Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Ania trzeba było powiedzieć teściowej że powinno się jeść 5 mniejszych posiłków a nie że na obiad objeść się jak świnia i do wieczora spokój 😁


obiad to jeszcze nie koniec, później próbowała mi wcisnąc ciasto, kawę i lody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nawet nie chcę myślec co będzie jak mała będzie z nami,
na pewno wszystko będę źle robic, tylko mi tego wprost nie powie
i znowu będę słyszała, że ona to robi tak, albo robiła tak,
a wtedy jej powiem, że ja to robię właśnie tak 😁

pamiętam, jak przyszła kiedyś na urodziny do mojego męża, no więc chatę wysprzątałam jak na święta jakieś, niczym do programu perfekcyjna pani domu 🙂 a i tak znalazła i usłyszałam "wiesz do zlewozmywaków tych srebrnych to najlepsze jest szare mydło żeby domyc"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i zgadnijcie kto znowu jest pierwszy 🙂
Tak to ja 😁
Pojadłam śniadanka, dzisiaj jajeczniczka z szyneczką i szczypiorkiem,
twardniejący brzuszek dzisiaj stan - 0 😁
wracam do leżenia i wsłuchiwania się w brzuchol 🙂
miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo 🙂
Ula, Ania coś chyba jest na rzeczy z tym Keglem bo ja też czasami zauważyłam że jak ćwiczę to brzuch mi twardnieje 😮 wtedy muszę przerwać z myślą że dokończę później.. czyli jak Ania przypomni 😁 😁

Ania oj oklask za cierpliwość, ja naprawdę zrobiłabym krzywdę kobiecie (do cierpliwych nie należę 😜) no ale rzeczywiście z kotletem to przesadziłaś, nie 2 a 3 powinnaś zjeść a najlepiej 5, w ogóle nie dbasz o tą swoją Córę 😉 😁 😁 😁 😁

Ja myśle że dla każdej kobiety wiadomość o tym że spodziewa sie dziecka, czy to pierwszego czy trzeciego, czy to była pierwsza próba czy 183 jest wielkim szokiem i powoduje wybuch tak wielkich emocji że nie da sie tego opisać 🙂 A ja cieszę sie tak strasznie że mam swój Wielki Mały Cudzik który tylko potwierdza że Wiara i Modlitwa czynią cuda i przenoszą góry 🙂 Ha! to takie slowo na Niedziele 😁

A my dziś idziemy z okazji rocznicy na pizze, lody a później do teatru na Mayday 2, oglądałyście może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado życzę udanej rocznicy,
a co do Mayday 2 to są zarąbiści,
na jednej z pierwszych randek, czyli jakieś 11 lat temu 🙂 byliśmy z mężem na Mayday, a później to chyba jeszcze z 5 razy, jak nie więcej, z różnymi znajomymi,
na Mayday 2 byłam 2 razy i w sumie 1 bardziej mi się podobała, ale 2 też jest śmieszna
ale Wam zazdroszczę, poszłabym na Mayday 🙂
jeszcze raz miłego i udanego wieczorku, a na pewno będzie udany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, ja tez juz po sniadanku i choroba mi troche odpuscila na tyle ze moge juz w nocy spac i nie dusze sie ale jeszcze w lozku leze, tylko jak patrze na moje mieszkanie to mi slabo....pare dni a tak brudem zaroslo oczywiscie mowie to mojemu a on na to ze przesadzam ze przeciez umyl naczynia; 😠 😠czyli to jest cale sprzatanie.
Ania co do kotleta to jak moglas nie zjesc drugiego od tesciowej 😉 😉 😉napewno utlukla go specjalnie dla ciebie 😁 😁 😁
Mokado ty jestes naprawde przykladem ze wiara czyni cuda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

wczoraj juz nie mailam kiedy zagladnac bo jesce do tesciowej poszlismy itp potem na szybko zakupy bo maz zaprosil ich na grilla dzis i przyjda po 15 dala mi tesciowa pare ciuszkw i musze jje oddac kombinezon bo mam 4 haha ale bedzie obraza ale moze zwrocic wiec luzik.to oczyiscie ze szmateksu ale mnie to absolutnie nie przeszkadza tylko jej mowilam ze mam na tyle ciuchow i nam nie trzeba a tu masz lepiej jakny wieksze kupila bo potem bedzie ze malego nie ubralam w nic od nie /
ja tez jej mam dosc bo mowi ze mam jesc za dwoje ja mowie ze dla dojga a to ogromna roznica o to ze ona wazy tone i ma cukrzyce a ciastka wppiernicza jka opetana nie znaczy ze ja musze co nie 😁
tez juz widze jak Oli sie urodzi co to bedzie ale ja bede stanowcza bo nikt ni ebedzie mi mowil jak wychowywac naucze sie na wlasnych bledach....jesli takie popelnie hahah
ja chyba na tyg zaczne pomalutku torbe pakowc wczorj kupilam takie strasznie zwykle klapki za 4.50 haha pod prysznic zeby byly,japonki do szpitala bo stwierdzilam ze sa duzo ladniejsze ale nie bede placic 30zl takie to sobie do chodzenia kupie. chyba juz wszystko mam mezul juz chyba pomalu zaczyna rozumiec najpier bylo po co cx i torba a teraz spakuj bo ja nie bede wiedzial gdzie co jest i co ci trzeba chyba zaczyna mieknac 😁 haha
ja pewnie juz dzis ni e zagladn za szybko no moze jak z grilla pojda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki Kochane 😘
Witamy się i my 🙂 Widzę, że pogoda dopisuje, bo pustki na foum 🙂 Ja wczoraj miałam obiad rodzinny i chyba ważę tonę 😁 Dzisiaj są Zielone Świątki? Pewnie wszystko będzie zamknięte, a ja w lodówce mam światło i sernik na zimno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obawiam sie ze jak Oli sie urodzi to sie nie ogonie ,bedzie tu ciagl e zagladac... oby nie!!!

