Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia ale jazda z tą położną 😜 😜 ale ja sobie daję rekę obciąć że u mnie tez bedą takie wtopy hehe 😜 😜
a małą to na brzuszku juz układasz? podnosi juz główkę choć troszkę?? a masz Bujaczek, bo ja to chyba tego nie kupuję.

a Daria to chyba dziś urodzi, tak mi się zdaje, jak juz lekarz kazał na szpital jechac 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja wręcz przeciwnie dzisiaj, całą ciążę miałam upławy chyba za Was wszystkie razem wzięte 🙂
a dzisiaj susza, czuję jakby mokro było co chwilę sprawdzam wkładkę (jakaś obsesja) a tam czysto 🙂 nawet brzuch mi dzisiaj nie twardnieje 🙂 może to jakaś cisza przed burzą 😁

I sama już nie wiem co mam jeśc 🙂 przed chwilą jadłam poziomki, później 5 ogórków z ogródeczka, morele, śliwki a teraz piję 3 inkę z mlekiem 🙂 obiadu jeszcze nie zaczęłam bo za dużo rzeczy mi się chce 😁 a już chyba najbardziej to bym pizzę zjadła, ale ubierac mi się i wychodzic do ludzi dzisiaj nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mysle nad tym czys ie polozyc czy nie ? 🤢
mezul powinien byc za okolo godz bo mial jazde -zdaje na kat c i do krosna musial jechac , a jutro biedak ma stersa bo zdaje egzamin mam nadzieje ze zda, ale by sie cieszyl bo bardzo mu na tym zalezy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, nie ma prawa byc napletek przyrosniety.. odciaga sie juz przy kapieli od samego poczatku..wiadomo, ze nie na pol metra.. ale do momentu pojawienia sie glowki...bo pozniej moze byc potrzbny zabieg to raz...
a dwa jesli naletek nie jest odciagany gromadza sie pod nim rozmaite roznosci, mam na mysli oczywiscie rozne bakterie!!

Ja na raktykach z chirurgi noworodkowej uczylam, sie zeby odciagac od razu... ale wiadomo ze kazdy zrobi jak zechce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich. A z tym apetytem to chyba rzeczywiście cos dziwnego pod koniec ciązy, ja przez całą ciązę tez za bardzo nie miałam, a teraz na koncówce to mogłabym wszystko jeść i mieszać chrupki, to czekolada, to zaraz jakiegoś ogórka itp. moze przez to mieszanie to potem ta biegunka, która prowadzi do porodu 😉.
Jeśli chodzi o ten czop Tosia, to mi po masażu szyjki (czyli tydz. temu) też zaczął wypadać taki galaretowaty troche brązowy i tak przez parę dni, potem z kawałkiem krwi, a teraz to już go nie widać, a akcji żadnej tez nie 😞. Tylko bardzo często mi brzuch twardnieje, ale bez konkretnych bóli, raz miałam nawet regularnie co 4 min. w nocy chyba przez 3 godz. i nic...kiedy to się wszystko zacznie? :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria trzymam kciuki zebys niewyszla sama z szpitala 🙂
Tosia ja cie podziwiam ze tobie jesZcze sie chce piec ciasta itd. Ja to na koncowce bylam tak zmeczona ze niemialam sily sprzatac ☺️ 🤪
Kasialeczek ale sie usmialam o tej wizycie ja to wczoraj mialam przeboj z kupa hehe
Ula powodzenia jutro 🙂
Kasiulek nie obijaj sie czas dzis na ciebie 🙂

A my dzis mamy leniwy dzien siedzimy wszyscy w pizamie hehe musze sie pochwalic ze Amelce odpadl dzis pepuszek I jest ladnie zagojony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się nie nadrabiam zaleglosci bo po prostu nie chce mi sie tyle czytac tak duzo napisalyscie!!! 🙂
Zmiana imienia, mam Kevinka 🙃 No to tak:
porod nie byl taki zly ale oczywiscie dopiero po znieczuleniu i najgorsze te parcie 🥴 🥴
Mały jest kochany i spokojny i az sama sie dziwie jak jakos latwo mi sie nim zajmowac nawet nie chce mi sie z domu nosa wystawic 😁 Dziekuje za gratulacje, zycze wam powodzenia i zajrze jak bede miala czas:-) pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...