Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
smerfetka81 napisał(a):
ja tam cierpliwie czekam...moja polozna powiedziala ze termin to tylko przyblizona data a dzieciaczki i tak same decyduja kiedy chca wyjsc na swiat....tak wiec dziewczyny nie przejmowac sie na kazda przyjdzie kolej 🙃 🙃 🙃


Oklask! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się pochwalę moim dzisiejszym wyczynem.. wypucowałam płytki w łazience, dodam tylko że łazienka ma jakieś 3,5mx2m i cała od ziemi do sufitu w płytkach 😁 Płytki w kuchni też wymyłam ale tam mało bo tylko "fartuch'.. w każdym razie padam i do porodu nie robię już nic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wogóle na jakieś menelstwo wczoraj trafiłam w szpitalu. Wchodziła laska też na ktg. Wcześniej widziałam jak przyjechała samochodem z dwoma facetami. Oni siedzieli z przodu, szyby wogóle nie odsunięte, i we dwóch kopcili papierochy, a ona z tyłu z tym brzuchem. TRAGEDIA.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam i ja juz po... polozna zbadala i tyle co mi powiedziala uuuu. .. glowka jeszcze wysoko 😮 😮 😮 🙃 🙃 wysmarowala zelem ktory powinien zadzialac wciagu 72godzin a jesli nie w przyszly wtorek na powtorke i mam miejsce zamowione w szpitalu na przyszly piatek na wywolanie jesli do tego czasu nie urodze... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do tych palacych przyszlych matek to zez uwazam ze to straszne...ja ostatnio bylam w szpitalu na usg i lekarz do mnie od razu powiedzial o widze ze pani nie pali 🙂podobno poznaja to po strukturze lozyska, moj to pali ale tylko na zewnatrz i nawet jak jestesmy na dworze razem to wie ze zdala ode mnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatka168 napisał(a):
witam i ja juz po... polozna zbadala i tyle co mi powiedziala uuuu. .. glowka jeszcze wysoko 😮 😮 😮 🙃 🙃 wysmarowala zelem ktory powinien zadzialac wciagu 72godzin a jesli nie w przyszly wtorek na powtorke i mam miejsce zamowione w szpitalu na przyszly piatek na wywolanie jesli do tego czasu nie urodze... 😞 😞 😞

W przyszły piątek to może urodzimy razem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po łożysku podobno nic się nie da ukryć już, bo jest sine, dziecko niedotlenione przez to. Czytałam, że do takiego maluszka dociera ileś dziesiąt tysięcy substancji chemicznych i prawie 100 rakotwórczych 🤨 Nie rozumiem jak dla własnego widzi mi się można fundować dziecku taki syf 😠 Ja wcześniej też lubiłam papierochy, ale wyrzekłabym sie wszystkiego byle Jasiul miał dobrze 😠 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosia ja 2 razy juz ten olejek pilam wczoraj i przedwczoraj i nic..... kompletnie nic nawet w kibelku nie bylam 😞 a jak poszlam po b5 godzinach to zalatwilam sie normalnie bez rewolucji ;p

ej dziewczyny Wy wszystkie macie ktg a ja nie 😞 dzwonilam dzis do mojego gina to mi date wizyty na 18 ustalal mowie ze termin mam na 17 to mowi ze mam przyjsc 16 moze jeszcze zdarzę i ktg posluchamy... szukac na wlasna reke skoro on nie chce robic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
agatka168 napisał(a):
witam i ja juz po... polozna zbadala i tyle co mi powiedziala uuuu. .. glowka jeszcze wysoko 😮 😮 😮 🙃 🙃 wysmarowala zelem ktory powinien zadzialac wciagu 72godzin a jesli nie w przyszly wtorek na powtorke i mam miejsce zamowione w szpitalu na przyszly piatek na wywolanie jesli do tego czasu nie urodze... 😞 😞 😞

