Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niestety poki jestesmy malzenstwem to nie a tak w ogole to sa sprawy jeszcze na 2009 2010 rok, tak wiec nikogo to nie obchodzi ze to on ma firme i to on nie dotrzymal terminow w skarbowce, dla niego dludi moge placic ale ja chodzi o podzial majatku to powiedzial ze na wszystko on zarobil...mowie wam dziewczyny az serce mi peklo jak to uslyszalam....czyli nie bylam dla niego zona tylko sprzataczka , kucharka i prostytutka ale cholera za tyle lat to tez mi sie cos nalezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze Smerfetka też bym była wkurzona na maksa.. Szczerze współczuje. Mam nadzieje że jak najszybciej rozwód dojdzie do skutku i skoro zarobił to niech teraz płaci swoje rachunki!

Chamstwo totalne. Najgorzej że robi i mówi to osoba, której w swoim czasie się najbardziej ufało i była tą najbliższą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny tak się wczoraj z mężem zastanawialiśmy co by było najlepsze żeby ochronić naszgo brzdąca przed robactwem, które wieczorem wlatuje do mieszkania, bo przy tych upałach nie da sie zamknąć okien.. myślałam nad moskitierą na okna, ale bedzie to kiepsko wyglądało, na łóżeczku znowu będzie się kurz zbierał... rajd? to chyba nie zbyt bezpieczne w otoczeniu dzidziolka i szczerze mówiąc to już nie wiem... macie jakieś pomysły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mialam przeboje z koleżanką, błagała mnie żebym podpisała na siebie umowę o internet. W gratisie był laptop. Taka promocja w Orange, rachunki przekierowane na nią, bo nie chciało mi się jeździć i jej dowozić wszystkiego, a tu nagle bach, przychodzi mi zadłużenie 4 tysiące, bo głupia suka nic nie zapłaciła 🙂
Teraz ja zostałam z ratami, bo muszę spłacać się firmie windykacyjnej, która mój dług kupiła. Co miesiąc 400zł mi przychodzi. Za głupotę trzeba płacić, ale czego się na tym nauczyłam-to moje. Za każdym razem jak o tym pomyślę to mnie wkurw łapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem za moskitierą, zawsze możesz kupić takie, które są na rzepy. Oklejasz rzepem okno i przyczepiasz do tego siatkę, którą zawsze można zdjąć i wyprać 🙂 Z doświadczenia wiem, że one się bardzo brudzą, bo wiele razy roztrzaskałam na nich opitego krwią komara i musiałam prać 🙂
Widziałam w sklepie ostatnio Raid jakiś super delikatny do kontaktu i był bezpieczny dla dzieci już od roku, czyli pozostałe nie mogą być stosowane przy dzieciach, a na pewno nie przy maluszkach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smerfetka współczuję Ci bardzo, takie nerwy.. zamiast wyczekiwać porodu to jeszcze takie akcje masz 🥴

Tosia to koleżanka też ładnie Cię urządziła 😠

Morskooka wg mnie najlepsze moskitiery na okno. Rajdów itp. nie stosowałabym przy takim Maleństwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smerfetka ale kutas z tego eks!!! ja bym mu nic nie popusciła walczyła bym o wszystko co mi się należy ale ja taka jestem że nie odpuszczam!!!

Tosia ja to bym nękała tą "przyjaciółkę" dniami i nocami a napewno juz bym laptopa jej zabrała bo bez jaj jak tak można!!!

ie ogarnać kuchnię... zjadłam już kilo czereśni 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale to jest ten typ osoby, która albo wyłączy telefon albo coś, albo coś. Użerać się z nią nie mam czasu, a laptopa już dawno zabrałam 🙂 Ja sobie to spłacam spokojnie, a ona ma teraz sranie, bo mysli że komornik na nią wsiadł, byłam u prawniczki i ona jej pismo wysłała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wszystkim...... chwile mnie nie blo narazie nie poczytam z a daleko ale chyba nikt nie urodzil?? 😁

nie mialam kiedy siasc wczoraj bo to jedno to drugie i tak zlecialo o i znow musze uciekac bo M wrocil z pracy trzeba obiad grzac 😁 🤪 wpadne poznej to wam napisze i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kasiulek, to coś się ruszyło 🙂 sex i schody powiadasz 🙂 to muszę skorzystac, ale dopiero po remoncie 😁
A jak czop odchodzi to da się to pomylic z czymś innym, bo niestety nadal walczę z grzybicą,
ona cały czas wygrywa 😞 i te upławy to mam przeróżne 😞 od wodnistych po grudkowate i sama nie wiem od czego to zależy
Wkurzył mnie mój ojciec, wiem że pomaga, ale pomalował sufity drugi raz, zajęło mu to raptem godzinę i idzie do domu, mówię mu że obiad będzie, żeby zaczekał, a poza tym jeden sufit wysechł i już widac że potrzebne są poprawki, to stwierdził że jutro rano przyjdzie, bo od dzisiaj ma już urlop 😞 jakby był mój mąż to pewnie by robił, ale ja niestety nie mam na niego wpływu,
a do tego tak zapaskudził halogeny jak malował, że masakra
oj te chłopy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...