Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
probowalam wkleic i nic wyswietlila sie informacja ze jestem nowym uzytkownikiem i nie moge wklejac linkow :/
dlaczego ?to nie fair!

no i nie pokaze wam mojego babelka.
a ja wrocilam od lekarza i co wyscsikal mnie i jaknacisnal z prawej na wysokosci jajnika i wyzej to mysllam ze wyskocze ztego lozka!!! i powiedzial ze czekamy 48 h i jak sie pogorszy to moze byc wyrostek :/ i wtedy do wycieica a moze to byc mechaniczny bol podczas ciazy i jest wtedy ok .Dziewczyny tak sie boje!! chce jak najlepiej dlamojego syneczka... a jak zapyt a co jesli cos jest nie tak z ciaza to pwiedzial ze nic na to nie poradaza jak mam poronic to poronie to jest podejscie angielskich lekarzy, masakra! oni tu maja zabronione podtrzymywanie ciazy ,co za paradox a jak chcesz tabletke poronna to za darmo daja! co za glupi kraj mowie Wam. juz sie marca nie moge doczekac bo bede wtedy w Polsce .
ok to jest jakis sposob zeby wstawic ten link jednak czy nie bardzo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monikas trzeba być dobrej myśli, wszystko będzie dobrze z Twoim Synkiem!! Tego Ci życzymy z całego serca!
A podejścia lekarzy nawet nie komentuję, masakra :/

Któraś tutaj już chyba miała taki problem, nie wiem czy nie trzeba mieć iluś tam postów (25?? coś mi chodzi po głowie) żeby móc wklejać linki. Spróbuj dobić do 25 postów i zobaczymy czy wtedy się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Monikas trzeba być dobrej myśli, wszystko będzie dobrze z Twoim Synkiem!! Tego Ci życzymy z całego serca!
A podejścia lekarzy nawet nie komentuję, masakra :/

Któraś tutaj już chyba miała taki problem, nie wiem czy nie trzeba mieć iluś tam postów (25?? coś mi chodzi po głowie) żeby móc wklejać linki. Spróbuj dobić do 25 postów i zobaczymy czy wtedy się uda.


Dzieki ;*

aha ok to postaram sie to teraz macie problem bede pisac po 1 zdaniu 😁 zartuje 🙂
bede probowac .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
witam mamusie 🙂
ja z mężem już pogodzona, przyszedł i przeprosił 🙂
co do zdjęć to mogę założyć osobny wątek na nasze zdjęcia i tam napisać jak je wstawić ale to potem jak znajdę chwilkę wolnego 🙂


Oj to tylko cieszyć się z takiego męża który umie sam z siebie przeprosić 🙂
fajnie by było jakbyśmy miały właśnie osobny wątek na same zdjęcia brzuszków,usg itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
I tak bylam na pogotowiue wczoraj klucie z lewej str tak jak jajnik i jak szlam to sie rozchodzilo na srodeki na prawo , zrobili testy krwi ,moczu,wylezalam sie tam 3 godz masakra i powiedzieli ze serduszkomaluszka bije wiec moge isc do domu bo czasem tak boli - co za barany mowie wam!!!! mam dosc tej anglii.

nie poszlam do pracy bo mam klucie z prawej szok , szczegolnie jak chodze , ide do lekarza dzis musze ich katowac bo inaczej nic nie uzyskam.

a z dobrych wiadomosci dziewczyny w sobote jak wyjechalismy od ginekologa poczulam mojego synka pierwszy raz!!! narazie troszke ale co za uczucie!!! nic wspanialszego!!!
ok bede pozniej.


