Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
łooo to oze Marta urodzi już 😁 🤪 🤪 przede mną 😮

dobrze ze uMoniki ok bo ona ma jeszcze czas 😜

kurde znowu przyjeli dziewczynę ale jutor idzie na cc 🤪 więc znowu dupa ale lerzy obok dziewczyna którą przyjęli jak bylam naspacerze w 12 tc to chyba nie urodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mozej dzis kolej na marte 🙂olejku nie pila a le prasowala a przede mna gora prasowania lezy tak wiec ja zaczynam jutro 🙂 🙂ja wlasnie wrocilam z kolacji bylismy we wloskiej restauracji ...ale pojadlam i teraz pewnie nie usne z przejedzenia 😁 😁a jadlam moje ulubione calmaris...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jestem dzis 😁 2w1 😁
dzis mam wizyte u ginekologa wiec zobaczymy jak duza ta moja niespodzianka 😁

wczoraj mialam urwanie glowy to jedna kolezanka to druga, potem skrecalam hustawke i lezaczek dla malucha zeby sobie juz stalo zzrobione a pozniej kuzynka wpadla z maluchem i pojechala wieczorem 🙂
powyjasnialam sobie z Mezem wszystko i zobaczymy jak bedzie teraz. 😁 ale sie ciesze odrazu lepiej sie czuje!! humor wrocil :P 🙃
trzymam laptopa na kolanach wysoko zeby zasieg lapac i lekko oparty na brzuchu a maly tak kopie ze w literki nie moge trafic haha od rana tak szaleje chyba po wczorajszych igraszkach 😁

Kasialeczek przykro mi ze tak potraktowali meza, ale na pocieszenie ci powiem mmy wcale nie jestesmy w lepszej sytuacji maz tylko pracuje i wzial wyplate 3 dni temu i zostalo nam 300zl 😲 bo szef zazyczyl sobie zeby zrfobil prawko na kat c i ma mu zapl polowe ale najierw on musi na biezaco polacic wiec juz 1600 wyzucil i jeszce 2000zl musi takze bomba a nasze oszczednosci poszly na budowe i zakup autka wiec zyjemy z wypklaty na biezaco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
dzisiaj na 15.15 mam wizytę u gin, ciekawe co się przez tydzień zmieniło

ooo trzymam kciuki ja mam na 18 ale do mojego gin chodzi tyle kobiet ze on na godz nie umawia wiec moge troche posiedziec takze napisze jesli wroce w miare wczesnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka...
Witam 2in1 czekamy na sniadanko... Kajusia uparciuch mały dalej z mamą siedzi...
dzisiaj pobudka o 5 była 🤪 🤢 czuję ze w za dnia chyba pośimy 🙂
Na USG mi nawet skurcze wyszły dzisiaj 🤪 🤪 mój twierdzi ze dzisiaj urodze tylko ie wiem po czym... 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...