, posluchalam serduszka, przepisal mi lekarz magnez na skurcze i musze isc zrobic na slawkowska badanie na posiew czy cos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...