Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie tez nuda zawitała to razem z mężulem położyliśmy się spać i teraz wstalismy 😁 😁 zjadłam prawie kg czeresni teraz jem borówki a maliny już w lodówce czekają 🤪 🤪 🤪
wiecie co od rana tak bolał mnie brzuch ze masakra jak bym miała mega bolesny okres i tak do 16 a teraz już nic... myślałam ze coś się zacznie 🤨 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Mężul padł więc zaglądam do Was 😉

Oczywiście hit dnia.. Monkado i Kornelka, cały dzień o Nich myślałam i wpatrywałam się w zdjęcie Kornelki 🤪 🙂 Kurcze jak ten czas leci, już mamy 3 czerwcowo - lipcowe Dzidziulki 🤪 🤪

Ania a gdyby nie Twój sms to chyba nawet nie zauważyłabym że przyszedł mms od Monkado, coś mi chyba kom szwankuje bo już któryś raz nie dzwoni mi na mmsa 😮

Tosia mam nadzieję że jak już ma się teraz Jaś urodzić to będzie to Twój Jaś 😁 😁 Mój ma jeszcze troszkę czasu 😁

Ania miałaś wstawić zdjęcia z zakupów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia ja Cię nie zostawię jedynie Kajka opuści swój pierwszy dom w końcy czas na przeprowadzkę do większego domu 😜 ale tak serio to mała mnie uciska na jelita i pęcherz i ma wrażenie ze cały czas mi się chce kupkęi siku 🤨 😮 a dzisiaj ten brzuch naprawde dawał się we znaki... mogła bym urodzić 6 lipca 😁

Ania no właśnie gdzie zdjęcia 😉

ale puchy tutaj dzisiaj... chyba leżycie w wannie z zimną wodą bo ukrop jakich mało a tak na pocieszenie to u Nas ma byćprzez cały tydzień 32-34 stopni chyba się rozpłynę oooo może frytki położe na sobie to mi się na tłuszczu usmażą a później jajo sadzone 😁 😁 😁 😁 😁

Powiem Wam że znwu mnie brzuchol zaczyna boleć jak na okres... ale lekarz mówił że to nawet na 10 dni przed porodem tak moze być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smerfetka całkiem możliwe.. czyli byłoby koło 7 lipca, to już za tydzień 🤪
No więc tak, jeśli Smerfetka miałabyś rację to po Kamis (czyli po 3.07) musiałaby szybko jakaś Dziewczynka się urodzić (tu obstawiałabym Alicję 😜) bo już w kolejce na koniec tygodnia czeka Synuś Karoli 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek mój Jasiu też bardzo pcha się ostatnio na dół, najbardziej odczuwam wieczorami, wtedy biegam do kibelka co chwilę i czuję jak mi tam napiera. To pewnie dlatego że już się obniżył. No ale przy Nikosiu aż tak boleśnie tego nie odczuwałam 😮 W poniedziałek wizyta i pierwsze KTG, jestem baaaardzo ciekawa czego się dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i tak jak myslalam tessciowa pojechala sobe na impreze to znajmych i ni z gruszki ni z pietruszki puszcza mi strzalke i mowi "no kuba juz moze po mnie przyjechac".... mowie jak?? no zostane u was na noc....!!!!!!! Bozeeeeeeee ona umie wyczuc sytuacje i sie wprosic fajnie ze w ogole wspomniala wczesniej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
no i tak jak myslalam tessciowa pojechala sobe na impreze to znajmych i ni z gruszki ni z pietruszki puszcza mi strzalke i mowi "no kuba juz moze po mnie przyjechac".... mowie jak?? no zostane u was na noc....!!!!!!! Bozeeeeeeee ona umie wyczuc sytuacje i sie wprosic fajnie ze w ogole wspomniala wczesniej....

Daria stwierdzam ze jednak Twoja teściowa jest gorsza od Ani!!! ja pierdziele co za brak taktujak można komuś na głowę się zwalić bez uprzedzenia... 😲 😲 😲 ja bym powiedziała ze Nas nie ma na noc ze jesteśmy u znajomych i będziemy rano!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...