Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monia u Ciebie to jeszcze 10 dni.... Dasz radę 😘
U mnie już 8 dzień od terminu. Po ktg lekarz oceniał i pyta: na kiedy termin? Mówię: był w zeszły czwartek. I koniec rozmowy, bo ktg ładnie wychodzi.
Nic a nic się nie dowiedziałam. Z tego wynikalo, że jak mam dobre ktg to mogę sobie tak bimbać do września albo jeszcze dłużej...
Mały się strasznie mało rusza, powiedziałam mu to stwierdził, że nie ma gdzie się ruszać. A jak się dusi albo coś się dzieje to co?! Wysrane mają na każdego.... Mam usiąść na tym fotelu, rozłożyć nogi i mówić:badaj bo się martwię?
Usg mi nikt nie chce zrobić.... Pytała mnie koleżanka dzisiaj czy po takim przetgerminowaniu to badają mi co któryś dzień przepływy? Eheeee, a co to są te przepływy? Bo nikt mi nie sprawdzał tego...
Jeszcze usiądę i zacznę wyć, to co mi to da? Nie urodzę. Piszą wszędzie o tym drażnieniu sutków, można sobie zatrzeć je na śmierć, bo jak widać jest to bezskuteczne. Męczę się na siłę żeby coś ruszyć, a skutek taki że tylko mnie napieprza wszystko bardziej niż zwykle...... 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Monia u Ciebie to jeszcze 10 dni.... Dasz radę 😘
U mnie już 8 dzień od terminu. Po ktg lekarz oceniał i pyta: na kiedy termin? Mówię: był w zeszły czwartek. I koniec rozmowy, bo ktg ładnie wychodzi.
Nic a nic się nie dowiedziałam. Z tego wynikalo, że jak mam dobre ktg to mogę sobie tak bimbać do września albo jeszcze dłużej...
Mały się strasznie mało rusza, powiedziałam mu to stwierdził, że nie ma gdzie się ruszać. A jak się dusi albo coś się dzieje to co?! Wysrane mają na każdego.... Mam usiąść na tym fotelu, rozłożyć nogi i mówić:badaj bo się martwię?
Usg mi nikt nie chce zrobić.... Pytała mnie koleżanka dzisiaj czy po takim przetgerminowaniu to badają mi co któryś dzień przepływy? Eheeee, a co to są te przepływy? Bo nikt mi nie sprawdzał tego...
Jeszcze usiądę i zacznę wyć, to co mi to da? Nie urodzę. Piszą wszędzie o tym drażnieniu sutków, można sobie zatrzeć je na śmierć, bo jak widać jest to bezskuteczne. Męczę się na siłę żeby coś ruszyć, a skutek taki że tylko mnie napieprza wszystko bardziej niż zwykle...... 😞 😞 😞 😞 😞


biedna Ty!! ale wydaje mi sie ze jakby sie cos dzialo to by cie cieli odrazu , moja kolezanka tak miala ale wtedy i ktg wskazywalo slabiutkie tetno u dziecka i zaczeli ciac bo sie przyduszalo takze jesli u ciebie ktg jest ok to sie nie mart i [amietaj ze porod jest uznawanyza w terminie na 2 tyg przed wyznaczona data i na 2 tyg po wyznaczonej dacie wiec moze dlatego tak to narazie zostawiaja. bedzie dobrze 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia wiem że łatwo mówic, ale lekarz na pewno nie chce krzywdy zrobic ani Tobie ani dziecku
i jeśli ktg wychodzi ok z tętnem dziecka to tak musi byc

Kinia dzisiaj milczy, jutro rano sms wyślę 🙂 chociaż jakby zaczęła rodzic to pewnie by napisała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co ja chyba zmykam do kapania bo moje nogi zaraz pekna a tak wskocze na chwile do wanny to moze lepiejmi bedzie ? 😞

a i glodna jest jak diabli i nie wiem cozjesc......parowki, jajecznice, kanapki hmmm..... badz tu madry cos mi sie chce i nie wiem co 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...