Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czekam aż moja bomba wybuchnie. Mega mnie brzuch wczoraj przy ruchach bolał, ale jak widać znowu cisza 😞
Ania, może ten Twój czop taki bardziej wodnisty? Ja nie wiem czy on mi wczoraj całego nie wyciągnął razem z ręką, bo czułam takie dziwne mokre uczucie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

My nadal 2w1 ale wczoraj oprócz Mamy przyjechała moja Babcia więc cały dzień nie miałam kiedy zaglądnąć a na wieczór nie miałam już siły 😮 Za to pochodziłam wczoraj dużo, trochę sprzątałam i wykorzystałam Mężula więc liczę na to że może Jasiu zechce już wyjść 😁 😁

Nie nadrabiam zaległości bo za raz będzie mój Tata i zabiera Nas do siebie. Dzisiaj KTG na 17, postaram się zaglądnąć wieczorkiem albo od Rodziców coś skrobnę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania co do apetytu to ja się nie wypowiadam. Wczoraj chodził za mną powiększony zestaw z McRoyalem, smażona kiełbasa, domowe frytki i arbuz...
Prosiłam mojego brata przed 21 żeby poszedł mi do Mc po zestaw, to stwierdził że to już za późna godzina, to mówię, że dam mu też na zestaw ale niech idzie. A ten nowa wymówka-że się chmurzy i deszcz zacznie padać.
Usiadłam i znowu zaczęłam płakać, bo nie zaspokoiłam mojego głoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

zostaliśmy z Jasiem sami 😞 Maż pojechał dzisiaj z ludźmi z pracy na wyjazd integracyjny do Mikołajek i wróci dopiero w sobotę. Wieczorami będzie moja siostra, ale mam nadzieję że w dzień Jaś będzie bardzo grzeczniutki, tak go cały czas o to proszę 😁

Tosia jak odchodzi czop to może i cała reszta się ruszy! Mi po jego odejściu za ok godzinę wody chlusnęły. I nie miałam żadnej galaretki tylko lekko zabarwioną wkładkę w krwi, taką w sumie delikatnie różową. nawet nie wiedziałam że to czop, myślałam że to już wody się sączą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey u mnie ani jednego skurczu 😞 ale lekarz mnie zbadal rozwarcie na 3 cm i krwawie wiec kazal od razu do szpitala jechac... dzwonic do meza i jechac ;p a ja na spokojnie wsiadlam w autobus przyjechalam do domu musze sie dopakowac ;p czekam na meza i jedziemy moze uda sie i urodze :d jak co to jestem pod tel 🙂 bede pisala trzymajcie sie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria czekamy na wieści no i zdjęcia 😁 oklask dla Ciebie 🙂
Kasiulek gratuluję skończonych 9 miesięcy, to jeszcze tylko poród i już 😁 oklask poleciał 🙂
Ilka mam nadzieję, że mały będzie słodko spał caluuuuuuutki dzień 🙂

A ja postanowiłam po śniadanku trochę się przespac, bo rano jak już wyjątkowo się ni obudziłam dzisiaj, to teściowa nas obudziła telefonem o 6 😮 że może by ją mąż gdzieś tam zawiozł o 8,
szkoda tylko że do pracy na 7 jeździ.
Tyle tylko że z mojego spania wyszły nici, bo co chwilę ktoś do mnie dzwoni, jak tak to nikt nie dzwoni 🙂
Biorę się za sprzątanie dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja, Smerfetka, Kasia, Ania, Kinia, Monika, Ula, Stokroteczka....
No i niewiadomo co dziś będzie z Darią i Niesią 🥴 A jutro Ula ma cc więc też nie powinnam o niej wogóle pisać, bo ona to już jedną nogą na porodówce 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...