Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja dziś pilnuję 😞
Stresuję się przed jutrem jak nie wiem co. I zaczęłam bać się o moje pierwsze spotkanie z Jasiem, nie wiem dlaczego, głupia jestem. 😞 Boję się, że będzie inny niż w moich wyobrażeniach, jak go odbiorę, czy się zajmę 😞
Ale chyba każda z Nas ma to we krwi, tak sobie powtarzam....
DOBREJ NOCULKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej ja po badaniu wczoraj nie zadowlona 😞 myslalam ze juz bede miec swojego krolewicz a gin mi mowi nie no czop odszedl ale ujscie zakmniete 🤨 😠 😠 mowi mi jeszcze donosisz do terminu jak nie przenosisz ja co??o nie!!
wiec jak narazie czekam czop poszedl i tyle za tydz we wtorek ktg

a wy jak tam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o dostalam wlasnie kopa od synka haha pocieszam sie tym ze jest spokojniejszy, gin powiedzial ze brzuch mam faktycznie twardy, poza tym oczyszczam sie wiec jakies te objawy przedporodowe sa ....moze za poare dni ? 🙂 😉 tak juz myslalam ze Oli juz chce do nas a tu masz wcale mu nie spieszno hahah............ chyba dzis sie cos poruszam moze cos pomoze, bo slyszalam ze przytulaskow juz nie mozna uprawiac jak czop odejdzie ☺️ 😞 wiec musze inne metody stosowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dasz radę, a jak nie to rycyna zostaje 😁 😁 😁 Pamiętaj, spotykamy się na porodówce, ale marzy mi się, że dzisiaj wyląduję wieczorkiem po masażu 😁
Mi się w głowie już poprzestawiało, w dzień śpię, w nocy chodzę, a teraz usiadłam i płaczę do kanapek, tylko jeszcze nie znam powodu. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
o dostalam wlasnie kopa od synka haha pocieszam sie tym ze jest spokojniejszy, gin powiedzial ze brzuch mam faktycznie twardy, poza tym oczyszczam sie wiec jakies te objawy przedporodowe sa ....moze za poare dni ? 🙂 😉 tak juz myslalam ze Oli juz chce do nas a tu masz wcale mu nie spieszno hahah............ chyba dzis sie cos poruszam moze cos pomoze, bo slyszalam ze przytulaskow juz nie mozna uprawiac jak czop odejdzie ☺️ 😞 wiec musze inne metody stosowac 🙂
Monia można 🙂 tylko nie można jak wody płodowe odejdą 🙂
ja wczoraj z mężem też się"przytulałam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff to mnie Kasiulek pocieszyłaś, bo planuję jakąś romantyczną kolację z mężem i przytulaski,
a tu co nie można???????? A zapomniałam gina zapytac, no nie napisałam sobie na ściądze 😁

A tak w ogóle to witam dziewczynki, oczywiście 2 w 1.
Mega doła wczoraj załapałam i nawet się nie pożegnałam, w sumie to oczywiście mąż mnie wkurzył 😞
eh szkoda gadac normalnie, przychodzi moja mama i siostra codziennie po 18 po pracy, siostra z synkiem 2 latkiem za którym ja niestety nie nadążam, a on po ich wyjściu o 21.30 rzuca tekstem: jak tak dalej będą sprzątac to faktycznie nie zdążymy 😮
A w ogóle miałam płaczliwy wieczór wczoraj, ale dzisiaj już mi lepiej.

Tosia trzymam kciuki żeby ruszyło dzisiaj pełną parą 😘
Monika a My to w sumie jeszcze mamy czas do terminu to może się Oli nie śpieczyc,
mnie też brzuch twardnieje, i teraz od poniedziałku to w ogóle często, czop odchodzi a szyjka zamknięta 🙂 chociaż dzisiaj wkładeczka czyściutka 🙂

Biorę się za śniadanie i do używanych na 9 jadę, może coś wyhaczę, a będzie walka o ogień bo dzisiaj dla mnie po 4 zł, a dla małej po 2,5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...