Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzieńdoberek 😁
Wstawać spiochy!!! 😁

Aniu współczuję przygód z mężem 😞 ale oni tacy są a gdy byś Ty tak zrobiłą to byś od razu reprymende odpowiednia otrzymała... ja to jeszcze jestem taka że na złość przy nim wyrzuciłą bym te pampersy żeby zobaczył swoją mądrość!!!

Co do wyjścia to jak mnie nie chwyci do poniedziałku to wyjdę bez Kajki ale liczę że się uda 😜

Daria ta Twoja teściówka to chora na głowę jest!!! Powiedz co maż na to wszystko? Bo mój to by sobie tak ie dał od razu by jej nawrzucał!!! Zacznijmy że jego mama to by taknie zrobiłą ale jak widac różne baby są ehhhh szkoda gadac!!!

Ja już głodna jestem 😮 na szczęście mam trochę zapasó to z głodu nie umrę ale przy szpitalnym jedzeniu i kolacji o 16:30 i śniadaniu dopiero o 8 to można paść z głodu 🤢 ale nektarynka już zjedzona a zaraz za bułeczki się biorę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 2w1
ciagle nie na porodowce 😞

Ania to mialas przezycia z mezem wczoraj, ale tak to jest z chlopem nigdy nie mysli za nim zrobi

Daria to Ci sie tesciowka trafila :/ wspolczuje...

Kasialeczek lepiej zebys z kaja wyszla co bys nie musiala dwa razy jezdzic hehe a jak cos to my Ci paczke z jedzeniem wyslemy 🙂

Tosia ja umylam okna w tamtym tyg jakos wczoraj wszystkie podlogi umylam w domu nawet po schodach biegalam i ani jednego malego skurczu nie dostalam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane
dzisiaj trochę później się witam, obudziłam się o 7 i leżałam do 8 bo mi się wstawac nie chciało,
u mnie malowanie pełną parę, jest szansa że dzisiaj dobiegnie końca, później poprawki
i wielkie sprzątanie, najbliższy tydzień spędzę ze szmatą (taki mam plan), 16.07. wizyta u lekarza i mogę rodzic,
pranie zaczęłam robic, wczoraj poprasowałam pościel i pieluchy,
no i mam dylemat bo rano pojechaliśmy do obi po resztę farb i kompletnie nie mam pomysłu na ściany w pokoiku Kamilki 😞 z różem nie będę przesadzac, żółty mi się żaden nie spodobał, może jakaś zieleń, jakieś pastele oczywiście, no i znalazłam w obi szablon z motylkiem, co prawda nie takim jaki sobie wyobraziłam ale może byc, bo ta tapeta co znalazłam to drogo wychodzi, a ja mam jeszcze dużo rzeczy do kupienia i coś kasy ubyło za bardzo 😞

Z mężem rozmawiam, on oczywiście cały w skowronkach bo już zapomniał wczorajszy dzień,
a znając jego podejście to pewnie i tak nie zwrócił na to uwagi, bo przecież nic się nie stało

Coś mi dzisiaj brzuch od rana twardnieje i ciągnie strasznie przy tym

Ok biorę się za robotę, bo następne prania trzeba robic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...