Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Napisała wogóle dziś Ilka, Jaś miał udaną noc, ale w dzień znowu problemy z Ilki pokarmem, teraz mały leży pod lampami przez żółtaczkę. W dodatku oglosiłi w Wwie zagrożenie atakiem terrorystycznym i jest zakaz odwiedzin w szpitalach 😞
co za dzień dziewczyny.............. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozmawiałam wogóle wczoraj ze znajomą, jej siostra chodziła do tego ginekologa co ja i nagadała mu, że się boi rodzić, że chciałaby cesarkę i on bez problemu powiedział, że jej zrobi. Bylam rano u okulistki i powiedziała, że wrzoda nie ma, ale zostało przymglenie i blizna się zrasta. Pogadam z nim na wizycie we wtorek, może uda mi się jeszcze coś załatwić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia o jeny, aż mam łzy w oczach, wiem że nie jestem w stanie napisac nic co by dało pocieszenie, bo niestety trzeba to przeżyc i jakoś samemu ochłonąc-wiem, że w chwili obecnej jest to nie do wyobrażenia, ale wiesz co cholernie wierze w sprawiedliwośc i wiem, że przyjdzie czas, aby to poczuc, trzymam kciuki, ale się wnerwiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze prawie cały dzień przespałam 😮 obudziłam się dopiero przed 16tą żeby mężowi obiad zrobić.

Tosia kurcze olej swojego brata, szkoda Twoich i Jasia nerwów. Ja wiem że to się łatwo pisze. Ale pamiętaj, że po każdej nocy przychodzi dzień 🙂 Dobrze że napisalaś tacie co Ci leży na sercu, bo może po prostu nie wiedział jak Twój brat się do Ciebie odnosi.

On jest niestety w takim wieku, że teraz nie zrozumie jaką krzywdę Ci robi.
Mam nadzieje że jak dojrzeje to Cię za wszystko przeprosi.

Nie przejmuj się tymi "koleżankami". Jak Ci leży coś na sercu zawsze możesz nam napisać. My tu to doskonale rozumiemy. Na pewno spotkasz jeszcze godnego siebie fajnego faceta i się wszystko dobrze poukłada. Wszystko kwestia czasu. Moja dobra koleżanka zaszła w ciążę w liceum, facet jak się dowiedział to się zmył. Skończyła szkołę, zrobiła studia, rodzice jej trochę pomogli. A teraz jest szczęśliwą mężatką z dobrą pracą i dwójką dzieci.

Grunt to się nie załamywać, obrać cel i iść do przodu.

Trzymam kciuki za wizytę u gina, aby oszczędził Ci niepokoju związanego z sn i Twoimi oczkami.

Pozdrów od nas Ilkę, kurcze nie słyszałam o tym zagrożeniu atakiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za wszystkie słowa 😘 Już mi z każdą chwilą jest o wiele, wiele lepiej 😘
Jak rozmawiałam z Ilką to chyba to zagrożenie przez dzisiejszy mecz na narodowym wprowadzili 😠
Aaaa i Agatka, Ty ostatnio pisałaś chyba, że zero objawów porodowych, skurczy itp. To Ilka napisała, że u niej też się nie zanosiło na poród 🙂 Więc spokojnie rozluźniaj nogi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W jakiejś gazecie czytałam, że poród zazwyczaj zaczyna się w nocy. Jak nie działa adrenalina to może zadziałać oksytocyna 🙂 Takie tam trochę naukowe, ale faktycznie w dzień nie mamy możliwości się nie denerwować 😁
Ja też mam gina we wtorek 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia mam nadzieję że humor już lepszy 😘

Pozdrowienia dla Ilki i Jasia! 🙂 🙂

U mnie się sprawdziło i skurcze zaczęły się już w nocy ale że nie chciałam jechać za wcześnie to jeszcze rano zjadłam śniadanie, podmalowałam się troszkę (tuszu nie nakładałam żeby się nie rozmazać 😁 😁 😁) i pojechałam dopiero jak zaczęłam plamić.

Agatka kurde podziwiam Cię, ja chyba oszalałabym bez wiedzy co noszę pod serduszkiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia na pozatku ta niewiedza byla do zniesienia a teraz juz niemoge wytrzymac i do tego kazdy mi mowi ze wygladam na chlopca i tak jak juz kiedys pisalam ja tez caly czas mysle ze chlopca mam ale niebede plakac jak bedzie dziewczynka bo przeciez i tak bede kochac calym sercem tylko niech sie juz ujawni hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...