Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a dziekuje 🙂 masz takie miłe łagodne spojrzenie , no co poradzić, że mam takie wrażenie . Szukam cały tydzien kabla do aparatu by w końcu zdjęcia umieścić. Jak się leży całymi dniami to mąż w domu robi rewolucje, niczego nie mogę znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj skad ja to znam 😞
w kuchni nic nie jest na swoim miejscu, kubki tam gdzie talerze patelnie nie wiem jeszcze gdzie mam patelnie, pewnie dlatego byl wczoraj taki chetny zrobic kolacje, nie chcial zebym zobaczyla ten balagan. no nic dzis sie walka zaczyna bede mu glowe suszyc bo jak nie zareaguje to nic nie bedzie na swoim miejscu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli leginsy i dresiwa to norma i trzeba się na nie przestawić 🙂 Moja mama ma mój, niestety dawny rozmiar, więc nie mogę skorzystać z jej szafy. Teściowa kupiła mi 2 pary spodni ciążowych z tym pasem, sportowe, nawet fajne, a ten pas dobrze teraz ogrzewa nery - zwłaszcza jak się ma problem z korzonkami, tak jak ja :/ Jak działają te zaproszenia? Ja też na zwolnieniu hurrrraa - spokój, cisza i skupienie na Bobo 🙂)) Na szczęście teraz jestem po wszystkich stresujących badaniach, Bobo zdrowe, ale na początku miałam podejrzenie cytomegalii - sprawdzałyście to przy pierwszych badaniach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja swojej od razu mowie co mi sie nie koniecznie podoba, mieszka w stanach i jak byla na swieta bozego narodzenia to przywiozla mi jeansy fajne no ale ja juz wiedzialam ze jestem w ciazy ona nie i jak przymierzylam to bylo ok ale potem balam sie ze beda mnie uciskac i nie nosilam i zapytala czy znow nie trafila no i trzeba bylo wyjawic tajemnice 🙂 no ale reszta ubran oki, wiec lepiej od razu mowic ze nam cos nie pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi witaj

akini powodzenia 🙂 czekamy na foteczki

ufff to dobrze ze to nie tylko moj maz ta ma :P moj juz 10kg przytyl wiec widac ja cholerka

co do ciuchow to ja szukam ciagle ciazowych jeansow roszerzanych n dole typu dzwon lekki ale zeby byla gumka na caly brzucho a nie tylko wstawki i nie moge znalesc 😞 nie lubie prostych nogawek a skinny tez sobie kupie ale chce jedne dzwonowate 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - witaj 🙂 Widzę, że z Elbląga...kiedyś moja pierwsza firma miała tam oddział i czasami tam zaglądałam 🙂 Miłe miasto i ludzie!

Piękna Panna Młoda - czekamy na fotkę ze ślubu! Wszystkiego naj naj na nowej drodze życia :*

Co do badań - to nie wiem właśnei czy miałam ta cytomegalie:/ Muszę poszperać, bo inne badania to mam i są ok 🙂 Ostatnio tylko hematokryt mi troszkę spadł, ale gin mówi że to normalne u ciężarnych.

Wczoraj pół dnia poza domem i szok - przetrwałam, nie porzygałam się i nawet dobrze się bawiłam 🙂 dziś też jadę, ale pewnie na krócej..może to sposób, by nie zwariować w tym złym samopoczuciu!

Mój mąż tyje okropnie i ciężko mu przetłumaczyć, bo kocha jeść:/ No ale musi, bo młody chłop a grubas...
Buziaki i miłego dzionka kobietki!

