Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja już wstałam,
normalnie taka byłam śpiąca i w sumie dalej jestem
nie wiem co się dzieje, normalnie nic tylko bym spała, szkoda tylko że nie w nocy
w domu mam tyle do zrobienia, że w końcu faktycznie urodzę i nic nie zrobię, ale jakoś nie mogę tego ogarnąc
Agatka już w domku? Nieźle, myślałam że ten jeden dzień to po porodzie zostawiają, a nie w sumie 🙂 Agatka Amelcia jest piękna i te minki 🙂 super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzwoniłam do sklepu o łóżeczko 😠
dostawy mają co dwa dni a łóżeczka jak nie było tak nie ma, pan nie jest mi w stanie powiedziec kiedy będzie ani tego ustalic, a kolegi który mnie obsługiwał nie ma dzisiaj w pracy 😠 kierownika też nie ma bo oczywiście chciałam z nim rozmawiac,
mówię facetowi że zamówiłam u nich przede wszystkim dlatego, że zapewniono mnie że będzie do tygodnia czasu
ale mnie wkur............ 😠 jeszcze dzisiaj jest dostawa zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Dzwoniłam do sklepu o łóżeczko 😠
dostawy mają co dwa dni a łóżeczka jak nie było tak nie ma, pan nie jest mi w stanie powiedziec kiedy będzie ani tego ustalic, a kolegi który mnie obsługiwał nie ma dzisiaj w pracy 😠 kierownika też nie ma bo oczywiście chciałam z nim rozmawiac,
mówię facetowi że zamówiłam u nich przede wszystkim dlatego, że zapewniono mnie że będzie do tygodnia czasu
ale mnie wkur............ 😠 jeszcze dzisiaj jest dostawa zobaczymy
co za bałwany 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Dzwoniłam do sklepu o łóżeczko 😠
dostawy mają co dwa dni a łóżeczka jak nie było tak nie ma, pan nie jest mi w stanie powiedziec kiedy będzie ani tego ustalic, a kolegi który mnie obsługiwał nie ma dzisiaj w pracy 😠 kierownika też nie ma bo oczywiście chciałam z nim rozmawiac,
mówię facetowi że zamówiłam u nich przede wszystkim dlatego, że zapewniono mnie że będzie do tygodnia czasu
ale mnie wkur............ 😠 jeszcze dzisiaj jest dostawa zobaczymy


porazka!!!!! powiedz im ze jak urodzisz przez nich wczesniej to lozeczko gratis!!!!!!!! idioci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Drzemka zaliczona 🙂

A te debile od łóżeczka to niech się pocałują w nos, zabieraj tą zaliczkę Ania i kup ikejowskie, z ręką na sercu polecam 🙂 😘

jak dzisiaj w dostawie nie będzie to jadę do ikei, mogłam od razu tam kupic, tyle nerwów mniej by było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczynki widze ze mamy kilejne mamusie 🙂 gratulacje
ja wlasnie wrocilam ze szpitala niestety sama jeszcze, skurcze mam delikatne ale moze jak porobie przez weekend cos w domu to w koncu urodze 😉 narazie uciekam bo po tygodniu nieobecnosci to w domu sajgon 😜 buziaki dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta8508 napisał(a):
czesc dziewczynki widze ze mamy kilejne mamusie 🙂 gratulacje
ja wlasnie wrocilam ze szpitala niestety sama jeszcze, skurcze mam delikatne ale moze jak porobie przez weekend cos w domu to w koncu urodze 😉 narazie uciekam bo po tygodniu nieobecnosci to w domu sajgon 😜 buziaki dla was 🙂
witaj 🙂
Marta dzisiaj pomęcz trochę męża i na porodówkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂 Kuzyn z dziewczyną już pojechali także chwila dla mnie 😉

Ostatnie wyniki badań ok, serduszko pięknie bije, Jaś wstawia się w kanał.. tyle dzisiaj usłyszałam 🙂

Aniu kochana serdeczne życzenia urodzinowe, miłości i uśmiechu każdego dnia, radości z życia, szybkiego porodu 😉 😘 😘

Monikas mnie przez ostatnie dni boli brzuch jak na okres.

Monkado i ode mnie całuski dla Nelki! 🙂 😘

Agatka miło że zaglądnęłaś 🙂 Szybkiego powrotu do formy Ci życzę 😘 Za raz oglądnę Amelkę 🙂

Ania ale pech z tym łóżeczkiem, aż wierzyć się nie chce co za obsługa!!!! 😠

Kasiulek cieszę się że będziesz miała już wszystkich swoich Chłopców w domu 😉 A zdjęcie avatarkowe super! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...