Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tosia powodzenia na masażu życzę, mam nadzieję że nie będzie bardzo bolało, ale najważniejsze żeby Cię po nim ruszyło 🙂 No i współczuję tej całej sytuacji z ex, brak słów jak czytałam co on wypisuje, niepoważny człowiek. No ale skąd mogłaś wiedzieć że z niego taki psychol... 🤢 Oby się tylko odpieprzył od Was i dał Wam spokój, tego Ci życzę 😘

Kasiulek u nas właśnie dzisiaj była położna, teraz będzie w poniedziałek.
A wczoraj byliśmy już u lekarza bo musimy kontrolować wagę Stasia. Bo on bardzo spadł w trzeciej dobie z wagi-z 3500 do 3120. Przy wypisie miał 3360 a wczoraj 3410. Teraz nast.kontrola w poniedziałek.Martwię się tą jego wagą bo on mało je.
I własnie stąd moje pytanie do mam karmiących:
Jak długo Wasze dzieciaczki doją cyca? Bo Staś tylko kilka minut i od razu śpi i za cholerę nie mogę mu tego cycka znowu wsadzić. Położna powiedziała żeby póki co się tym nie martwić bo póki waga rośnie a nie spada to jest ok, może po prostu jest z tych dzieci które krótko jedzą ale treściwie. I że widocznie mu tyle starcza.
Ja Stasia nie budzę na jedzenie bo on sam się budzi, najdłużej śpi 2,5 godziny i domaga się krzykiem cyca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ja też mam czasami ten sam problem. Jaś potrafi czasami ciągnąć 20 min a czasami 5 i koniec 🤨 Robię podobnie jak Kasialeczek z tym smyraniem po policzku 😉 A w nocy czasami robię tak, ze jak się przebudzi to najpierw go biorę do jedzenia, później zmieniamy pieluszkę i w trakcie zmiany Smyk się przebudza a ja wtedy przystawiam go drugi raz i tym sposobem je czasami nawet ponad pół godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Karola ja też mam czasami ten sam problem. Jaś potrafi czasami ciągnąć 20 min a czasami 5 i koniec 🤨 Robię podobnie jak Kasialeczek z tym smyraniem po policzku 😉 A w nocy czasami robię tak, ze jak się przebudzi to najpierw go biorę do jedzenia, później zmieniamy pieluszkę i w trakcie zmiany Smyk się przebudza a ja wtedy przystawiam go drugi raz i tym sposobem je czasami nawet ponad pół godziny.


Ilka ja też tak robię nawet położna mi to powiedziałą zeby jak wypluje cyca ale jeszcze nie doje to w tym czasie przebrać i jeszcze raz dostawić w tedy doje do końca i w dodatku od razu uśnie 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff... Cos tam poczytalam was az mnie oczy bola...

Tosia powodzenia na wizycie i daj znac 😉 I wspolczoje z twoim ex , ale napewno Sobie poradzisz 🙂

Daria pepuszek mojej jesZcze sie nie zagoil ale juz Prawie 🙂

ja mialam wczoraj taki dzien.. Praktycznie sir z moim wczoraj niewidzialam Bo on na podworku ogrodzenie robil i dopiero wieczorem usiedlismy razem do kolacji oczywiscie ja chcialam pogadac to on do mnie z tekstem ze tv oglada I od razu mnie placz naszedl nawet nie zjadlam tylko poszlam do sypialni sie wyplakac a on przyszedl po godzinnie i glupio sie pytA co sie stalo a ja zamiast powiedziec to tak zaczelam plakac ze nieumialam przestac 😞
Amelka tez ma swoje dobre i zle chwile czasami potrafi wisiec mi na cycku caly dzien a czasami potrafi przespac ponad 4 godz bez jedzenia az sie martwie ze glodna jest , ale dzis polozna mnie uspokoila ze to normalne no i mala od piatku stracila 180gram i dzis miala pobierana krew z piety. Polozna zrobila to jak karmilam i mala nawet niezauwazyla, ze cos przyniej robia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
Świerze mamusie a jak pepuszki waszych maluszkow ?? zagojone juz ?


U nas już tak, kikut odpadł po niecałych 2 tygodniach 🙂 Używałam Octeniseptu.

