Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
No i świetnie... 😞 😞 😞 😞 😞 😞 nie wiadomo czy wyjdę bo po USG oazało się ze mam śladową ilosć wód płodowych 😮 🥴 i lekarz się mnie pyta czy mi nie odeszły 🤪 kurwa chyba jestem pierwsza matką na świecie ktra by nie poczuła odejścia wód!!! aż się poryczałam pół godziny temu byłam na badaniu i od tamtej pory czekam na podjecie decyzji i nikt jeszcze nie podjął ja pierdole zwariuję!!! Pytał się czy czuję ruchy dziecka... mówię ze tak i poszed to skonsultować z moim lekarzem... a ja czekam ze łzami w oczach!!! ale na KTG tętno dziecka wychodzi prawidłowo i ruchy ja też wykazuję...



Kasialeczek to moze jednak z Kaja wyjdziesz ? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, ja też ostatnio bym fiknęła w łazience. Ale wiesz, niech żyje zgrabność 🙂 Mam nadzieję, że kolano za bardzo nie ucierpiało. 😘
Kasia, może Kaja się napiła za dużo? 🙂 Ostatnio lekarz Ci mówił, że ilość wód coraz mniejsza, a pisałaś, że do porodu to wogóle jest malutko. Więc nadchodzi Twoja godzina zero 🙂 Trzymam kciuki za Was, obyś wróciła do domku z bagażem...na rekach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz Tobie to chociaz powiedza, ze wody znikly a u mnie w szkocji nic nie mowia 😠 😠 zadnych badan 😠 😠 i przez cala ciaze ani razu nikt nie zagladal czy mi sie szyjka skrocila czy mam rozwarcie itd.. dopiero jutro bede miala pierwszy raz takie badanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia to może jednak z Kajeczką wyjdziecie, tylko już nie 2 w 1 🙂

Nic mnie nie boli więcej, bo upadłam raczej z bólu kolana, po prostu podcięło mi nogi, i nie mogłam jej wyprostowac,
na mojego psa to sobie można krzyczec, wtedy to już w ogóle się nie ruszy, bo się boi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
No i zostaje!!!! Kurwa siedze i ryczę!!! we czwartek zrobią mi prowokację mój lekarz ma w tedy dyżur a tak kurwa nie chciała mieć prowokacji zesram się a nie urodze!!! już moge pomarzyć o ochronie mjego krocza!!! Zwariuję tu zaraz!!! 😞 🤨 😞


Do czwartku jeszcze dlugo, moze dasz rade bez wczesniej tzn kaja moze zacznie pchac sie szybciej...
moze i lepiej, ze zostajesz tak bede cie miec pod stala obserwacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
No i zostaje!!!! Kurwa siedze i ryczę!!! we czwartek zrobią mi prowokację mój lekarz ma w tedy dyżur a tak kurwa nie chciała mieć prowokacji zesram się a nie urodze!!! już moge pomarzyć o ochronie mjego krocza!!! Zwariuję tu zaraz!!! 😞 🤨 😞
Kasia do kibelka i ćwicz parcie i do tego przysiady ja tak robiłam jak mi trochę wód odeszło a po tym zaczęły mi się skurcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, ciesz się, że wiesz kiedy najpóźniej przytulisz maleńką 😘 Za tydzień będziecie już na pewno wszyscy razem w domku i mężul pewnie urlop dostanie 😘 A może Kajcia sama zauważy, że mało wody do pluskania i wyskoczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...