Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dora2 napisał(a):
Witam się nie nadrabiam zaleglosci bo po prostu nie chce mi sie tyle czytac tak duzo napisalyscie!!! 🙂
Zmiana imienia, mam Kevinka 🙃 No to tak:
porod nie byl taki zly ale oczywiscie dopiero po znieczuleniu i najgorsze te parcie 🥴 🥴
Mały jest kochany i spokojny i az sama sie dziwie jak jakos latwo mi sie nim zajmowac nawet nie chce mi sie z domu nosa wystawic 😁 Dziekuje za gratulacje, zycze wam powodzenia i zajrze jak bede miala czas:-) pa pa

Kevinek też ładnie 🙂 masz szczęście że jest spokojny 🙂 wstaw zdjęcia, chcemy go zobaczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ula trzymam kciuki za Was jutro 🙂

Kinia dziękuję, przyda sie bo już jestem załamana tymi piersiami.. 😞 😘

Daria to chyba dziś urodzisz, powodzenia i bezbolesnego porodu! 🙂

Tosia tak pogadałam z Kornelką i powiedziała że spoko luz nie przeszkadza jej to że jej przyszły małżonek bedzie parę dni młodszy od niej i że spokojnie na niego poczeka jeszcze te kilka dni także tym sie nie stresuj 😉 😁

Kasialeczek, Ilka trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki żeby grzecznie spały i jadły 🙂

Kasialeczek też miałam ostatnio akcję "kupa" - cała ściana, łóżko no i oczywiście ja 😜 😁 😁 😁

Marta super że już w domku, wracaj szybko do sił!! 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Kasiulek 🙂 dla Ciebie i Kini również po oklasku 🙂 😘 ja przed karmieniem grzeje termoforem, pózniej masuje, jeszcze troszke grzeje i dopiero dostawiam Mala, a po karmieniu kapucha, teraz mam taka mozliwosc bo jest moja Mama która w tym czasie przewinie Kornelke i ja zajmie ale Mama jutro jedzie to nie wiem co bedzie, chociaz jest juz o niebo lepiej.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monkado napisał(a):
dzięki Kasiulek 🙂 dla Ciebie i Kini również po oklasku 🙂 😘 ja przed karmieniem grzeje termoforem, pózniej masuje, jeszcze troszke grzeje i dopiero dostawiam Mala, a po karmieniu kapucha, teraz mam taka mozliwosc bo jest moja Mama która w tym czasie przewinie Kornelke i ja zajmie ale Mama jutro jedzie to nie wiem co bedzie, chociaz jest juz o niebo lepiej.. 🙂
i oby tak już zostało 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam nażarta za wszystkie czasy 🤪 🤪 🤪 🤪
Chociaż wkurzona chyba też, myślałam że odlecę w kolejce w Auchan, bo stałam ledwo,ledwo,ledwo. Chcę się przepchnąć do początku, to laska przede mną stała i do mnie z mordą z jakiej okazji ja tutaj przechodzę? Mówię, że kasa uprzywilejowana i mam prawo. A ona do mnie, że też w ciąży jest (brzucha zero, szczupła jak patyk). Przeprosiłam i mówię że nie zauważyłam, bo pani jeszcze brzuszka nie ma. A ona do mnie z wielką pretensją, że 8 tydzień to też chyba ciąża! Że jej też się ciężko stoi, a co to za różnica 8 czy 40 (no faktycznie...żadna 🙂 ). Po co te dyskuje..... 😎
Nie zabrałam się ze wszystkim, muszę wyskoczyć jeszcze po reszte rzeczy typu olej,soki i śmietana, ale to ju next time 😁 Narazie leżę, trawię Mc i jem popcorn serowy 🤪 🤪

Dziękuję każdej z Was za miłe słowa, bo nie chcę już tego oczekiwania....... 😞 Siedzę jak na szpilkach i czekam. Podziałałam dzisiaj godzinę z cycolami (podobno największe efekty) ale tylko w trakcie brzuch mi się napiął, a teraz cisza.. 😠 Czekam dalej... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ula-la napisał(a):
Kasia ale jazda z tą położną 😜 😜 ale ja sobie daję rekę obciąć że u mnie tez bedą takie wtopy hehe 😜 😜
a małą to na brzuszku juz układasz? podnosi juz główkę choć troszkę?? a masz Bujaczek, bo ja to chyba tego nie kupuję.

a Daria to chyba dziś urodzi, tak mi się zdaje, jak juz lekarz kazał na szpital jechac 🤔

