Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
skręcamy komodę, tzn. mąż skręca a ja nadzoruję 🙂
ależ ona śmierdzi, ciekawe kiedy wywietrzeje, żebym mogła ubranka prac i układack

a kolano boli, chociaż nauczyłam się odpowiednio chodzic, to wtedy mniej boli,
no i altacet zaczęłam przykładac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki i mamusie oczywiście 🙂 Widzę, że się posypały dziewczyny 🙂 Cieszę się baaaardzo, że już część ma swoje Szczęścia przy sobie.
Ja uciekałam w te upały do rodziców bo u nich chłodno w domu a u nas 40stopni i Zojka się strasznie męczyła, ja z resztą też 🙂
My już mamy miesiąc skończony 🤪 jutro do okulisty i się boję, że będę płakać jak ona się będzie darła 😞
U nas wszystko ok ogólnie, mała to złota dziewczyna 🙂 Małżeński kryzys też już za nami (podobno często się zdarza po urodzeniu dziecka), zostało mi 6,5kg do zrzucenia ale nie narzekam, bo mam takie cudo w domu, że brak słów 🙂
Nie nadrobię zaległości bo prawie 200 stron się zrobiło, macie tempo 🙂
Gratuluję wszystkim nowym mamom i życzę zdrowia dla dzieci i radości dla Was i szybkiego powrotu do sił

Kochane, mam nadzieję, że znowu uda mi się Was chociaż podczytywać (jak zwykle przy karmieniu 🙂 ) więc już będę na bieżąco, mam nadzieję, że żadne straszne rzeczy się nie wydarzyły.

Buziaki ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki i mamusie 🙂 to która dzisiaj wybiera się na porodówkę? 🙂
Agatka powodzenia u położnej, powiedz jej że bez maleństwa nie wychodzisz 😁

A ja sobie dzisiaj poleżę i ponarzekam, że nic nie mogę robic, a tyle do zrobienia
tak, noga nadal boli, nawet jakby bardziej, ale to może dlatego że wczoraj ją rozchodziłam trochę,
a tak po nocy jak wstałam to znowu nie mogłam na nią stanąc,
jak się nic nie zmieni to pojedziemy do szpitala, tylko że popołudniu, jak mąż wróci z pracy,
i tak się zastanawiam czy powinnam jechac na izbę przyjęc ogólną czy porodówki, bo to dwa osobne oddalone od siebie wejścia
Wiecie jakbym teraz miała rodzic, to nie wiem co by bardziej bolało, poród czy noga, w ogóle lepiej o tym nie myślec, bo nie wiem jakby to było, chyba bym się z bólu nogi nie mogła skupic na porodzie
miłego dnia, muszę się dowlec do kuchni i śniadanie zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry! 😘
Rosi, dobrze że się odezwałaś 🙂 Koniecznie pokaż aktualne zdjjęcia swojego cuda!! 🙂 I spróbuj wyospodarować parę minut dziennie, bo my niedoświadczone i milion pytań mamy 😁
Agatka, Ty to już biegiem do położnej i zasymuluj poród 😁
My z Anią i Darią zostajemy na porannym polu bitwy i czekamy na porody 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Brzuszek wczoraj uspokoił się dopiero po prysznicu, ale przyznam że troszkę mnie wymęczyło i dlatego już nie zaglądnęłam.

Ilka mojemu Nikosiowi też nie zawsze się odbijało i ulewał.

Agatka powodzenia u położnej!

Rosi miło Cię widzieć 😘

Ania mi też się wydaję że na zwykłą izbę przyjęć powinnaś jechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie uwierzycie
zadzwoniłam do szpitala na którą izbę przyjęc mam podjechac, a tam pan - jak zapytałam to powiedział że jest ratownikiem medycznym - powiedział żeby udac się od razu do lekarza rodzinnego, bo nogi prześwietlac nie będą a maśc na stłuczenie przepisze rodzinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jakie tu rane ptaszki 🙂

Ania nie wiem gdzie powinas isc niemam pojecia 🙂
Tosia ja mam nadzieje, ze pojde do poloznej i juz mnie zostawi do porodu hehe
Daria Ty sie tak nie stresuja ta tesciowa bo nam dzis naprawde urodzisz 🙂
Mnie wczoraj brzuch twardnial tzn caly czas jakis taki twardy mialam jak kladlam sie spac i bolal a bylam taka spiaca, ze tylko myslalam o tym zeby porod sie nie zaczol bo spac mi sie chce 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki i mamuski!!!