W przyszły piątek to może urodzimy razem 🤪 🤪 🤪

cześć
pewnie że razem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosia tylko ja bym wolala sama z siebie rodzic a.nie czekac do przyszlego piatku na wywolywanie 😞 a co do papierosow ja palilam przed ciaza cal czas ale gdy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy nie bylo jakos problemu dla mnie i z dnia na dzien zucilam a.jak widze taka z.brzuchem co idzie i fajke ma w rece to bym schecia jej wziela i na czole zgasila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi się Daria, że jak nie zalecił to nie musisz robić. Chociaż możesz zadzwonić do szpitala i się umówić. Na to nie trzeba skierowania ani nic 🙂 Jak brzuchol Ci nie dokucza to można sobie czekać spokojnie do porodu, bo jak zjedziesz na porodówkę to i tak Cię tam podepną 🙂 Mi gin zalecił głównie z tego względu, że sam jest teraz na urlopie i chce żeby ktoś miał nade mną kontrolę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio też widziałam taką patologię. Podjechali pod komis do mojego M. z tyłu dzieciak, może z 4 lata, babka, matka za kierownicą i stary obok. Okna szczelnie pozamykane jakby klime mieli a to stary pasat 18 letni. Jak otworzyła drzwi zeby dziecko wyciągnąć to dym buchnął jak z kotłowni, no wędzili sie tam tymi szlugami. Ja patrze a ona jeszcze z brzuchem!!! dzieciaka puściła pod sklepem i dawaj kolejnego odpala, no tylko wziąć i włeb dać.
ale normalnie bez żenady, wstydu, bo przecież jakby sobie zdawała sprawę że coś robi nie taqk, to by się chociaż kryła,co nie 😮
a tu pełno klientów, ona ze szlugiem stoi pod sklepem, 6 miesiąc no masakra,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przecież to tak samo jakby stała i browara piła.... Nie rozumiem, naprawdę nie jestem w stanie pojąć jak można robić taką krzywdę swojemu maluszkowi. Przecież wtedy nic się prawidłowo nie rozwija, bo dziecko dostaje za mało tlenu 😞 Srał pies tą matkę, ale tych dzieci jest mi niesamowicie szkoda. W końcu sobie matki nie wybierały.
Mam znajomą, która jarała całą ciążę to ciągle była wymówka, że ''jedne piją, ćpają i mają zdrowe dzieci to czemu ona ma sobie papierosa odmówić" Bo jednej, drugiej, trzeciej udało się urodzić zdrowe dziecko? Ale jakim kosztem? Że 9 miesięcy fundowało mu cierpienie w brzuchu? Bo jakiejś patologii udało się urodzić zdrowe dziecko to ona ma pewność, że też urodzi? ŻENADA, dla mnie takie matki,, to nie matki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja mam taka kolezanke jak tam bylam u niej w domu i bylam w 7 miesiacu ciazy to sie przezegnalam... dymu caly pokoj maly synek 7 miesieczny w wozku z serdelka w reku a moja kolezanka sie cieszy ze przez cala ciaze palila pila jeszce mi mowi ze jej np na bol zeba to pomagala tabletka na bol popita piwem... mowi ze dowiedziala sie ze jest w ciazy w 5 mesiacu dopiero i imprezowala caly czas... przez cala ciaze palila pila koszmar tam na jedym pokoju jest 7 osob do tego pies ktory spal w kojcu synka... a ta moja kolezanka mowi ze piwo oge sobie wipic ona pila i co maly mial 10 na 10 punktow. Ale to jest patologia wszyscy pija spia z kim popadnie masakra mialam zryta glowe jak od nich wyszlam ;p;p jezdza caly czas do opieki po kase na dziecko chcialam zglosic ze maly nawet warunkow nie ma bo oni kase dostana to od razu wina i browary kupija... ale glupio mi bylo sie wtracic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też takie \\\'\\\'mądre\\\'\\\' kazały wypić sobie mocne piwko wieczorem żeby nerki lepiej pracowały. No ja pierdolę, po prostu koszmar.
I najlepsze jest jeszcze to, że niektórzy lekarze to mówią tak : \"jak pani paliła przed ciążą to nie musi pani przestawać, bo dziecko zostało stworzone w organizmie palaczki więc nic mu się nie stanie i jest przyzywczajone\". Na własne uszy słyszałam, bo byłam z tamtą palącą znajomą na pierwszym usg 🙂

A tak wogóle to takie dzieci, które mają około 6,7 miesięcy to mogą jeść parówki? U mnie mieszkają takie 3 solary na osiedlu co mają 20 lat i 3 dzieci, każde z innym, a te dzieci to po prostu bachory. Drą mordy na cały regulator, one się śmieją, jeżdżą z wózkami rozklekotanymi po 5 dzieci ( bo lepiej było kupić karnet na solkę) i wiecznie siedzą na ławce i browary piją. Taki typowy menelski obrazek 🙂 I właśnie zwróciłam uwagę, że ta jedna dziewczynka (urodzona na początku roku) tylko wpieprza parówki i danonki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...