Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Brzuszki, super że po wizytach wszystko w porządku z Waszymi maleństwami 🙂

Daga, napisałaś że termin przesunął Ci się na 15 stycznia, tak sobie pomyślałam że to za dwa m-ce, czyli już niedługo 🙂 i będziesz miała Kacperka w ramionach.

Karinka, moja Paulinka też jakaś taka duża 🙂 u nas to się chyba na tatę podała bo Rafał wysoki, ale z drugiej strony szczuplutki 🙂 Ja chodzę na Sławkowską na badania do przychodni zaraz obok Rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko ja robiłam badania ale nie na Sławkowskiej tylko na Jana, tam jest pracownia mikrobiologiczna UJ.
Ale się cieszę że maluchy zdrowo rosną, paulinka zuch dziewczyna, rośnie jak na drożdżach,a i termin porodu masz na moje imieniny, zgadzam się hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczyralam badanie kosztuje 50 zl to jeszcze nie tk zle 🙂 ja raz bylam na pierwszym usg na Slawkowskiej xzaraz kolo rynku w PRO HUMANA VITA. No tam na slawkowskiej jest jakies centrum badan mikrobiologicznych 🙂

Dobranoc Kochane 😘 spijcie smacznie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Laski 😘
Mnie dzis Pawelek obudzil, zeby mi powiedziec, ze telefon mu pada zebym sie nie martwila, takze juz od przed 8 jestem na nogach. Ale to dobrze bo musze isc na ta Sławkowską a dzis tylko do 12. Mam nadzieje, ze zrobia mi to od reki a nie ustala terminu....

Milego dnia dla Mamusi, Brzusi, Rozalki i Bartuisa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki
Ja też już po śniadanku, oglądam tvn, zostaję dziś w domq to Wam będę towarzyszyć
Jestem przerażona wczoraj zaczęliśmy remont w domu, to znaczy może nie remont ale robimy z garażu pokój, i większośc tego co miałam w garażu mam teraz w domu, dramat.
Kari 😆 nko powodzenia na badaniach 🙂 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny super strona polecam, wrzucam sobie różne ważne dla mnie informacje i wybiera mi szpital, sprawdziłąm Siemieradzkiego i Ujastek, ujastek koszmar opnie, sprawdzcie same
http://www.rodzicpoludzku.pl/szukaj.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie.
Czy w Krakowie jest jakiś sklep z używaną odzieżą ciążową? Nie chcę przepłacać za ciuszki, które będę miała tylko na następne 3 miesiące, a na zimę przyda się coś ciepłego. Poza tym szukam sukienki bo idę na wesele w grudniu i brzuszek nie mieści się w nic z mojej szafy 🙂

Wybrałyście już szpital? Mnie znajoma niedawno polecała UJASTEK. Podobno świetna opieka i warunki. A co Wy możecie polecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti wszystkie mamy mieszane uczucia co do szpitalu, a ja nawet jeszcze nie zdecydowałam o sposobie porodu 🙂
poniżej wpisałam link do strony tam są opnie o szpitalach i bardzo negatywne o ujastku poczytaj.
Co do sklepu z ciuchami, polecam na szlak możesz się podać na mnie. Spodnie ciążowe nowe mają chyba po 45 zł, bluzeczki już od 12 zł, wszystko nowe, sukienki nie wiem czy kupisz ale cała reszta tanio 🙂
Asia narazie to ja burdel w domu mam hihihi,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa.... przede mna bylo ze 30 osob i nawet sie wyglupialam i nie salam w tej kolejce.... juztro musze isc raniutko 🙂 🙂
Aga to jest tam gdzie Tty byłaś, adres jest slawkowska a wejscie jest od Jana 🙂 🙂 Badania 50 zl ale ludzi tlumy tam przychodza 😞 😞 😞

No ja o Ujastku malo dobrych opini slyszalam, ponoc straszny przemial rodzacych. Ale jesli chodzi o wyglad to naprawde super 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę poprasowałam, teraz zbieram się coś na obiad wymyślić, mam totalny brak pomysłu.
😆 😆
Asiu nie szalej, jak nie musisz to nie wstawaj.
Mnie przyszły wyniki glukozy mam 3,9 mg i jest bardzo dobrze, toksoplazmowa tez bez zmian czyli Krysia możesz spać spokojnie, sadzenie mi nie zaszkodziło 🙂 ale obiecuję że już nie będę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...