Skocz do zawartości

NUDNOŚCI | Forum o ciąży


....

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Musisz się cieszyć 🙂Jak mamusia się nie cieszy, to dzidziuś nie rośnie 🙂 Widzę, że jesteśmy prawie w tym samym wieku 🙂 Mam nadzieję, że nie zamartwiasz się tym, że jesteś młodziutka? Głowa do góry ! Ciesz się ! Miałaś już USG?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudności to jest zmora prawie każdej kobiety w ciąży choć nie które wcale ich nie mają tak jak ja przy pierwszej ciąży nie miałam, a w tej to mnie męczyły kropnie do 14 tygodnia ciąży :P :P
Starletooo zobaczysz Swoje maleństwo na usg i tak jak pisała Amii zakochasz się bez pamięci 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOCHANA! DZIECI TO NAJWIEKSZY SKARB JAKI MOGLIBYSMY KIEDYKOLWIEK W ZYCIU MIEC. JA MOJE PIERWSZE DZIECKO URODZILAM W WIEKU 19 LAT. BYLO CIEZKO,NIE POWIEM ZE NIE. ZYLO SIE Z DNIA NA DZIEN I LEDWIE WIAZALO KONIEC Z KONCEM, ALE ZYCIA SOBIE NIE WYOBRAZAM BEZ MOJEGO SYNUSIA. MIALAM ROWNIEZ ROZNEGO RODZAJU OBAWY, CZY DAM RADE, CZY BEDE DOBRA MATKA ALE MINELY SZYBCIUTKO GDY TYLKO ZOBACZYLAM NA EKRANIE BIJACE SERDUSZKO MOJEGO MALUSZKO. WTEDY ZROZUMIALAM ZE NIE JESTEM JUZ SAMA NA TYM SWIECIE I MUSZE ZACZAC DBAC NIE TYLKO O SIEBIE ALE I DZIECIATKO KTORE WE MNIE ROSNIE. PRZESZLAM BARDZO SZYBKI KURS DORASTANIA I MACIERZYNSTWA. DZIS JESTEM MAMA DWOJKA WSPANIALYCH DZIECIAKOW, TRZECI W DRODZE I UWIEZ MI NIE ZAMIENILABYM TAMTEGO CZASU ZA ZADNE SKARBY SWIATA. DZIECKIEM TRZEBA SIE CIESZYC , BO NIE KAZDEJ Z NAS JEST DANE POCZUC JAK ROSNIE W SOBIE NOWE ZYCIE. TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI I POZDRAWIAM GORACO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny piszecie o nudnościach aż mi moje wróciły 🙂
Ja zazwyczaj czuje się okropnie dopiero w południe i ciągnie się to aż nie położę się spać a rano jest ok nic mi nie dolega.
Chyba nie mam typowych objawów ciąży tak jak w książce piszą "poranne mdłości" u mnie są popołudniowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie meczylam prawie wcale a mdlosci jak juz mialam to byly wieczorem. rano i w ciagu dnia czulam sie dobrze (procz bolu brzucha)ale mam dla Was rade 🙂 mi to chyba pomoglo bo wymiotowalam chyba z 5razy tylko. Jadlam duzo bananow od 3-5dziennie 🙂 maja cos w sobie co pomaga na mdlosci wyczytalam gdzies to w diecie dla ciezarnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mam pytanie. brał ktos antybiotyki na jakies zapalenie, np ucha lub gardla?, ja koncze drugie opakowanie i .. mam nudności i bóle żołądka. Biegunki raczej nie mam,ale meczy mnie ból zoladka. Mam goszko/kwasno w gardle.

Ból jest juz drugi dzień. Dzwonilam w piewszy dzien do gina, ale wtedy akurat mialam mniejszy ból zoladka, ale za to lekka biegunke i wysokie cisnienie, powiedzial, ze to niegrozne, ale zeby najpierw wypic gorzka, goraca herbate i wypoczywac i stosowac odpowiednia diete, bo pewnie się podtrulam.

No jak mi ten ból nie bedzie przechodził to mam dać znac ginekologowi czy iść do internisty ???? jak myslicie? - by zbadał i przypisal odpowiednie leki/ew. zalecenia do odszywaniania się w stanie podtrucia/ bądź rozstroju zoladka spowodowanego silnymi antybiotykami?.Bo sama nie wiem czy bół zoladka to przez antybiotyk czy ze cos zjadlam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...