Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania, też bym się wściekła, ale to chyba kolejny argument, że faceci to jednak faceci 🙂

Mój były wczoraj poinformował mnie, że on codziennie będzie dowiadywał się czy jestem już w szpitalu, bo CHCE ZOBACZYĆ SYNA. Kurwa chyba nikt mu nie udostępni takich informacji? Mam dość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ania, też bym się wściekła, ale to chyba kolejny argument, że faceci to jednak faceci 🙂

Mój były wczoraj poinformował mnie, że on codziennie będzie dowiadywał się czy jestem już w szpitalu, bo CHCE ZOBACZYĆ SYNA. Kurwa chyba nikt mu nie udostępni takich informacji? Mam dość...

ja mysle ze nie jesli nikt ze znajomych tego nie powie to w szpitalu nie powinni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie jesteśmy rodziną więc może się dowiadywać co najwyżej przez detektywa Rutkowskiego. 🤪 🤪 Boooooooooooooooooooże jak ja go nienawidzę, gdzie ja miałam oczy 🙂
Napisał, że jak będzie chciał zobaczyć syna to nic go nie powstrzyma.
WIEDZIAŁAM, ŻE TAK BĘDZIE!

Tak więc dziewczyny, szanujcie faceta swego, bo możecie mieć gorszego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia motto dnia 😁 oklask poleciał

a z byłym to żeby tylko nie było sytuacji że powie że ojcem jest i mu powiedzą, nie wiem jak bardzo w szpitalach stosują się do nie wiem np. sprawdzania dokumentów
Lepiej zastrzec sobie go z imienia i nazwiska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie chyba jeszcze poloze bo cos mnie zmulilo a i brzuch mnie boli 🙂

a jak mnie wczoraj po badaniu bolal oo matko!!!

ok zagladne pozniej moze sie zdrzemne jeszcze 😁 zjadlam kanapki z dzemem trusawkowym i popilam 7upem heheh i ide spac zagladne jak wsatne albo jak nie usne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja nie będę go pozbawiać praw, bo on ich wogóle mieć od samego początku nie będzie. Nie wpisuję go w USC 🙂
Już sobie pomyślę i mam nerwy zepsute, to w sumie wychodzi na to, że każdy z ulicy może wejść i powiedzieć, że jest ojcem, jakiś psychol nawet. Kurcze, muszą mieć jakies ograniczenia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki,

wpadłam się przywitać i zaraz zmykam cokolwiek w domu ogarnąć póki Jaś śpi.

Tosia powodzenia i obyś już wyszła razem z Jasiem na rękach ze szpitala a nie w brzuszku 🙂

Monika może Twój Synek też nie pozwoli tak długo na siebie czekać i zrobi Ci miłą niespodziankę 🙂

Ratujcie!!! tak mi się chce czekolady że zaraz rzucę się na barek, gdzie są słodycze!!! 😁 😁 Wczoraj przyjechał męża kolega i otworzyłam bombonierkę, a dziś reszta leży na stole i mnie katuje...... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki i mamusie 🙂 🙂oj Ilka schowaj te czekoladki..i zapomnij ze je widzialas, a tak w ogole to nie mozna czekolady jesc nawet tak troszeczke 🥴 🥴
Tosia rozumiem cie doskonale, faceci sa naprawde podli po rozstaniu ja do tej pory nie moge uwierzyc co robi i mowi moj eks, i pytam sie ciagle czy on byl taki zawsze i ja tego nie widzialam 😠 😠Wlasnie ogladalam naszy tabelke rozpakowanych mamusiek i musze przyznac ze naprawde idzie szybko i nie zostalo nas juz duzo 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dupaaaaaaaaa blada
Niestety w szpitalu nie zostałam, będziecie mnie wysłuchiwać jeszcze trochę 🙂 Oby masaż pomógł, bo zwariuję, nóg nie czuję, ledwo chodzę.
Leżałam na ktg na przedporodowej i była ze mną babka, która miała skurcze co 5 minut i tak stękała, że hoho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia czytala o tym Twoim bylym i napisal ze bedzie codziennie dowiadywal sie czy jestes w szpitalu hehe moglas mu napisac ze malo sie stara bo Ty juz dawno termin mialas i w domu z dzieckiem jestes nie musi wiedziec ze w dwupaku chodzisz ;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie Daria, bo ten ćwok to jeszcze by mi się do domu dobijał.
ALE JA GO NIENAWIDZĘ. 😠 😠 😠 😠
Ja mu tłumaczyłam,że dowiadywać to się może w szpitalu o swoją mamę, a nie o mnie ani MOJEGO syna, bo ani ja ani on nie byliśmy, nie jesteśmy i nie będziemy rodziną.
To wiecie co odpisał?
''Od mojej mamy to ty się odpierdol idiotko''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...