a wiecie ja strasznie szybko zaszlam w ciaze a mowiac szczerze liczylam ze zejdzie z rok . nam sie udalo po 2 mies ale mimo to po 1szy m mies myslalm co jest nie tak tak bardzo chce miec maluszka psychika jest straszna, maz pogadal ze mna i stwierdzilam a niech sie dzieje co chce ma racje... i robie tet bo mialam dziwne smaki zaraz na poczatku, zreszta nawet wiem kiedy doszlo do zapl haha 11.11.2011 fajnie 😁 byl to piatek w pracy mi sie lekko slabo zrobilo ... potem w domu to samo siadlam licze dni i sobie mysle wow to chyba to!!!
za 2 dni mowe chce pieczarki marynowane i winogrono... maz pyta na jednym talerzu? ja na to tak a co?
i wtedy sie usmiehcnelismy do siebie ale bylo zawczesnie na test. jak juz zrobilam test rano przed praca nie chialo mi nic pokazac i to bylo dziwne bo zawsze ta 1 kreska byla w sekundzie... czekam az w koncu mowie dobra musze sie uczesac itp, maz poszedl do lazienki , ja patrze z tu 2 kreski!! yuuupii!!! rozczeslo mnie normlanie 😁
a poniewaz robilam mies wczesniej test owulacyjny pokazuje mezowi tescik a on do mnie- owulacja? ja mowie nie to to robilam mes temu i wieczorem....
wiec zrobil mine i mowi ja ci e pie.... ale sie ciesze!!!! hahah wysciskal mnie i caly dzien pisalismy smsy do siebie 😁 a rodzicom powiedzielismy 6 gudnia. i tak 1wsze usg bylo super ale drugie z biciem serc a- bomba!!!! a teraz 2 mies 😁i bedzie w realu !!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Ania 😘 właśnie też byliśmy na maydayu dwa razy, teraz kolej na mayday 2, ciekawa jestem co wymyślą 😁

Smerfetka cieszę sie że ze zdrowiem już lepiej poleż jeszcze trochę i wykuruj sie żeby nie wróciło! 🙂

Tosia to smacznego sernika i... światła z lodówki 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂) spoznione ale szczere zyczenia mamuskowe 🙂!

Ja mam cos ciezki weekend na skurcze mnie bierze takie nieprzyjemne i juz chcialam jechac na ip ale przeszlo i dzis narazie jest dobrze 🙂 Czytalam o Waszych wspomnieniach-piekne 🙂 Moje 2 kreski byly bez nadziei-rok temu lezalam na polnej w poznaniu z podejrzeniem pco i calkowitym brakiem owulacji, co oznaczalo dla mnie walke o dziecko (o ktorym nie myslalam narazie) dostalam tabletki. 1.10 ostatnia miesoiaczka 25.10 kontrola w poznaniu bez badania a juz bylam w ciazy i p. dr mowi-Pani Alu latka leca a pco Pani nie ulatwia zajscia w ciaze-mowie do niej pani dr w przyszlym roku, bo teraz mam za duzo na glowie :P no i pierwsze dni listopada a ja bez krwawienia i zrobilam test-nieuwiezylam, beta hcg-5 tydzien... wizyta u lekarza jest fasola-motywacja do walki o to dziecko byla ogromna bo od samego poczatku dostalam tylko malutka nadzieje na to ze ja utrzymam, ale udalo sie i teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tej malej istotki, ktora mnie czasami tak w watrobe kopnie ze mnie wykreca :PP milego kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o czyli mamy 2 na forum niepodleglych haha

Tosia ja tez wczraj ie golilami masakra nie hce widziec jak to tam wyglada hha nogi jakos dalo rade ale juz coraz gorzej a obicac paznokcie u nog - powodzenia haha
ok ja juz zmykam ppapa ide mama mi cappucino robi orzechowe oczywiscie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...