Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

Kasielaczek to pomyśl nad chustą jak Kajusia też ma niespokojne chwile, to naprawdę działa cuda, ja byłam w szoku jak szybko. A to co przeżywasz to się chyba Baby Blues nazywa 😉 ja miałam tak po ok dwóch tygodniach chyba.

A z teściową to pewnie do przewidzenia było, że będzie "pomagać" 🙂 Ja wprowadziłam taki terror, że teściowa jak tylko chce spojrzeć na Zojkę to idzie ręce myć 🤪 🤪 a jak ją weźmie na ręce to pyta czy dobrze trzyma i w ogóle, sama w szoku jestem 🙂 myślałam, że będzie rad co nie miara a tu spokój 🙂

Ania, tylko tak na zdjęciu wyszłam bo w czarnym, 6kg jeszcze, wolno idzie... ale Zojka wynagradza 🙂 Mam już kilka par dżinsów, w które się mieszczę to daje radę.

Jak wyszłam z w tej chusie do mista to ludzie mnie w sklepach i na ulicy zaczepiali 🤪 🤪 🤪 bo mała jak taki robak wyglądała z dupką wypiętą 🙂

Dziewczyny pocieszę Was tylko tak jak któraś tu pisała, jeszcze żadne dziecko 18tki w brzuchu nie obchodziło 😉 a koniec lipca tuż, tuż zaraz się przeniesiemy na Mamuśki,net (właśnie chciałam tam założyć nasz wątek ale nie mogłam :huh 🙂

Tosia oczywiście kciuki trzymam, a chustę polecam z czystym sumieniem.
Kinia a z Tobą to rzeczywiście dziwne, tyle podtrzymywania, chuchania, dmuchania a co do czego to Jaś nr3 się nigdzie nie wybiera 🙂

Dobra ja definitywnie idę spać bo za 3-4h się mój gąsiorek obudzi (mówię na nią gąsior bo tak jej ten łepek lata a usilnie chce go trzymać w powietrzu 🙂 )

Miłej nocy Wam życzę, oby jak najwięcej krzyczących czerwonych postów jutro się pojawiło 😉 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Kasia podejrzewam że każdą z nas czekają chwile płaczu i zwątpienia, ale spójrz wtedy na Kajeczkę i od razu przejdzie 😘
Tosia ja zamierzam rodzic w terminie, wcześniej nie i tego się będę trzymac 🙂

Zmykam dziewczyny, kończę prasowac na dzisiaj i idę spac, a jutro zamierzam odwiedzic kobitki w pracy i L-4 zanieśc, już szefowa ponoc dzisiaj mówiła, że pewnie już taka gruba przyjdę a tu niespodzianka, bo przytyłam kolejne 2 kg, czyli mamy 10 kg na plusie 🙂

kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Rosi tęsknimy za każdą jedną dziewczyną jak jej długo nie ma 🙂 i widzę karola już się odezwała super. teraz dziewczyny myślą jak swoje maluchy wypędzić na ten świat (wy macie za sobą)
co do chusty rosi to fajna sprawa i Zojeczka super w niej wygląda, ja od siostry dostałam coś podobnego tzn. nosidełko takie na brzuszek
cos takiego http://allegro.pl/babybjorn-nosidelko-do-12-kg-i2491970263.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny to my 😁 nadal razem 😁
Tosia może faktycznie bóle krzyżowe masz 🙂 trzymaj się kochana 😘
A ja już po zakupach, jem śniadanko i zmykam zanieśc L-4, no i obudziło mnie o 5.30 piękne słońce a teraz już się chmurzy
do później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeśli u mnie to faktycznie czop bo już sama nie wiem, to jakiś inny mam
bo żadna to galaretka tylko normalne moje upławy mam, dzisiaj lekko podbarwione, ale nie wiem czy to nie po wczorajszym badaniu
i teraz siedzę i myślę, czy zacznie się już, za dzień, dwa a może za tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My super wyspani, pospaliśmy do 8 🙂 Zjedliśmy śniadanko, odkurzyłam, na obiad mielone z ziemniaczkami i mizerią 🙂 Na dzisiaj koniec 😉

Kasialeczek przykro mi że miałaś taki nieciekawe pobyt w szpitalu 😞 Kurcze ja byłam bardzo zadowolona i mam nadzieję że tym razem też tak będzie, bez takich przygód jak u Ciebie..
I szybkiej poprawy humoru życzę, bo to chyba samo musi przejść 😘

Rosi żebyś wiedziała, tak to spieszył się Nasz Jaś a teraz dupa.. Powoli zaczynam się irytować.. 😉

Kasiulek mam bardzo podobne nosidełko, Kuzynka mi pożyczyła 🙂

Tosia to chyba JUŻ 🤪 A raczej W KOŃCU 😁 Trzymam mocno kciuki 😘

Agatka oklask po limicie za pisanie jedną ręką 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek dzięki i odwdzięczam się 😘

Dziewczyny zazdroszczę Wam że możecie iść i położyć się ot tak.. ja jestem nieprzytomna na tą pogodę, a jedyna szansa na drzemkę to jak Nikoś pójdzie spać czyli pewnie dopiero koło 13 😮 No ale już niedługo same się przekonacie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja po kolejnej cieżkiej nocy... to nzacyz nie tragicznej bo do północy tatuś mnie wyreczał dopiero o północy było karmienie...

Dziewczyny mamusie mam pytanie... co wy jecie bo mnie to chca zasuszyc na kurczaku, kompocie z jabłek, gotowanymi jabłkami szynce drobiowej i jeszcze mogę bacy zjeść i rosól o tyle mi dają... zadnych ważyw no nic... a do obiadu surówka to marchewka surowa... i jak ubieracie maluszki bo ja tylko spiochy i zastanawiam się do czego te wszystkie bodziaki mam zakłądać 🤪

Rosi chustę mam oczywiscie ale narazie jeszcze jej nie użyłam... powiedz mi motasz chustę na kiesoznke czy inaczej?

Dziewczyny a wiecie jakie mam potężne cycory 🤪 w rozmiar E ledwo się m ieszczę 😁 😁 😁 no i do karmienia musze najpierw z 5 razy laktatorem odciągnać bo takie twarde mam ze Kajce cieżko złapać no i niestety poraniła mi już sutki... 😞 😞 😞 też tak macie?

tosia mi też się wydaje ze już się zaczyna u Ciebie 🤪 a raczej w końcu 😜 weź gorącą kąpiel to cię pożądnie ruszy!!!

Kinia wiem co czujesz z tym spaniem!!! mam to samo a nawet jak mała zaśnie to w końcu mogę coś zrobić w domu wejść na forum, zjeść coś bo tak to ciagle mi na cycu wisi naprawdę nie przesadzam jak ie śpi to co chwila cyc... 😞 położna wczoraj była i powiedziałą ze jak najbardziej smoczek podać ale dopiero tak po tygodniu kiedy mała pożądnie nauczy się ssać pierś...
a jeszcze odnośnie szpitala... muszę jeszcze raz z Kajką tam jechać bo aparat do sprawdzania słuchy był zepsuty w trakcie naszego pobytu!!! 😠 🤢

Ania ja też tak miałąm ze takie małe znamionka krwi ze śłuzem to był czop ale konkretnie całęgo czopa to mi położna wyciągła na porodówce.

Dziewczyny zyczę szybkich porodów i żeysmy niebawem się przeniosły na mamuski!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...