Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem tak wsciekla ze masakra!!!!!!!! przyszlam do domu i sie poryczalam 😞 a przez kogo oczywiscie przez tesciowa wrrrrrrrrrrr nawet nie chce mi sie tego opisywac bo bede znowu ryczala. Nigdy ale to nigdty nie moglismy na nia liczyc a teraz gdy wie ze ja juz ledwo chodze ze chcemy meble przed porodem kupic to wymysla i kombinuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie wieczorkiem...ale sie najadlam najpierw grill a na deser czeresnie.....ale teraz sie wykapalam i leze i pachne 🙂 dzieki dziewczyny za mile slowa ale ja juz czuje sie tak grubo i nie zapominajcie ze przytylam najwiecej z was 22kg, ja waze teraz 92 kg tak wie jak maly slon, co do brzuszka to zeczywiscie jak porownuje to nie jest za duzy i moze dlatego Filip nie jest za duzy bo poprostu nie ma tyle miejsca mam nadzieje ze pozniej nadrobi 🙂 a za mna na zdjeciu to tapeta..taka kolorowa, niestety sama takich zdolnosci nie mam do malowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie zjadlam kolacje 🙂 dzis zamowilismy sobie jedzenie na wynos z.dostawa do domu bo nawet nam sie ruszyc niechcialo 🙂 moj to chyba taki dobry jest dzis dla mnie bo jutro mam urodziny a on wziol sobie jutro dodatkowa prace i bede do wieczora sama 😞 ale juz moja mama sie zapowiedziala ze wpadnie 🙂
daria glowa do gory i nie placz przez jakas tam tesciowa wiem ze latwo se mowi ale postaraj sie..
monika ty tez glowka do gory chociaz ten twoj m to troche przegiol pale :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też niestety muszę się pożalic,
pokłóciłam się z mężem i to tak, że on pojechał do Obi a ja wyszłam z domu, poszłam nad jeziorko posiedziec, przyjechał i jakby się nic nie stało dzwoni: Ancia otwórz drzwi bo nie mam kluczy,
mówię mu że nie ma mnie w domu, na pytania gdzie jestem powiedziała że nie ważne i że wrócę później i już się rozłączyłam bo zaczynałam ryczec do telefonu 😞
Znalazł mnie po godzinie, w sumie siedziałam na tej ławce 2 godziny
przepraszał, przytulał, ja się wyryczałam, ale w cale mi nie jest lepiej, bo wiem że za chwilę będzie tak samo, leżę w sypialni i cały czas chce mi się płakac, a on siedzi i tv ogląda,
cały tydzień taki mam że doły łapę, tak się cieszę, że mogę się Wam wygadac
dzięki dziewczyny
ja już zmykam, odezwę się jutro
kolorowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry brzuszki 🙂

az sama w to nie wierze ze jestem pierwsza 🙂
musialam wstac bo M pojechal juz do sklepu odebrac fotel wiec musze ogarnac kat w ktorym bedzie stal, a potem ma moja mama przyjechac i pomoc w sprzataniu kuchni 🙂
zachwile nadrobie wczorajsze zaleglosci i zjem sniadanko jakies 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poranna lektura przeczytana 🙂
Tosia super!! gratuluje zdolniacha z Ciebie 🙂
fatkycznie co poniektore z was mialy nie zaciekawy dzien wczoraj oklask na pocieszenie polecial 🙂 mam nadzieje ze dzies juz lepiej 🙂
brzuszki fantastyczne macie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tez wstalam wczesnie jak na mnie dzisiaj 😁
Moj M wroci l od mamusi wczoraj i sie przytula i pyta zla jestes?? co za glupie pyt odp ze sie nie odzywam do niego . rano tez nie wstalam zrobic mu sniadania choc obiecalam zeby nie musal wstawac bo mial na 5.3 ale nie zrobilam tego bo nie zasluzyl ooo.

a dzis jakis obiad musze wyyslic, na zakupy bo zanjomi maj wpasc a nie ma czym ugoscic. osprzatne mam weic jest lajtowo 😁 nic tylko sie wygrzewac w sloncu haha, nie no musze pranko wywiesic i chyba na agrest pojde bo mnie nachodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja 🙂

Anulka le Twój mż dał po garach...ehhhh... chyba musicie porozmawiac na pewne tematy... bo on chyba nie rozumie wszystkiego... oklask po limicie pójdzie a pocieszenie!!!

Monikas Twój to już przeszedł samego siebie 😲 w taki sposób odezwać się do żony!!! w dodatku ciężarnej 😮 powiem Ci że ja to bym tak się ob 😮raziła że musiał by naprawdę solidnie przepraszać!!!
Daria współczuję Ci konfliktów z tesciową... 😞 ale pocieszające jest to że nie długo nie będziesz oglądaćjej parszwej gęby!!!

Kurdę wjebało mi połowę posta 😠 😠 😠 😠 😠 ale się wnerwiłam!!! Zaczynam od nwa...
Moi teściowie nie chcą jechać na urlop ze wazględu na mój poród... bo boją się ze coś będzie nie tak przy porodzie i będą musieli interweniowac np o cesarkę tak jak było to w przypadku ich córki... tłumaczyłam wczoraj że do tego czasu tj. ostatni tydzień lipca już napewno urodzę ale teściowa uparta i mówi a jak się ędziesz źle czuła po porodzie i będziesz potrzeboała opieki a Marka nie będzie bo w pracy..." to mówię jej ze jest jeszcze moja mama i siostra któe mi pomogą na co ona "wolimy nie ejchac niż kogoś obciążać" 😮 mówię jej że nie chce by przeze mnie nie wyjeżdżali na wakacje i w ogóle byli uzależnieni od porodu bo ja nie lubię czegoś takiego i że naewno damy sobie jakoś radę ale niestety nic do niej nie dociara 😠 a prawdę powiedziawszy wolaa bym żeby ich nie było 😁
Mąż poszedł do pracy obudził mnie i spać już nie mogę 😠 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
witam 🙂
widzę że Marta uprzedziła mnie z oklaskami
i znowu temat teściowych (co to za okropne baby:woohoo 🙂 ja jak nie chcę z nią gadać to nie odbieram telefonów i mam takie szczęście że ona do nas nie przychodzi 🙂


zazdroszcze!!! moja wpada do mojej mamyot taka co dopiero jka na swoim bedziemy ale jak u siebie to anjwyzej powyaczam wszystko nie otworez drzwi pojde na gore i tyle haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te tesciowe to jakis felerny wynalazek 😜 ja tez czasem kloce sie z moim M o jego rodzicow, ale tez mam to szczescie ze nie przyjezdzaja do nas,wiec jak mam na nich nerwy to nie jade tam poprostu i mam z glowy, zreszta nigdy nie moglismy na nich liczyc, nawet nie zadzwoni i nie zapyta jak sie czuje i w ogole... jak cos chce to wtedy wie jak sie dzwoni i numer zna, ale mam na nia wy.... ze tak brzydko powiem 😁
a ostatnio 15letni brat mojego meza poprosil go zeby namowil tate zeby mu dal pojezdziec na skuterze i moj M sie wstawil za mlodym i w koncu tesciu dal mu pojezdzic tylko ten gamon rozbil motorek i tesciu powiedzial ze to jest wina mojego meza bo on powiedzial ojcu zeby mlodemu dal pojezdzic.... paranoja jakas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...