Aniu ale sie załatwiłaś z tą nogą wiesz co ja bym pojechała na Położnicza izbę przyjęć najwyzej stamtąd Cię przekierunkowują ale jesteś na końcówce ciąży to chyba lepiej tam...

Opowiem Wam jakie jaja wczoraj tutaj się działy 😲
W piatek przyjęli do Nas na salę taką laskę pisałąm Wam o niej patologia straszna masakra 🤪 to był jej piątyporód i piate dziecko... laska ma 28 lat... i pierwsze urodziłą jak miała 14 no ale Nam powiedziała ze 2 ciąże poroniła a okazało się ze nie raz ze słyszałam na obchodzie jak lekarz óił ze to piaty poród a wczoraj położna powiedziała Nam też że nie poroniła ale nic więcej powiedzieć nei chciała... No ale wczoraj w koncu wzięli ją na OXY test tak koło 10-11 rano... My już tu na sali świętujemy że jej nie ma bo palia w kiblu papierochz i śmeirdziao 😠 w ogóle od niej śmierdziało włosy tłuste jak jasna cholera (dodam że waży 120 kg) toczyłą się tam no dramat.... po czym o 16 wrca i mówi ze jej ie ruszyło wzięła fajkę i poszłą palić do kibla i już nie wróćiła... 🤪 odeszły jej wody w kiblu... zamieszanie się zrobiło jak jasna cholera bo nikt jej dźwignąć nie mógł, wózka na patologi dziwnym trafem nie było 🤪 a ona już główka między nogami ha ha ha 🤪 no i ją zabrali...
Później koło 17 Marekdo mnie przyjechał wyszliśmy na spacer, lody i w ogóle pochodzić wracamy a patrze ze koleżanki kolejnej z pokoju nie ma a rzeczy spakowane i ytam gdzie ona a tu mówią ze pod prysznicem bo ją złapały już skurcze i ma je rozkręcić...no i wyszła spod prysznica i jeszcze M u mnie był i się biedak napatrzył na jej cierpienie ona tu jeszcze na patologii była i wyła , jęczała, wydzierała się na swojego żeby jej nie dotykał a mój M wystrachany i późneij mi mówi że wolał by tego nei widzieć i przeraził się 🤪 no bo ona do tego swoejgo... Zostaw mnie, nie dotykaj mnie, nie ruszaj AŁŁŁŁAAAAA masakra...
to tyle opowieści i z tego wszystkiego wczoraj od Nas z sali 3 na 4 urodziły ja ta czwarta oczywiście ktora nie urodziła 🤢

Dzisiaj już ogólnie lepiej się czuje... myślę sobie ze już Kajusię nie długo zobaczę...

Agatka współczuję przeterminowania zresztą Dora to samo... ale moze poweidz dzisiaj położnej zeby Ci coś poradziłą na rozruch... 😁

a mi w ogóle zgaga powróćiła codziennie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
usztywniłam sobie kolanko i teraz mogę chodzic 🙂
Kasia faktycznie patologia ta laska, ludzie nie mogą miec dzieci, a taka już 5 urodziła, ciekawe jak te dzieci mają w domu, nawet nie chce myślec

właśnie w tv mówili że upały ponad 30 stopni mają wrócic pod koniec lipca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, szanowny Pan nie ma rentgena w oczach ani w słuchawce od telefonu więc niech zajmie się odpowiednio! Głupie buce.
Wczoraj dostałam sms od Karoli. Mały to chyba jednak Staś 🙂 Karola jechała do szpitala o północy, bo dostała silnych skurczów co 4 minuty i krwawienia po tym olejku, Modliła się, żeby do 8 ją przytrzymali, bo nie było jej lekarza. Udało się i miała cc. Czuje się już lepiej i ma nadzieję, że jutro wstanie. Pozdrawia wszystkie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ania, szanowny Pan nie ma rentgena w oczach ani w słuchawce od telefonu więc niech zajmie się odpowiednio! Głupie buce.
Wczoraj dostałam sms od Karoli. Mały to chyba jednak Staś 🙂 Karola jechała do szpitala o północy, bo dostała silnych skurczów co 4 minuty i krwawienia po tym olejku, Modliła się, żeby do 8 ją przytrzymali, bo nie było jej lekarza. Udało się i miała cc. Czuje się już lepiej i ma nadzieję, że jutro wstanie. Pozdrawia wszystkie :*

Dziewczyny czyli jednak olejek działa 🤪
A prześwietlenia to i tak nie można zrobic, tzn. powiedział że jak się uprę to zrobią, ale lepiej ze względu na dziecko nie robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...