O rany szkoda mi ciebie,że się tak męczysz. Nie mam pojęcia co to może być za ból! Idź do swojego lekarza może on coś innego poradzi. A bierzesz jakieś przeciwbólowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
monikas28 napisał(a):
I tak bylam na pogotowiue wczoraj klucie z lewej str tak jak jajnik i jak szlam to sie rozchodzilo na srodeki na prawo , zrobili testy krwi ,moczu,wylezalam sie tam 3 godz masakra i powiedzieli ze serduszkomaluszka bije wiec moge isc do domu bo czasem tak boli - co za barany mowie wam!!!! mam dosc tej anglii.

nie poszlam do pracy bo mam klucie z prawej szok , szczegolnie jak chodze , ide do lekarza dzis musze ich katowac bo inaczej nic nie uzyskam.

a z dobrych wiadomosci dziewczyny w sobote jak wyjechalismy od ginekologa poczulam mojego synka pierwszy raz!!! narazie troszke ale co za uczucie!!! nic wspanialszego!!!
ok bede pozniej.


O rany szkoda mi ciebie,że się tak męczysz. Nie mam pojęcia co to może być za ból! Idź do swojego lekarza może on coś innego poradzi. A bierzesz jakieś przeciwbólowe?


A wiesz co dali mi paracetamol wczoraj tak ajk by troszke przeszlo ale nie chce sie faszerowac skoro moge wytrzymac dzis zostalam w domu ale jutro powrot do pracya w srode z polozna sie widze , zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika trzymam kciuki aby wszystko ułożyło sie pomyślnie.. wiesz, ja też mam częste bóle jajników (ale nie tak mocne żebym nie mogła wytrzymać..) ale mam zdiagnozowane PCO i lekarz powiedział że to normalne przy tym schorzeniu...
Kinia no nie wiem ile jeszcze tego celibatu.. 🥴 ostatnio jest jakby lepiej, bo miałam takie skurcze które lekarz określił jako "potencjalnie przedporonne" ale już od jakiś 1,5 tygodnia ich nie czuję więc na nast wizycie zapytam o przytulanko 🙂
Anulka witaj na forum 🙂
Dziewczynki dam Wam po oklasku na miły początek tygodnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado juz troszke lepiej wiesz, jak chodze to pobolewa i czasem zakluje. ale daje rade . bede spokojniejsza jak wroce do polski.
ja bylam na usg w sobote u polskiego gin i mowil ze jest wszystko ok wiec chyba sie tak diametralnie nic nie zsmienilo w ciagu nie calej doby , tak sie pocieszam. Maz mowi ze wszystko bedzie dobrze ,wiec staram sie go sluchac zeby nie popasc w paranoje. Biedny sie tak zlitowal ze powiedzialco mi kupil na walentynki zeby mi humor poprawic, ale diabel jesscze mi nie dal musze czekac do jutra 🙂

a i ja rowniez zycze zniesienia celibatu i powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania witamy na forum 🙂
Monika jakieś chore to podejście lekarzy w Anglii do ciąży! Całe szczęście że mieszkamy w Polsce! Dobrze że w marcu już będziesz w kraju,na pewno bedziesz miała dużo lepszą opiekę i nie spotkasz się z taką obojętnością. Dobrze chociaż że ten paracetamol pomaga. Oby to nie był wyrostek,trzymam kciuki! Wszystko będzie dobrze!

Kasiulek oklask za nowy wątek 🙂

Monkado współczuję z tym celibatem. pamiętam że w pierwszej ciąży od 19tyg też miałam celibat ze względu na skurcze, ale wtedy i tak kompletnie miałam ochoty na przytulanki więc mnie było w to mi graj! Gorzej z mężem 😉
Wstrzymaj się jeszcze z dwa tygodnie żeby na nowo nie rozbujać tych skurczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola oni tu tak zawsze. wiesz moja ciotka poronila teraz w 9 tc bo powiedzieli ze to natura i nie podtrzymuje sie na sile :/ ja mam ich serdecznie dosc wiesz anjgorsze jest to ze nie ma sie gdzie udac po pomoc bo zeby jeden taki byl a oni wszyscy na jedno kopyto.

mies i 10 dni mi zostalo w tym glupim kraju wiec damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...