Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde dziewczyny mam bole co jakis czas raz z lewej raz z prawej nie sa bardzo bolesne ale pojawiaja sie co jakis czas nie wiem czy to poprostu tak musi byc czy moze cos sie zaczyna... tego sie boje ze nie odroznie tych bolow od skurczy... bedzie mnie bola caly brzuch czy tylko miejsca ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosiaa napisał(a):
Ja od paru dni zywię się miodowym razowcem 😁 I piję wodę.
Ciężkie czasy nastały 😁


To zapraszam do mnie na obiad 🙂 troche urozmaicenia bedziesz miala
nawet jakies miesiwo moge wyczarowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
kurde dziewczyny mam bole co jakis czas raz z lewej raz z prawej nie sa bardzo bolesne ale pojawiaja sie co jakis czas nie wiem czy to poprostu tak musi byc czy moze cos sie zaczyna... tego sie boje ze nie odroznie tych bolow od skurczy... bedzie mnie bola caly brzuch czy tylko miejsca ?
skurcze są bardzo bolesne jak się nasilają więc ich nie można pomylić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana, a nie ugotujemy się same przy tych garach? 😁 Podziwiam, bo ja mam mega lenia. Wczoraj robilam zapiekankę ziemniaczaną i z tego gorąca to nikomu się jej jeść nie chciało więc dzieijszy obiad z głowy 😁
Oooo, mam zamrożone owoce zapomniałam, idę sprawdzić co tam w tych torebkach jest. Liczę na śliweczki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie drugi raz i ja 😁
wlasnie M wrocil wiec zawsze zla pora zasiadam do kompa hahah ale tez gotowealam sie razem z obiadem dlatego mnie tyle nie bylo. ja mam dzis kurczak curry z ryzem i mam gdzies czy im bedzie smakowalo czy nie taka mialam ochote o!
a co do owocow to mam ten agrest i tak zagladam al bo z rana albo iweczorem bo teraz to tam patelnia jest taka ze szok.moj M wpadl jak poparzony i mowi ide sie opalac haha ja na to ok to ja nie grzeje obiaduhahaha onco a ja glodny jestem i loda ci kupilem 😁 faceci i musze isc odgrzac hihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Monika, ale masz fajnie 🙂
ja zjadłam arbuza, poprawiłam jagodami i tak mi się nic nie chce,
kąpiel nic nie dała, znowu czuję sie jak skrwarek a muszę zacząc coś w domu robic,
no i ten obiad, dzisiaj spagetti to za długo przy piecu nie będę stała, a może dzisiaj sobie siądę na stołku 😁
ok to się biorę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie mi mąż dzwonił i przypomniał co robiliśmy na początku na wakacjach w chorwacji jak nie mogliśmy znieśc upałów w nocy, nie dało się spac,
moczyłam prześcieradła i przykrywaliśmy się,
i wiecie właśnie moczę prześcieradło, tak że ja na razie zmykam, idę poleżec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej dziewczyny czy dziecko moglo mi zrobic psikusa i zmienic pozycje tuz przed terminem porodu? bo ruchy odczuwam troche w innyn miejscu tzn na dole brzucha bo takk to caly czas u gory czulam tylko a dzis jakos na dole i nie po tej stronie co zawsze i zastanawian sie czy niezmienilo pozycji 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatka168 napisał(a):
ej dziewczyny czy dziecko moglo mi zrobic psikusa i zmienic pozycje tuz przed terminem porodu? bo ruchy odczuwam troche w innyn miejscu tzn na dole brzucha bo takk to caly czas u gory czulam tylko a dzis jakos na dole i nie po tej stronie co zawsze i zastanawian sie czy niezmienilo pozycji 😞


a moglo ,ale nie wiadomo jeszcze a moze raczkami teraz macha jak moj uzywa raczek to mnie tak gilgocze takie delikante sa te ruchy w porownaniuu do nozek ktorymi mnie wlasnie caly czas kopie w gornej czesci brzucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...