P.S. Wrzuciłam swój mini brzuch :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elbląg to małe miasto i mało się dzieje, ale lubię tu mieszkać 🙂 Z tą całą cytomegalią to nie taka prosta sprawa, nie ma tego w badaniach standardowych, jak np. różyczka czy tokso, i bardzo niewiele kobiet robi badania w tym kierunku, a podobno masa ludzi ma lub miała kontakt z tym wirusem. Ja się tyle naczytałam, że mogę służyć za eksperta, ale cieszę się, że to już za mną i że jestem zdrowa!
Mi już najgorsze objawy minęły - czyli super senność i mdłości, wymiotów wcale nie miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinimod dasz radę i na pewno będzie super!! Kurcze, sama nie tak dawno przez to przechodziłam (w październiku) a tu już dzidzia za pasem 😉
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, aby dzisiejszy dzień był piękny i maleństwo nie dawało się we znaki 😉

Maiha u mnie to kosztuje 200zł i zamierzamy z mężem zrobić sobie dodatkowo, żeby mieć pamiątkę i poza tym to koleżanka bardzo polecała, że dokładnie jej dziecko zbadano, dosłownie od stóp do głów (badanie trwało blisko godzinę, mają z tego film i zdjęcia) więc sądzę, że warto 😉

Dodi witamy 
Co do ciuchów to ja noszę już tylko tuniki pod którymi mieści się brzuch a spodnie tylko ciążowe bo zwykłe uciskają i nie ma mowy abym się w nich zmieściła  niektóre swetry jeszcze mieszczą brzuch (choć boję się, że je porozciągam i po ciąży nie będę miała w czym chodzić) ale generalnie mało wychodzę z domu bo mam nakaz leżenia przez lekarkę (a po domu jeszcze się mieszczę w dresie)

Agadka ja właśnie wolałabym rurki, a wszędzie są proste spodnie 😉

Co do badań to cytomegalii chyba nie miałam… tylko toksoplazmozę…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akinimod ja sie rowniez dolaczam do zyczen
Wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Zycia duzo szczescia i milosci 🙂
Dziewczyny to z moim mezem chyba cos nie tak bo on na diecie eheh, ale za to przy pierwszej ciazy przylyl razem ze mna wiec teraz chyba juz nie chce tego powtorzyc 😉
Ja sie dzisiaj wybralam do H&M na zakupy i kurcze jak zwykle nic nie kupilam same rozmiary 8 czyli ok 34-36 eur eheh a ja raczej nosze 40 🥴
Wy wszystkie takie szczuple dziewczynki 🙂
Agadka ciezko kupic ci bedzie takie spodnie ciazowe tutaj wszedzie rurki maja.
Mi to juz obojetne czy rurki czy inne tylko kurcze rozmiar zebym dostala 😉
Jutro sprobuje w Nexcie moze mi sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
Dzisiaj dostalam wyniki testu na zespol dawna.
Szczesliwa jestem bo male ryzyko mi wyszlo 🙂 jupiii a tak sie balam.


super ja tez wlasnie dzis go dostalam 😁 😁

a jestem zla bo wszyscy mi mowia ze ta karte ciazy trzeba miec przy sobie a mnie ja zawsze kaza oddawac a ja chcialabym ja wziasc ze soba do polski chyba ja sobie przywlaszcze na ten czas


tobie to dobrze w edim macie pewnie sporo sklepow ja tu na wsi nie mam zadnego haha tylko spar a w miescie jest new look jedynie ale juz tez wycofali maternity range 😞 takze musze jechac godzin do dundee albo aberdeen 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadko to faktycznie dziwnie ze nie możesz zabrać karty ciąży, u nas karte ciąży ma pryszła mama, zabiera sie ja na wizyty do lekarza on wpisuje aktualne badania itd i oddaje, to moze popros zeby ci chociaż kopie zorbili

fajnie że mamy nowe koleznaki 🙂 im wiecej ans tym raxniej, ja w pierwszej ciazy tez tu bylam na forum , moja córica ma juz 2 latak i 3 miesiace a my nadal rozmawiamy tyle ze nas przeniesli na mamusie.net:P juz nie gadamy tak czesto bo co kilka dni wchodze i czytma zaleglosci ale fajnie sie wymienaic doswiadczneiami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...