Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Kasia urodziła 🤪 🤪 🤪 Mała przyszła na świat o 21.30, waży 4320 ma 57 cm, dokładnie tak jak Patryczek 😁


o ja cie krece!!!! ale nowinka!!!!!! a jaka duza dziewczynka nam sie trafila!!! wow 🤪 🤪 😁 😁

GRATULACJE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monikas ja też mówiłam mojemu ze jak go nie będzie przy poorodzie bo będzie na fazce to mu nigdy nie wybaczę i w sumie pomogło fakt powiedzał mi ze taxi jeżdżą na co mu powiedziałam że pijanego na porodówce to ja go nie chce bo tylko by mnie denerwował a nie wspierał i w sumie pomogło. Musisz pogadać ze swoim na spokojnie i też napewno przyniesie to pozytywny efekt!!! Trzymam kciuki żeby było ok.

Tosia napewno w tym tyg utulisz już Jasiulka wiec nie ma co sie już denerwować trzymam kciuki zeby to było już jutro!!!

Ania ja za to mam tyle kaftanikó ze głowa boli nawet wszystkich ich nie ubiorę... Jak by tylko były one moje to bym ci je przesłała ale niestety sama dostałam i są do zwrotu... a co do sprzątania po remoncie to powiem Ci ze my mieliśmy półtora roku temu a czasem i teraz znajduję plamki po farbie a już nie wspomnę że mój ślubny do tej pory nie zamontował listw przypodłogowych!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Niedawno poszli Rodzice i Kuzyn z dziewczyną także padam, ale takie zmęczenie lubię 😉

Monikas mi też w ciąży zdarza się chrapać a tak to w życiu nie chrapałam 😁

Kasialeczek u Nas też sprawdzały się smoczki Aventu i niestety u Nikosia nadal jest.. 🥴
A na modlitwę za koleżankę i dzieciątko oczywiście możesz liczyć!!

Ilka ja też Cię podziwiam że taka padnięta i jeszcze gości przyjmowałaś, ale faktycznie głupio odmówić jak już wcześniej się umawialiście..

Ojj biedna Alicja.. mam nadzieję że teraz już wszystko wychodzi na prostą 🥴

Ania a jednak udało się zakończyć remont przed porodem, super! 😁

Fajnie że Kasiulek już tuli Córcię 🙂 Jak dostałam smsa to aż oczy wytrzeszczyłam i Mężul zdziwił się co to dostałam, a ja mówię że Koleżanka urodziła Córcię o takich wymiarach i że szybko poszło 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja jutro do szpitala na wywolanie...taka podjeli dzisiaj decyzje 🤢troche sie boje z jednej strony chcialabym juz miec malego przy sobie a z drugiej jakos tak dziwnie sie czuje...i do tego jeszsze mam problem z oczyszczaniem bo ja sie wogole nie oczyszczam ☺️ ☺️a u mnie nie robia lewatywy kupilam sama ale nie wiem czy mam dzisiaj robic czy jutro rano. do tego doszlo ze sie bardziej stresuje "Kupa" niz porodem. dzis pewnie oka nie zmroze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia to naprawde niezla kruszynke wykarmila...jak narazie najwiekszy bobas wsrod lipcowek...oj nie weim kto ja przebije 😆 😆serdecznie gratuluje mamie i corci
Ala widze ze duzo obie przeszlyscie z corcia mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej zastanawia mnie tylko dlaczego lekarze wczesniej nic nie zrobili skoro podejrzewali zatrucie ciazowe 🥴
Ilka tobie to oklask sie nalezy...sama z dzieckiem 3 dni i jeszce impreze zrobilas 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...