Ula nie mam tego bujaczka i narazie nie kupuję moze ktoś kupi... póki co nie potrzebuję... tak ukąłdam małą na brzuszku i stara się unieść głowę ale jeszcze jej ciężko musze ją kontrolować przy tym żeby się nie udusiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Wróciłam nażarta za wszystkie czasy 🤪 🤪 🤪 🤪
Chociaż wkurzona chyba też, myślałam że odlecę w kolejce w Auchan, bo stałam ledwo,ledwo,ledwo. Chcę się przepchnąć do początku, to laska przede mną stała i do mnie z mordą z jakiej okazji ja tutaj przechodzę? Mówię, że kasa uprzywilejowana i mam prawo. A ona do mnie, że też w ciąży jest (brzucha zero, szczupła jak patyk). Przeprosiłam i mówię że nie zauważyłam, bo pani jeszcze brzuszka nie ma. A ona do mnie z wielką pretensją, że 8 tydzień to też chyba ciąża! Że jej też się ciężko stoi, a co to za różnica 8 czy 40 (no faktycznie...żadna 🙂 ). Po co te dyskuje..... 😎
Nie zabrałam się ze wszystkim, muszę wyskoczyć jeszcze po reszte rzeczy typu olej,soki i śmietana, ale to ju next time 😁 Narazie leżę, trawię Mc i jem popcorn serowy 🤪 🤪

Dziękuję każdej z Was za miłe słowa, bo nie chcę już tego oczekiwania....... 😞 Siedzę jak na szpilkach i czekam. Podziałałam dzisiaj godzinę z cycolami (podobno największe efekty) ale tylko w trakcie brzuch mi się napiął, a teraz cisza.. 😠 Czekam dalej... 😞
no to miałaś przygodę, oklask się należy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia, ale laska 😁 mnie to w 8 tygodniu nawet do głowy by nie przyszło, żeby się wykłucac z dziewczyną w zaawansowanej ciąży o pierwszeństwo w kolejce, jeszcze bym zaproponowała żeby przeszła
Zrobiło się u nas ciepło, szkoda tylko że tak wieje, że masakra, nie idzie wyjśc na dwór, bo można odleciec, nawet z moim brzuchem 😁 wyglądałabym jak balonik 🤪
i dalej pranie kiśnie mi w domu zamiast schnąc na dworze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1. Należy wejść na stronę www.tinypic.com
2. Następnie kliknąć na PRZEGLĄDAJ i wybrać zdjęcie z dysku
3. Potem trzeba kliknąć na UPLOAD NOW i PRZEPISAĆ SŁOWO Z OBRAZKA i wcisnąc jeszcze raz UPLOAD NOW izdjęcie sie wgra
4. Po tych zabiegach, trzeba poczekać aż otworzy sie nowa strona z linkiem do zdjecia...
trzeba zaznaczyć cały kod IMG Code for Forums & Message Boards
(drugi od góry)
5. ... i ten kod wkleić na stronę brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dora ale słodziak 😘 no kochaniutki 😘

Tosia, Kasiulek oklaski Wam się należą od Kajci... i ona Was całuje mocno!!!

Mąż właśni przebierał mała i został osrany najbardziej chce mi się smiać ze on do przeiwjania małej rozbiera się do majtek 😁 😁 😁 żeby nie zostać okupanym przez małą ha ha ha bo ona coś dzisiaj te kupy pod ciśnieniem ma...

Tosia mi też by do głowy nie przyszło zeby zwracać kobiecie uwagę któa jest w widocznej ciązy 😮

Marta super ze już w domku jesteście 🙂

ale piszecie tutaj o pysznościach a ja mało co mam dzisiaj na deser ponownie jabłka z kompotu i mam nektarynki ale zamierzam jutro ich użyć z rana co by ewentualnie popołudniu mieć ekscesy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatka168 napisał(a):
Kasialeczek gratulucje dla was za pierwszy tydz. Twoja kupi pod cisnieniem robi a Moja to chyba rekord chce dzis pobic w robieniu kup Od rana tylko cycka daje i kupe przebiore i tak wkolko 😮
ale u mnie to samo je i od razu dwie kupy i tak w kolo daltego teraz jak ja przewijam to najpierw rowerki jej robie zeby kupy od razu robila ile wlezie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie od lekarza wrocilam...zapis ktg linia prosta brak skurczu 😠lekarz powiedzial ze juz chyba tak zostanie nie wiem co mial konkretnie na mysli...dal mi skierowanie do szpitala na poniedzialek i powiedzial ze tam beda sie martwic co dalej....i na tyle, a teraz objadam sie czekolada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...