Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania on na zlecenie pracował więc żadnego wypowiedzenia nie ma 😞 ta końcówka ciąży to jakiś patos dla Nas... 😞 kurdę a juz się cieszyłam że trocę kasy więcej będzie... teraz jeszcze 1800 za ubezpieczenie ja nie wiem jak to będzie... jak My damy radę... jak tak dlaej pójdzie to będziemy zmuszeni auto sprzedać i jakieś stare kupić... tak zeby w razie W było... nie wiem ja juz mam czarne myśli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, melduje sie caly czas uparcie 2w1. Kasialaczek przykro mi, chociaż za to oklask dla Ciebie na pocieszenie.
Dziś w koncu wózek przyszedl i fotelik takze juz wszystko czeka ale cos dziecko nie ciekawe nowych atrakcji 🙃 😁
A do tego co piec sekund telefon czy juz rodze! Siostra mowi ze moze juz urodzilam tylko przyznac sie nie chce 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dora to przeprowadź poważną rozmowę z Dawidkiem co by się pospieszył 🙂
Ja dziś skisnę w łóżku, Jasiek jakoś mi się wcisnął i boli niesamowicie, rwie mnie cały dół, tak więc idę leżeć, bo aż chodzić nie mogę 😠 Głupia najadłam się arbuza i teraz muszę i tak wstawać do kibla. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Dora to przeprowadź poważną rozmowę z Dawidkiem co by się pospieszył 🙂
Ja dziś skisnę w łóżku, Jasiek jakoś mi się wcisnął i boli niesamowicie, rwie mnie cały dół, tak więc idę leżeć, bo aż chodzić nie mogę 😠 Głupia najadłam się arbuza i teraz muszę i tak wstawać do kibla. 😉

mały pcha się już na świat 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek przykro mi z powodu meza takie swinstwo mu zrobili tuz przed narodzinami dziecka


A mnie znowu na kibel dzis goni moze to moj organizm sie przygotowuje przed narodzinami... Tylko dziecku cos nie spieszno wstydzi sie po tatusiu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie to jeszcze denerwują reakcje ludzi jak pytają czy będę miała znieczulenie, no to odpowiadam, że nie, bo nie mam takiej możliwości
-Jak to nie masz? Dziewczyno chyba nie wiesz co robisz! To ból nie do zniesienia!!
A co mam innego zrobić jak w całym Płocku nie ma możliwości by ktoś wykonał mi znieczulenie? Sama mam się znieczulić? Czy głową o ścianę pieprznąć? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny niestety pracował tam tylko 2 msc wiec moją go w dupie... ale dziękuję Wam za miłe łowa i zaraz rodam po oklasku!!! Jakoś damy radę trzeba życ dlaej...

Dziewczynę którą dostawili dzisiaj już idzie rodzić 🤪 wody jej odeszł w łóżku i mówi ze taki trzask a mnie nie było bo byłam na spacerku ze swoim 😁

Tosia moze Jasiul wchodzi w kanał główką i dlatego tak Cię napiera!!! Trzymam kciukasy zeby tak było &&&&& 🙂

Agatka możenaprawdę organizm się oczyszcza i jutro będziesz na porodówce!!! 🤪

Kinia a u Ciebie jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia oddaję oklask, i się nie martw! 🙂 Zaradny chłop zawsze sobie poradzi, poza tym w tych czasach to facetowi robotę łatwiej 100 razy znaleźć, bo ma duży zakres możliwości od biurowej, po fizyczną czy nawet jakies samochody 🙂
I nie masz szczęścia do tych współlokatorek, bo zdążysz się zapoznać i już ich nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomośc od Marty:
"Jestem w szpitalu, w nocy myślałam że mi wody odeszły, ale okazało się że to nie były wody ... leże brzuch mnie boli, a skurczów póki co nie mam. Zobaczymy czy będę tu leżała do porodu, czy może mnie wypuszczą jutro. Odezwę się jak coś mi powiedzą konkretnego. Dzięki za pamięc, buziaki i pozdrowienia dla wszystkich"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...