Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien doberek u mnie za oknek szaro a zapowiadali sloneczna pogode, i jak tu wierzyc w prognoze pogody 😁Tosia ciesze sie ze wyjasnilas sobie wszystko z rodzicami i pamietaj bo burzy zawsze wychoszi slonce, oklask dla ciebie 🙂
cos czytalam ze zadna wczoraj niemca nie kibicowala....to dlatego przegralismy 😠 😠a ja tak trzymaalm kciuki za naszych chlopcow w koncu takm graja Polacy.
nie mam dzis zadnego planau, jeszcze w lozku jestem,moze film poogladam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny widze ze piszecie o tym czopie ciazowym czytalam ostatnio ze jak odejdzie czop to porod moze zaczac sie za chwile albo dopiero za tydzien wiec tez nie ma co panikowac bo nawet czasem mozemy go nie zauwazyc jak odejdzie. Dzs cala noc sie meczylam nie moglam spac plecy bola mnie strasznie... 😞 i jak zwykle o 5 sie obudzilam wyspana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
u mnie juz palma ale to dobrze w koncu szarosi sei skonczyly 🙂
nie wiem czy ma zgage czy co podchoddzi mi do gardla cos takiego lekko piekacego i wraca hmmm...

a co d o czopa to mozna go nie zauwazyc a czasem mozecie troszke krwawic (moja kuzynka tak miala wystraszyla sie a okazalo sie ze to normalne)

przeczyttalam tylko 3 ostatnie str bo nie dalam rady odczytac reszty nie wiem czemu ale zrobie to pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Tosia ja też nie raz mam taki trzask i słyszę tak jak by bąbelki 🤪 😁 😁 😁 a co do czopa to wcale nie musi odchodzić moze odejsć w trakcie porodu a wcześniej już zaczną się skurcze...

Tosia to my tu czekamy na te Twoje wyniczki koniecznie isę pochwal jak Ci poszło!!!

Ania to Cię mąż załatwił 😲 w Naszym zwiazku to ja trzymam kasę 🤪 ☺️ tzn on też ma do niej dostęp ale to u mnie w portfelu głównie jest gotówka 😎 a on bidny zawsze narzeka ze nic nie ma w portfelu ale ja mu nie bronię mieć 😁 😁 😁

a ja pospałam grzecznie do 08:48 zresztą wczoraj to samo ale w łóżeczku poleżałam do 09:26 i powiem Wam ze jestem tak wypoczęta ze ho ho teraz pijemy sobie kawusie 😁 pranie skarpetusiek i czapeczek już się łądnie pierze i kilka rzeczy dorzuciłam co by pusta pralka nie była zaraz wezmę się za sprzątanie później pochodzę trochę po schodach (pójdę do Panieńskiego bloku ma 10 pięter 😁 😁 😁 ) a wieczorem 3S obiecane i moze wykurzę tego uparciuszka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiecie mojemu slubnemu przeszlo narazie ale nie przeprosil 😠 a jak do mnie przyszedl sie przytulil ja mowie co chcesz teraz a on wiesz ze cie kocham ...ta jasne ale wkur....tez wiesz jak.

ja wam mowie tesciowka si miesza nie wierze ze nie!! przez 2 dni na budowie cos tak pomagala kore rozrzucic przy tujach wiec miala pole do popisu. ja przedwczoraj przyjechalm bo chcieli mi pokazac gdzie rozwalic ziemie i strasznie zle se czulam przede wszystkim bylam zla na niego.... ja wchodze na dzialke a ona taki tekst : " o przyjechalas pomoc" - mialam ochote jej przywalic... j a mowi e\ nie , gdzie jest
Rafal bo kazal mi przyjechac a zle sie czuje i chce juz wracac.... ona "a co ci jest?" nic -j a na to, gdzei Rafal jest?- i poszlam bo nei mogla patrzec na nia tak mnie wkurza!!!
wczoraj pojechalam z mama zobaczyc co jest zrrobione do poludnia bo miala wolne i ona jechala do corki i nas widzala i zaraz byla u mnie o bylas n a dzialce? ja mowie ze tak a ona a to ziemie przywiezli? (dala synowi kase na ziemie i sie wypytuje teraz) ja mowie ze nie i urwalam temat .. Mysle sobei a co cie to obchodzi co ja robilam na dzialce moj dom, moja dzialka i moge tam nawet caly dzien siedziec jak bedze chciala!!

i mowie wczoraj do M ze zaplanowalam nam weekend, bo w sob odwiedza nas zanjomi, a w niedziele popoludniu jedziemy do mojej kuzynki, a on - to sobie pojedziesz(niby zartem) ja mowie tak z toba trezba wziac wanienke stojak i ciuchy od niej , ona nie bedzie nam ciagle przywozic wszystkiego - wstyd! a on no to sobie pojedziesz.... ja mowie o nie mojd dorgi ty mi zaplanowales ostatnia niedziele (bylam z nim u jego dziadkow i oczywiscie tesciowa musiala z nami pojechac) u dziadkow ja ci zaplanowalam ta ......
nic sie juz nie odezwal i poszedl , ale zadowolony nie byl, dopiero po chwili mu przeszlo.... to nie ten sam czlowiek co w UK musi mu cos pluc do ucha ta stara jedza inie ma bata!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika chłopy to jednak są nierozumne, czy to mąż, narzeczony, tata czy brat. Oni to normalnie jak oddzielny gatunek 😁 Ma pakować się razem z Tobą w samochód, bo jak będzie Ci odmawiał to go w końcu myszy zjedzą 😁
A ja się wykąpałam i jest mi tak fajnie świeżutko 😁 😁 Jakbym co najmniej tego z miesiąc nie robiła hahaha 😁
Ale mam stresiora przez tą maturę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sie nudze 🥴mialam isc troche do mista ale nie wiem czy mi sie chce bo widze ze teraz sloneczko niezle przypieka, dziewczyny ja to sie teraz taka boje porodu e jak tylko pomysle o 3S to mnie ciarki przechodza ja to unikam 3 S 😞, moj chcial w czoraj cos sie poprzytulac to normalnie na niego nawarczalam 🤢 🤢 🤢 🤢, boje sie strasznie....cholera dlaczego nie wzielam cesarki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez musze znikac , pranie wstawic, ziemniaki obrac... chyba ze ich nie mam lol to musze do sklepu podjechac 😮 a tak mi sie nie chce. mam mielone z wczoraj i troche zupki jeszce wiec starcyz na obiad ale cos pospratc musze bo jak znajomi pryzjda juto to pasuje 😁 a jutro jak bede czekala na siore to sie nie odczekam znajac zycie bo ona m atysiac spraw do zalatwienia 😁

a co do M to zgadza sie Tosia faceci to takie dzwne typki... ale jak ze mna nie pojedzie o ja znim ju z do tesciow i dziadkow tez nie pojade o 50/50 a co 🙂!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...