Agatka nieładnie zachował się Twój facet, ale co oni tam rozumieją. Wydaje im czasem się że my chyba na wczasach siedzimy w domu 😮 A płacz to normalne, to chyba hormony szaleją. Ja przez tydzień po powrocie ze szpitala co wieczór płakałam, sama nie wiem do końca dlaczego, chyba z braku sił i zmęczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zrobił mi masażu, stwierdził, że moja szyjka nie jest jeszcze gotowa do porodu, bo jest rozwarcie,jest skrócona, ale nie jest wygładzona czy coś takiego.
Zaczął porównywać mi Jaśka do niedojrzałego jabłka na jabłoni i żebym na siłę nie chciała się pozbywać małego na siłę, bo jeśli teraz wywołamy poród to skończy się to cc, a chyba już o tym nie myślimy.
Mam przyjechać w piątek i w niedzielę na ktg. Może poród nastąpić w przeciągu 3,4 dni a jak nie to dopiero w środę za tydzień na oddział.
Więc jeśli pozwolicie to zmienię forum na sierpniówki.
Jakbym miała mało problemów, wszystko jest kurwa mać źle...
Zajrzę wieczorem, może mi przejdzie, bo narazie wracałam do domu i łzy przełykałam, a teraz mogę iść się wypłakac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia kochana nie martw się widocznie Jasiowi dobrze u mamy i może jeszcze nie gotowy... ale pomyśl sobie jaki będzie już kochany jak go zobaczysz!!! Tylko dziwny ten lekarz bo najpierw powiedział ze 20 będzie wywoływał a tu taka kupa... Wiem ze łatwo się mówi komuś kto ma już dzidzię przy sobie ale naprawdę naciesz się ostatnimi chwilami swojego brzuszka, porób sobie zdjęcia bo powiem szczerze że ja wczoraj głaskałam się po brzuchu i przypominałam chwile jak Kajka w nim była i łzy mi same poleciały!!! Oklask na otuchę się należy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo czuję się beznadziejnie, jestem jakaś nieudolna, że nawet urodzić jak człowiek o czasie nie mogę. Takich mi nadziei narobił, bo ''był pewny, że organizm szybciej się przygotuje''. Tak już nienawidzę tego dnia, że błagam żeby tylko się skończył 😞
Aaaa. I waży pomiędzy 3700, a 3800 więc jakby nie patrzył może mieć koło 4kg więc poród będzie zajebiście przyjemny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia wspolczuje ze twoja cala nadzieja na porod runela w gruzach...ale nie jestes sama ja tez po terminie i tez zadnych objawow szyjka tez nie dojrzala zero skurczy tak wiec nie pozostaje nic innego jak czekac choc to jest najgorsze 🙂 Ja poprostu jeszcze nie jest gotowy chyba nie chcesz go na sile z brzuszka wyciagac 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej Tosia, bidulko,głowa do góry, nie martw się, przecież kiedyś w końcu musisz urodzić! 9 miesięcy chodziłaś w ciąży więc teraz te kilka dni to dla Ciebie żadne wyzwanie 🙂 mam nadzieje, że nie gniewasz się że tak mówię bo niby mi łatwo bo już jestem po, ale sama pomyśl, przecież jaś w końcu się urodzi a czy to będzie dzisiaj czy za pare dni to nie ważne, najważniejsze że niedługo będziesz go tulić w ramionach 🙂

Kasialeczek,Ilka ja też swojego próbuję wybudzać poprzez smyranie policzka,podbródka,ruszanie piersią, a ten nic-śpi! Ale spróbuję tej metody z przewijaniem pomiędzy dostawianiem do cyca, może więcej wtedy poje.

Daria Stasiowi pępek wczoraj odpadł i podszedł ropą, dlatego lekarka przepisała takie psiukadło żeby się zagoił, zobaczymy kiedy będzie poprawa, teraz zrobił się strupek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem po wizycie
rozwarcie na 2cm, macica mięciutka gotowa do porodu ale trzeba czekać na skurcze bo bez tego blada dupa, w sobotę idę na ktg i zobaczymy co będzie, bo albo mnie zostawi w szpitalu(ma dyżur) jak coś wykres pokaże albo w środę mnie już położy bo to będzie 41 tydzień i będziemy wywoływać.
Tosia moja mała też podrosła więc pewnie ponad 4 kilo będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...